Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pieniądze za nic, kurczaki za darmo

36 postów w tym temacie

Domek

Codemasters robi co może, by ratować przed śmiercią jedno ze swoich MMO - Archlorda. Chcąc skłonić miłośników sieciowych uciech do spróbowania tego tytułu, twórcy oferują teraz każdemu nowemu graczowi pokaźną sumę używanej w grze waluty całkowicie za darmo.

Przeczytaj cały tekst "Pieniądze za nic, kurczaki za darmo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa jakoś dziwnie kojarzy mi się z jednym z kawałków Dire Straits... :P

Coddies, save your game! :P Sposób ciekawy, ale nie wydaje mi się jakoby uratował grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym samym sami dobijają swój tytuł - nikt nie będzie chciał grać w coś co do hi-levelu i kosztownych rzeczy potrzeba np. pół tygodnia - zabija to przyjemność z gry (levelowanie i satysfakcje z zdobytych rzeczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe posunięcie. A przynajmniej nieefektywne. Wiadomo, że jak się coś dostaje za darmo to się tego nie szanuje i szybko olewa. Przynajmniej w wiekszości przypadków.
Problemem Archlorda jest raczej znikoma akcja promocyjna i marketingowa. Niby jak ma przyciągnąc graczy skoro większośc nawet nie wie o istnieniu takiej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:36, RX-8 napisał:

Tytuł newsa jakoś dziwnie kojarzy mi się z jednym z kawałków Dire Straits... :P


Nie dziwnie, tylko słusznie się kojarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:39, HumanGhost napisał:

Złe posunięcie. A przynajmniej nieefektywne. Wiadomo, że jak się coś dostaje za darmo to się
tego nie szanuje i szybko olewa. Przynajmniej w wiekszości przypadków.
Problemem Archlorda jest raczej znikoma akcja promocyjna i marketingowa. Niby jak ma przyciągnąc
graczy skoro większośc nawet nie wie o istnieniu takiej gry?


Dokładnie, nawet ja chyba nie słyszałem o tej grze, a jak słyszałem to szybko zapomniałem, bo teraz jakoś nie mogę sobie skojarzyć co to za gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, coraz więcej gier jest ogłaszane jako MMORPG-i ale kto ma w to grać, przy zalewie takich gier wybierane są takie które mają już jakąś markę,wiadomo ludzie boją się ryzykować gdy chodzi o wydawanie pieniędzy a niestety wszystkie tego typu gry(dobra większość) to całkiem spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra po prostu miała słabą reklamę i dlatego tak wyszło z tego co słyszałem jest to słaby mmo ale można spróbować itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż kiedyś zastanawiałem się nad zakupem tej gry - przeczytałem 2 recenzje na necie i zrezygnowałem. Po prostu w tej grze trudno szukać plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po ile ,,stoją" u graczy mocne przedmioty na sprzedaż, ale jeśli 6 tys. kredytów to dużo, to zapewne waluta straci na wartości i przedmioty u graczy będą analogicznie kosztowały więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie łapinie na zachwyt gry Blizzarda WoW i myśli się że można zrobić również dobra grę co blizz jak widać już dużo firm na takim stwierdzeniu się przejechało ;] nie długo SC2 wiec będzie rozkręcenie RTS i jeśli Diablo 3 to i cRPG ;s [ale myślę że będzie to nie skończony StarCraft: Ghost ;s albo co by było najbardziej ciekawe nowa gra :> ale jednak stawiam na SC:Ghosta ;s z SC2 sie nie pomyliłem więc tutaj pewnie też trafiam miedzy 9 a 10 ;s]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować