Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas813

Jaki masz internet - rodzaj i prędkość

233 postów w tym temacie

Teraz multimo 1024/256 (do grania online wystarczy). Jakbym miał możliwość to bym Chello brał ale w mojej dziurze nie ma tego neta i nie będzie ;) Ale trzeba się cieszyć że w ogółe neta mam ;) Światłowodów chyba nie dozyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zmieniam dostawcę internetowego z iPLUS''a na Era Internet Stacjonarny będę miał 1 Mb/s transferu bez limitu pobierania danych w dodatku będę płacił mniej aniżeli teraz płacę za ten internet. Poza tym na linii telefonicznej jest dużo lepszy transfer aniżeli poprzez nadajniki plusa. Jest jeden problem na ten nowy internet będę czekał aż 20 dni zgroza jak ja tak długo wytrzymam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę! Od niedawna (2 miesiące bodajże) mam internet przez sieć radiową. Przez pewien czas było dość wolno - 512 kbit/s. Oczywiście szef firmy, która daje internet wspomniał, że niedługo będzie "nieco" szybciej (4 Mb), a jak nikt nie używa w tym czasie internetu, to ma być super. I cóż, co prawda nie wierzyłem, ale...
A dzisiaj włączam SpeedTest (coś mi się szybko jeden program ściągał) i oczom uwierzyć nie mogę:
Download: 21260 Kbps
Upload: 740 kbps
Latency: 211 ms
Warto było zmieniać operatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę czytać jak ktoś pisze że ma 2 mb/s i jest niezadowolony.

Ja przez ponad pół roku miałem radiówkę 256 kb/s która w niektórych dniach w ogóle nie działała, teraz mam też radiówkę tyle że 512 i jestem zadowolony.

Do przeglądania stron wystarczy, do grania przez neta też. A piratów z neta nie ściągam, to mi super prędkość nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przerzutka na Aster TwójŚwiat

Download 10Mb/s, upload 1Mb/s

gdzieś na pocątku września podbitka transferów, zakładam że do około 16Mb/s , ale się zobaczy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej dziurze to tylko jakoś Orange Free sie sprawdza mam Edge Dialer 77 i maksimów prędkosci to 256kb/s albo 20 kb/s , download zazywczaj 18 kb/s tak mi pokazuje speed test ważne zzę mam a nie jak niektórzy po co mi taki cop o_0 ale ten co to mówi to niema w cale neta :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej dziurze to tylko jakoś Orange Free sie sprawdza mam Edge Dialer 77 i maksimów prędkosci to 256kb/s albo 20 kb/s , download zazywczaj 18 kb/s tak mi pokazuje speed test ważne żę mam a nie jak niektórzy po co mi taki cop o_0 ale ten co to mówi to niema w cale neta :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:02, Tomaszek92 napisał:

Internet mam niestety z iPlusa.
Download: 794 kbps (99.3 KB/s)
Upload: 143 kbps (17.9 KB/s)


Ja żałuję, że z iPlusa sobie wziąłem ale już 2 września będę miał 1 MB/s w Erze stacjonarnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:06, wdowiakm napisał:

> Internet mam niestety z iPlusa.
> Download: 794 kbps (99.3 KB/s)
> Upload: 143 kbps (17.9 KB/s)

Ja żałuję, że z iPlusa sobie wziąłem ale już 2 września będę miał 1 MB/s w Erze stacjonarnej
:)

Jedyne minusy bezprzewodowego neta to duże lagi w grach sieciowych, limit pobieranych i wysyłanych danych oraz drogie dodatkowe megabajty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej słabo. Radiówka 200kbps [30kb/s] i jest strasznie ale za darmo :P Do przeglądania stron wystarcza ale zacznę grać w coś lepszego niż cod:uo na necie to przycina jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować