HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2009 o 22:26, Liqid napisał:

Avatar jest genialny i tak jak Fumi wzięło na punkcie District 9, taki syndrom jest u
mnie przy tym filmie. 12/11 zarówno za efekty, jak i fabułę, zresztą, co tu powtarzać
- rozpisałem się na stroblonie. Na mur beton idę nań drugi raz, polecam :)


Za fabułę?! No wybacz, ale to jest do bólu sztampowa bajeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co jak co, ale Avatar nie może mieć super fabuły. Oglądając wczoraj Kinomaniaka na TV4 widziałem kilkominutowe przerywniki tegoż filmu i już wiem o co tam chodzi, jak się tam potoczy fabuła i takie tam, co było w wielu innych filmach. Co nie znaczy, że film jest zły. I tak mam na niego chrapkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 10:38, tomoliop napisał:

> Avatar jest genialny i tak jak Fumi wzięło na punkcie District 9, taki syndrom jest
u
> mnie przy tym filmie. 12/11 zarówno za efekty, jak i fabułę, zresztą, co tu powtarzać

> - rozpisałem się na stroblonie. Na mur beton idę nań drugi raz, polecam :)

Za fabułę?! No wybacz, ale to jest do bólu sztampowa bajeczka!



Nie rozumiem czemu się czepiacie. Dobra fabuła nie musi być oryginalna. Cameron miał taki pomysł i go zrealizował. Nie chciałbym aby na siłę wymyślał dodatkowe wątki aby było "oryginalnie". A jak niby by miała wyglądać w realu taka misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to co widziałem z ostatnich nowości:

Avatar - absolutnie świetny. 10/10

Sherlock Holmes - wielki zawód. 5/10

A Serious Man - Coenowie zawiedli. 4/10

Paranormal Activity - najbardziej przerażający film jaki w życiu widziałem. 7/10

Fantastic Mr. Fox - animacja na wysokim poziomie. 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2009 o 13:09, Diddle napisał:

Avatar - absolutnie świetny. 10/10


Jak zobaczyłem ocenę filmu ,,Avatar" na filmwebie to myślałem, że szczęka mi opadnie ^^ 9,11 przy ponad 3000 głosach. A jak się mają efekty 3D? Słyszałem, że są dobre ale po obejrzeniu epoki lodowcowej 3 w 3D jakoś dobrego 3D sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że dobra reklama i z dobrego filmu robi się film świetny ;] cóż ja jeszcze nie byłem na Avatarze ale przejdę się na niego w tygodniu (chociaż miałem nie iść) tylko dlatego aby mieć argument i swobodnie wygłaszać swoje (na pewno nie tak rewelacyjne) zadnie o tym filmie. ale i tak pewnie nie zrozumiem czemu się tak większość ludzi nad tym filmem zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem, nie grałem i mnie nie ciągnie do tej gry. Dla mnie to taki nowszy Unreal 2. Na Avatara jednak dużą chęć, choć nie aż taką, żeby zaraz biec do kina. Jednak mam nadzieję, że nie zawiodę się tak bardzo jak na nowym Terminatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 14:34, MaccCry napisał:


Nie wiem, nie grałem i mnie nie ciągnie do tej gry. Dla mnie to taki nowszy Unreal 2.
Na Avatara jednak dużą chęć, choć nie aż taką, żeby zaraz biec do kina. Jednak mam nadzieję,
że nie zawiodę się tak bardzo jak na nowym Terminatorze.


Halo 3 pod względem hype''u. W tym sensie.
Zapowiadają to wszędzie, idziesz do kina i wychodzisz rozczarowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 13:14, crash807 napisał:

Jak zobaczyłem ocenę filmu ,,Avatar" na filmwebie to myślałem, że szczęka mi opadnie
^^ 9,11 przy ponad 3000 głosach. A jak się mają efekty 3D? Słyszałem, że są dobre ale
po obejrzeniu epoki lodowcowej 3 w 3D jakoś dobrego 3D sobie nie wyobrażam.


Bo widzisz, w Avatarze nie zastosowano takiej technologii 3D o jakiej myslisz. Avatar został nakręcony technologią opracowaną przez Camerona. Obraz jest trójwymiarowy, ale Ty nie potrzebujesz tych durnowatych okularków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Trudno żeby nie było rozgłosu skoro to film Jamesa Camerona. Poza tym skoro ktoś nie widział to bezsensu mu się wypowiadać. Film zrobił na mnie ogromne wrażenie, ostatni dobry film jaki widziałem to batman mroczny rycerz. Chociaż avatar jest od niego duużo lepszy. Nie dość że rewelacyjny pod każdym względem to jeszcze technologicznie wymiata. Ten film jest tylko pod 3D. Kiedyś to będzie standard a Cameron nam to przybliżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 14:34, MaccCry napisał:

Na Avatara jednak dużą chęć, choć nie aż taką, żeby zaraz biec do kina. Jednak mam nadzieję,

A ja żałuję, że "to coś" w Avatarze można zobaczyć tylko w kinie - wolałbym obejrzeć toto w domowym zaciszu.

Dnia 27.12.2009 o 14:34, MaccCry napisał:

że nie zawiodę się tak bardzo jak na nowym Terminatorze.

Oczekiwałeś przełomu w serii bez Camerona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się