Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O UT3 szerzej niż dotychczas

28 postów w tym temacie

Ah, te miłe wspomnienia ze szkolnego turnieju UT kiedy to jeden mój zacny kolega biegał przez cały czas po innej mapie :/. Oby tylko nowy Unreal nie zaliczył poślizgu do następnego roku, czas sobie odświeżyć poprzednie części. Grafika jest bardzo ładna, zobaczymy jakie będą wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na UT czekam z niecierpliwością :) Aż się łezka kręci, gdy sobie wspomnę o starszych częściach :]
Co do newsa: Pisze się "pod jakim względem", a nie "w jakim względzie"... -_-'' Cóż za "poloniści" piszą artykuły... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:15, greg_f napisał:

Na UT czekam z niecierpliwością :) Aż się łezka kręci, gdy sobie wspomnę o starszych częściach
:]
Co do newsa: Pisze się "pod jakim względem", a nie "w jakim względzie"... -_-'' Cóż za "poloniści"
piszą artykuły... :/


Hm, generalnie to ja tam widzę wspomniane "pod jakim względem" właśnie...Ale nic się nie martw, czuwaj, na pewno wyłapiesz jeszcze ciekawsze "kfiatki" ;)

PS: Jeżeli w momencie, kiedy pisałeś posta była inna forma, to najmocniej przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów to samo...Na pc lepiej i ładniej- ale pod warunkiem, że mase kasy wybulisz na podzespoły umożliwiające w miarę konfomrotwą grę. Czyli ni mniej, ni więcej- a wydasz cenę konsoli...Ale to w pc lubię. Sam decydujesz w co inwestować. I to jest cool!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów to samo...Na pc lepiej i ładniej- ale pod warunkiem, że mase kasy wybulisz na podzespoły umożliwiające w miarę konfomrotwą grę. Czyli ni mniej, ni więcej- a wydasz cenę konsoli...Ale to w pc lubię. Sam decydujesz w co inwestować. I to jest cool!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów to samo...Na pc lepiej i ładniej- ale pod warunkiem, że mase kasy wybulisz na podzespoły umożliwiające w miarę konfomrotwą grę. Czyli ni mniej, ni więcej- a wydasz cenę konsoli...Ale to w pc lubię. Sam decydujesz w co inwestować. I to jest cool!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... bedzie mieli kolejnego dobrego "Nierealnego" shootera ;)
Chociaz ciekawe czy zrobia tak, ze gracze beda podzieleni na rasy(chyba 2 - ludzie i Necris?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szerzej o tym aspekcie Polge zdeklarował się opowiedzieć nieco szerzej w ciągu kilku najbliższych tygodni."

hehe;] dosc SZEROKO ma zamiar to opisac:P
a wracajac do tematu to zawsze bylem fanem tego tytulu wiec nie moge sie doczekac nowinek jakie zostana dodane w tej odslonie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że autorzy newsów na gram.pl nie podają do nich źródeł. Ja np. wiem, że ten "enterwju" przeprowadził serwis beyondunreal.com i znałem go już od dawna w całości, jednak gdybym chciał więcej się dowiedzieć w jakimś temacie, którego wcześniej nie znałem, nie dowiedziałbym się. Dlatego apeluję do newswriterów - dawajcie źródła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować