Zaloguj się, aby obserwować  
kr4k4

Prezen niespodzianka?

7 postów w tym temacie

CDProjekt do każdego zamówienia złożonego jeszcze w tym roku dodaje qratis prezent niespodziankę, wie ktoś czego można mniej więcej się spodziewać czego dużego np drugiej gry czy raczej małego symbolicznego upominku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:16, kr4k4 napisał:

CDProjekt do każdego zamówienia złożonego jeszcze w tym roku dodaje qratis prezent niespodziankę,
wie ktoś czego można mniej więcej się spodziewać czego dużego np drugiej gry czy raczej małego
symbolicznego upominku?


raczej czegoś symbolicznego np. zegarek w kurczaku małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:16, kr4k4 napisał:

CDProjekt do każdego zamówienia złożonego jeszcze w tym roku dodaje qratis prezent niespodziankę,
wie ktoś czego można mniej więcej się spodziewać czego dużego np drugiej gry czy raczej małego
symbolicznego upominku?


Jest jeszcze jakis temat zwiazany z ta niespodzianka wiec najpierw poszukaj a potem pisz. W kazdym razie prawdopodobnie dostaniesz gre. Aha nie licz na jakis hit, ale to i tak fanjie z ich strony. Mnie przyslali gre Bumper Wars w bardzo fajnym pudelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do zamówienia z 13 grudnia dostałem do gierek książkę, notabene taką samą jak w przedpremierowym zamówieniu Dungeon Siege II. Czy nikt tam tego nie sprawdza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować