Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pieniądze za nic, kurczaki za darmo

36 postów w tym temacie

Takie zabiegi nie wyjdą grze na zdrowie, z skoro ''Mistrzowie Kodu'' się na nie decydują, znaczy to, ze sytuacja w grze jest właściwie przesądzona - można zamykać konta. Hopeless już wskazał ekonomiczne problemy jakie to spowoduje, w efekcie wcale nie będzie łatwiej zacząć grać, a jedynie ciężej grać nadal. To z kolei może spowodować ogólny efekt odwrotny niż zamierzano i ludzie zaczną się szybciej wykruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast dodawać nie potrzebnie kasę powinni dać tą grę za darmo tak jak to było na początku kiedy ledwo wyszła gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda lepiej by było gdyby to były prawdziwe pieniądze, ale takie wirtualne też nie są złe. W końcu pieniądz, to pieniądz. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:39, HumanGhost napisał:

Złe posunięcie. A przynajmniej nieefektywne. Wiadomo, że jak się coś dostaje za darmo to się
tego nie szanuje i szybko olewa. Przynajmniej w wiekszości przypadków.
Problemem Archlorda jest raczej znikoma akcja promocyjna i marketingowa. Niby jak ma przyciągnąc
graczy skoro większośc nawet nie wie o istnieniu takiej gry?

Dokładnie, dokładnie, właśnie należe do tej większości o istnieniu tej gry dowiedziałem sie czytając tego newsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:22, Outlander-pro napisał:

Gierka umiera, czy jest na sali lekarz ? (Lub chociaż monk z Word of Healing ? :P)


Wygląda na to, że na tej sali są sami smiterzy. Próbują coś wywalczyć i przechylić szalę zwycięstwa na swoją strone, ale słabo im to idzie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie będę tutaj podważał kompetencji autora tego newsa ale to jest absolutna nieprawda !:

"W związku z powyższym, od teraz każdy nowy gracz, który dołączy do świata Archlorda, otrzyma 6 tysięcy kredytów do wydania na broń i wyposażenie"

W tej grze nie można kupić itemów za kredyty ! Można oczywiście kupować ulepszacze ( więcej exp, hp itp) ale w którym MMORPG''u tego nie ma ?

Ja sam gram w tą gre od 4 miesięcy i naprawdę mi przypadła do gustu ! ma klimat jak żadna inna ;) może polskie społeczeństwo jest ubogie ale wydaje mi się ze za to odpowiada cdprojekt - bo BARDZO słabo reklamuję tą grę - widać to chociażbym czytając komentarze gramowiczów , którzy dowiedzieli się o tej grze czytając tego newsa !!!

Zapraszam na archlord.blo.pl ! Polskiej - chyba jedynej - stronce poświęconej Archlordowi i zrzeszającej coraz to większa liczbę polaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować