Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - wyniki II etapu

127 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 16:34, Evil Khan napisał:

A po co ci Trzeci Procek ?

W sumie liczyłem bardziej na jakiś aparat lub kamerkę, jednak w tym etapie coś mi pomysłu brakowało i głównie skupiłem się na robieniu zdjęć i jakoś czułem, że tym razem nie zgarnę czegoś lepszego.

Dnia 16.07.2007 o 16:34, Evil Khan napisał:

No popatrz to nie jesteś sam ;)

To może razem wybijemy się za tydzień? :P

Dnia 16.07.2007 o 16:34, Evil Khan napisał:

Fajne to Guild 2 bo wygrałem, poczytałem recenzje i zdania są podzielone

Mi ta gra do gustu nie przypadła. Wygrałem ją w konkursie co był w CDPI i z pewnością nie wydałbym na nią pieniędzy. Może komuś się spodoba, jednak mi nie bardzo.

P.S. Zamienię The Guild 2 na jakąś inną grę z wyjątkiem HoM&M5, EE2 i Fahrenheita. Widzę, że niektórzy też wygrali grę, którą już posiadają, więc taka przyjacielska wymiana mogłaby rozwiązać dwa problemy za jednym zamachem. :P
Pogrubiać nie będę, bo mi jeszcze po statusie polecą chociaż z tego co widziałem to ostatnio też wszyscy tak się pytali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:52, Rafiki1995 napisał:

czy dostal ktos juz maila zeby ustalic szczegoly dostawy

Nie martw się, wysyłka nagród za dwa tygodnie, więc mają czas wysłać maile.

Ja wygrałem Rise of Nations... cieszę się, ale trochę nie, bo miałem nadzieję na coś lepszego. No cóż ciekawe jak wypadłem w nagrodach specjalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:16, Deto napisał:

Wyrałem NWN 2 no nic że już jedno mam, ale z drugim też się zawszę da coś zrobić. Nie narzekam
;]


Skoro masz 2 to moze zainteresowany wymiana? Ja wygralem The Guild 2 za co naturalnie dziekuje CDP ;]

Szkoda, ze z 3 zgloszen wykorzystalem tylko 1 ale pomyslow ni w zab nie mialem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szczęśliy wysłalem 2 zgłoszenia i wygralem. Liczyłem na coś lepszego ale się przeliczyłem :)

P.S Kto by się chciał zamienić grami DragonShard na cos innego? gg-501656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze, że wygrałem Heroes of Might and Magic V (Silver Edition). :-) Podstawkę mam, ale nie posiadam dodatku. Niedawno chciałem go kupić, ale coś mnie powstrzymało. :-)
Hurej! ;-)
Jak w Silver Edition podstawka jest oddzielna, to zapewne ją sprzedam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobiłem na forum, ale dwa razy nie zaszkodzi, gratki dla zwycięzców ! Mam nadzieję, że 3 etap tego konkursidła się odbędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz to mnie gówno obchodzi czy dostanę za tego komentarza, bana, degradację czy co tam sobie jeszcze wymyślicie. Mi to obojętne. Chcę wam tylko powiedzieć, że te wasze konkursy to wyglądają jak ustawiane. Co konkurs to patrzę na listę zwycięzców: mefiperes -.-
weźmy np. konkurs fajnej ceny. Tak się napaliłem, że wygram dragonsharda, że wreszcie coś wygram, bo i komplet pkt i b. wcześnie wysłałem odpowiedzi. Potem ów mefiperes chwali się, że CDP mu podało odpowiedzi i co? trzecie miejsce mefiperes... zniżki na stalkera i nagroda pocztą? Wygrałem (i to chyba dlatego, że mefiperes mi podesłał tą fotkę) no i co z tego? Dwa razy podawałem adres wam mailem i ani kodu zniżkowego ani książki, a taki mefiperes otrzymał i jedno i drugie. Co to za sprawiedliwość? Wszystkie konkursy są ustawiane. No ja tego już kompletnie nie rozumiem, zawsze wygrywają te same osoby. Mam to w dupie ak tak mają wyglądać konkursy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom i sobie, gdyż jak zwykle nie wiem co sie dzieje na tym siecie i dowiaduje sie o konkursach, gdy są już zakończone, eh takie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:59, mefiperes napisał:

Niedawno chciałem go kupić, ale coś mnie powstrzymało. :-)


"Coś"? A może ktoś?

Anyway, gratuluję zwycięzcom, ale cały ten konkurs według mnie jest nieco dziwny - zresztą jak każdy na gram.pl. Wystarczy przyjrzeć się zwycięzcom - zawsze wygrywają te same osoby. Zbieg okoliczności?

Tak BTW: Ja także raz coś wygrałem (zniżkę na Stalkera i książkę). Zniżki użyłem - nie było z tym problemów. Co do książki, to do tej pory jej nie otrzymałem (i nie tylko ja). Niektórzy "wybrańcy" z tamtego konkursu z pewnością już ją zdążyli przeczytać, ale mnie to niestety nie jest dane. Chyba ją sobie kupię, bo się niestety nie doczekam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge cie zapewnic ze niesa ustawione te konkursy. Wyslalem 2 zgloszenia i wygralem 2 nagrody.
PS. Gratki dla wszystkich zwyciezcow, Tycoon City New York mam na wymiane jakby ktos chcial.
PS2 Mam pytanie: czy do tych co wygrali nagrody tez beda dzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:22, bialas.102 napisał:

Anyway, gratuluję zwycięzcom, ale cały ten konkurs według mnie jest nieco dziwny - zresztą
jak każdy na gram.pl. Wystarczy przyjrzeć się zwycięzcom - zawsze wygrywają te same osoby.
Zbieg okoliczności?

Zbieg okoliczności to raczej nie jest. Jak można zauważyć konkursy na gram.pl nie są na zasadzie losowania, a na zasadzie przygotowania jakiejś pracy. Jeśli jest grupa osób, która cały czas najciekawsze prace to czemu ma być nie nagradzana? Z resztą w Extra Konkursie jest tyle nagród, że jeśli się napiszę coś sensownego to zawsze się coś powinno zgarnąć. Lepiej się przykładać do konkursów, a nie węszyć spisku.

Dnia 16.07.2007 o 20:22, bialas.102 napisał:

Tak BTW: Ja także raz coś wygrałem (zniżkę na Stalkera i książkę). Zniżki użyłem - nie było
z tym problemów. Co do książki, to do tej pory jej nie otrzymałem (i nie tylko ja). Niektórzy
"wybrańcy" z tamtego konkursu z pewnością już ją zdążyli przeczytać, ale mnie to niestety nie
jest dane. Chyba ją sobie kupię, bo się niestety nie doczekam.

Polecam napisać maila do CDP. (na konkurs[at]gram.pl lub ekipa[at]gram.pl) Też mi się raz zdarzyło, że paczka się spóźniła i wystarczyło, że przypomniałem o sobie poprzez mail. Takie wypadki się zdarzają i trzeba o sobie przypominać, aż do skutku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam 2 gry ;) Gothic 3 i Warhammer 40,000 - Dawn of War: Dark Crusade nie są grami w jakimś szczególnym moim typie, a jednak jestem bardzo zadowolony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować