Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

“Wyprzedaż” PS3 potwierdzona

54 postów w tym temacie

Ludzie z Sony są narawdę śmieszni. Na co czekają? Kto miał kupić PS3 za grubo ponad dwa tysiaki już to zrobił. Obniżyli cenę o 100$ i skoczyły wyniki sprzedaży. Oczywiście wtedy koncern odpowiednio się wycwanił, informując o limitowanej edycji do wyczerpania zapasów. Panowie, nikt nie musi zdawać się na waszą ''''łaskę''''. Spójrzcie lepiej na konkurencję z Microsoftu- jak widać w kwestiach technicznych (grafika w grach) w niczym nie ustępuje gigantowi z Japonii, a cena o dobry tysiąc niższy. Teraz dojdzie jeszcze obniżka o 50$ i wychodzi, że nie każdy smród na rynku musi być wywołany przez Billa Gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:44, ProChaoS napisał:

Lepiej wydać 2300 na konsole na której można pograć w miodne tytuły niż w 3k w kompa na którym
nie ma w co grać.... Tylko mi nie mówcie o Crysisie itp. crapach.

To, że jedziesz po X360, mogę jeszcze zrozumieć :P, ale już nazywanie Crysisa crapem ociera się o absurd :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:36, Benitokks napisał:

> PS3 i tak jest już spalone. Nie ma szans by nadrobili tyły jakie mają w stosunku do konsol

> Microsoftu i Nintendo.
Kolejny prorok... podaj mi jeszcze numery totka i wyniki wszystkich meczy w polskiej lidze
w nadchodzącym sezonie, odpalę Ci coś oczywiście z wygranych;P
Jak tylko pojawią się u nas Starter Packi dołożę swoją cegiełkę do "nadrobienia tych tyłów"
przez Sony i kupuję PeeSTrójeczkę;)


nie prorok, tylko jak to się mówi "koń jaki jest, każdy widzi" - fakty są takie że Sony spaprało marketing i przegrywa... wystarczy popatrzeć na wyniki sprzedaży - gdzie tu proroctwo ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 03:25, lothar-mb napisał:

nie prorok, tylko jak to się mówi "koń jaki jest, każdy widzi" - fakty są takie że Sony spaprało
marketing i przegrywa... wystarczy popatrzeć na wyniki sprzedaży - gdzie tu proroctwo ? ...

Ja spoglądam od czasu do czasu na wyniki sprzedaży a Ty jak widać nie. Od czasu gdy obie konsole są na rynku PS3 sprzedaje się ponad 3 razy lepiej niż X0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 09:08, Benitokks napisał:

> nie prorok, tylko jak to się mówi "koń jaki jest, każdy widzi" - fakty są takie że Sony
spaprało
> marketing i przegrywa... wystarczy popatrzeć na wyniki sprzedaży - gdzie tu proroctwo
? ...
Ja spoglądam od czasu do czasu na wyniki sprzedaży a Ty jak widać nie. Od czasu gdy obie konsole
są na rynku PS3 sprzedaje się ponad 3 razy lepiej niż X0.


Ja też: "In North America, the PS3 was outsold 4.4 to 1 by the Wii and 2.2 to 1 by the Xbox 360 in June 2007, and sold the least units of any seventh generation console in the period January through April.[52] Additionally, the PS3 saw the largest drop in sales of the three consoles, selling 37% less in April than the previous month; Sony has attributed the poor sales in April to a lack of new software for the console."
To są fakty. Jak można dyskutować z faktami ;))
Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę z Twojego gramsajta, pamiętasz jeszcze czasy 8, 16-bitowców. Taka sama sytuacja była z Segą Saturn która przez wysoką ceną przegrała rywalizację z Playstation i tak samo z przenośną konsolką Atari Jaguar która oddała pole Gameboyowi.
To jest wolny rynek. Chwila nieuwagi i konkurent wyprzedza, a strat nie da się odrobić tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:41, Grz3chu napisał:

> <zieeeeeeeeeeeewwwwwwwaaaaaaaaaaa>
> Nie ma ciekawszych newsów?? Może coś o PC- etach??
> O grach na PC- ety??
> Cokolwiek??
> Proszę...
rynek gier PC jest nudny i nieciekawy. CO mieliby napisać "Premiera kolejnego nic nie wnoszącego
do gatunku RTSa"
? ;-P


No wiesz dokładnie mogliby to zrobić :D ja jakiegoś turowego bym chciał. Też mogliby coś o sprzęcie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny tekścik. Już nie mogę się doczekać premiery i wszystkie informacje mnie cieszą :)

Jeszcze tylko w ramach korekty:

"ilość szczegółów otocznia i tła" - literówka w "otoczenia" (akapit pod zdjęciem opisanym "dalsze tło buduje wrażenie przestrzeni")

"względy estetyczne miały takie znaczenie na tyle duże" - chyba "takie" jest niepotrzebne (akapit pod zdjęciem "widok na Szymany w porze zmierzchu")

Pozdrawiam wszystkich fanów wiedźmina i ekipę gram.pl. Twórców oczywiście też, jeśli tu zaglądają - dzięki za grę, która wierzę, że będzie arcydziełem... Ale poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci się tematy pomyliły ^^

Już myślałem, że czeka nas jakaś obniżka cen PS3, ale nici z tego, "trochę" nieaktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:22, Deamian napisał:

2500zl powiadasz ? :D
1 USD 2.72 zł
599*2.72=1629.28
Gratulujemy umiejetnosci liczenia kolego.

zalezy co kto lubi, ja wole komputer, niz konsole ;-) ale to kwestia gustu.


PODATEK!

Nie zapominajcie, że w USA ceny MSRP nie mają wliczonego podaku tak jak w Polsce. Każda miejscowość ma praktycznie inną stopę procentową. Można zaokrąglić do +10%. Zatem jest to około 1630zł + 10%.
W Chicago np jest teraz 9.75%

MSRP / Sugerowana Cena Producenta
http://en.wikipedia.org/wiki/MSRP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować