Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - wyniki II etapu

127 postów w tym temacie

Co do ustawienia konkursów taka mała historyjka w pierwszym moim poscie na tym forum:

Poszedłem pewnego dnia opłacić internet i czekając na potwierdzenie wpłaty przejrzałem gry na półce - znalazła się jedna perełka, "Gothic 2" za 19,99 zł. Co prawda nie było "Nocy Kruka", ale po weekendzie miałem odwiedzić Empik, więc nic straconego, poczekałem dwa dni i go zakupiłem. Prócz niego dorzuciłem jeszcze "Project IGI 2", bo podobała mi się część pierwsza i miałem ochotę na jakąś strzelaninę.
Po zarejestrowaniu gier (z małym bólem, bo nie pamiętałem hasła, tak rzadko bywam na stronie gram.pl) otrzymałem maila z informacją o konkursie - jako że miałem się uczyć do obrony licencjatu, to oczywiście skorzystałem z okazji by to odłożyć na później i na nie wygranie czegoś (jak to zwykle w konkursach) ;)
Dziś wchodzę by sprawdzić wyniki i niespodzianka - jestem na liście zdobywców monitora (oj, się przyda bo w moim już mam kilka wypalonych punktów), a nie znam nikogo kto by był choć blisko CDP :)
Więc chyba po prostu trzeba stworzyć coś na co inni nie wpadli :)

PS. To "analityczne podejście na 2000 znaków", to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawione... nie wiem... ja pierwszy raz wysłałem wogóle odpowiedzi na jakis konkurs... i na 6 tekstów 6 nagród... lol :-) zarejestrowłem 18 gier... czesc juz miałem 5 po prostu na półce ale nie zarejestrowanych a resztye zakupiłem jak juz wczesniej pisałem w media kupowałem 2 i 3 była gratis... a tyle gier zakupiłem bo dla 4 osób cala rodzinaka w nie gra... ja, żonak i dwójka dzieciaków... a wygrałem:
Głośniki GENIUS SP-I200U - Nie mam laptopa niestety...
Klawiatura BenQ X-Touch 122
Mysz BenQ M800
Act of War Złota Edycja
Jade Empire
Tycoon City New York

mysz i klawe mam lepsza... ale cieszy wygrana :-) żonka dostanie ten zestawik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:35, Kukowsky napisał:

Zbieg okoliczności to raczej nie jest.

Serio? No co Ty?

Dnia 16.07.2007 o 20:35, Kukowsky napisał:

Jak można zauważyć konkursy na gram.pl nie są na zasadzie losowania, a na zasadzie przygotowania jakiejś pracy.

Przygotowania, tak? Najlepszy przykład przygotowania został już wymieniony wyżej przez pewną osobę. Nazywaj to jak chcesz - ja też słyszałem, że pewien "ktoś" dostał coś (czyt. odpowiedzi) od innego "ktosia" przez co wysłał zgłoszenie na konkurs wcześniej, a potem, co za tym idzie, wygrał grę. Nie żebym tego zazdrościł, ale sory, dla mnie jest to co najmniej dziwne.

Dnia 16.07.2007 o 20:35, Kukowsky napisał:

Jeśli jest grupa osób, która cały czas najciekawsze prace to czemu ma być nie nagradzana?

Cały czas? Widać jesteś bardzo wszechstronny (i nei tylko Ty). Miałem do czynienia z jedną z Twoich prac i naprawdę nie wiem za co wtedy przyznano Ci nagrodę.
No, chyba że te prace prezentują taki niski poziom, bo widzisz - ja bym z crapem nigdy na konkurs nie wystartował. Ale cóż, nie ja te nagrody rozdaję - o gustach się nie dyskutuje.

Dnia 16.07.2007 o 20:35, Kukowsky napisał:

Z resztą w Extra Konkursie jest tyle nagród, że jeśli się napiszę coś sensownego to zawsze się coś powinno zgarnąć. Lepiej się przykładać do konkursów, a nie węszyć spisku.

Patrz wyżej.
Ja osobiście nie widzę sensu brania udziału w tych konkursach. Nie jestem podatny na reklamy - naprawdę nie działają na mnie triki typu: "kup trzy gry, może coś wygrasz". Jestem pewien, że wielu ludzi kupiło te trzy pozycje specjalnie dla tego konkursu, co uważam także za rzecz co najmniej dziwną.

Dnia 16.07.2007 o 20:35, Kukowsky napisał:

Polecam napisać maila do CDP. (na konkurs[at]gram.pl lub ekipa[at]gram.pl) Też mi się raz zdarzyło, że paczka się spóźniła i wystarczyło, że przypomniałem o sobie poprzez mail. Takie wypadki się zdarzają i trzeba o sobie przypominać, aż do skutku. :P

Nie, dzięki. Nie będę się płaszczył o 15 zł.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no a ja mialem 4 gry zarejestrowane i nagrode wygrałem. Wcześniej w żadnym konkursie nie startowałem a tu patrz. W tym konkursie trzeba było się wykazac pomysłowością i stylem (niestety nie wszyscy to mają) oczywiście nie mówie o was żeby nie było. To nie był konkurs typu wyślij smsa na nr. i dobrze bo w takich konkursach liczy sie fart, a ja osobiscie wole talent niz fart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:17, bialas.102 napisał:

Ja osobiście nie widzę sensu brania udziału w tych konkursach. Nie jestem podatny na reklamy
- naprawdę nie działają na mnie triki typu: "kup trzy gry, może coś wygrasz". Jestem pewien,
że wielu ludzi kupiło te trzy pozycje specjalnie dla tego konkursu, co uważam także za rzecz
co najmniej dziwną.

Żeby było wszystko jasne - jeśli całkiem przypadkowo bym miał te trzy gry, to może wtedy bym coś wysłał - na pewno nie kupowałbym niczego, żeby tylko mieć taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszce że to iz wygrałm coś... dało mi do zrozumienia że teraz muszę się jeszczze więcej przykładać.. aby następnym razem monitor wygrać... :-) (lub inna pierwsza nagrode) Po prostu uwierzyłem w to iż jestem w stanie skleić coś sensownego... szkoda tylko że nie pobawiłem się w zrobienie tych prac specjalnych tu niestety czas nie pozwolił... a chciałm w ds max coś ukalać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:20, Reaperius napisał:

Co konkurs to patrzę na listę zwycięzców: mefiperes -.-


Czuje się urażony i pominięty :-( Pod moja skromną osobe też są ustawiane wyniki. Pierwsze miejsce w konkursie Fajnej Ceny, 3 książki za konkurs kffiatkowy, dwie gry oraz aparat cyfrowy w konkursie XKN.

Dnia 16.07.2007 o 20:20, Reaperius napisał:

bo i komplet pkt i b. wcześnie wysłałem odpowiedzi. Potem ów mefiperes chwali się, że CDP mu
podało odpowiedzi i co?


Zapraszam na grasz.gram.pl, jak dobrze poszukasz ro znajdziesz cytat w którym Vilmar - smerf - żartując podaje nieprawdziwe wyniki. Dżizas, wszystko tak brać na poważnie :-)

Dnia 16.07.2007 o 20:20, Reaperius napisał:

Wygrałem (i to chyba dlatego, że mefiperes mi podesłał tą fotkę) no i co z tego? Dwa razy podawałem
adres wam mailem i ani kodu zniżkowego ani książki, a taki mefiperes otrzymał i jedno i drugie.


O tak, wreszcie ktoś się kapnął, że CDP ma specjalną umowe z Pocztą Polską, PP obniża ceny usług a w zamian za to co miesiąc CDP wybiera 10 paczek, które PP może sobie zakosić. Sorry, tym razem trafiło na ciebie :-)

Dnia 16.07.2007 o 20:20, Reaperius napisał:

zawsze wygrywają te same osoby. Mam to w dupie ak tak mają wyglądać konkursy...


Widać osoby najbardziej kreatywne, chciałbym zobaczyć jak pokonujesz Kukowskiego w konkursie na stworzenie piosenki albo wierszyka. Miałbyś zero szans.

Szukanie dziury w całym i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi cos powiedziec bo dotychczas wlasciwie nic nie wygrywalem w konkursach CDP. Dopiero w tym konkursie 2 zgloszenia = 2 gry(mialem jeszcze bodajze 2-3 wolne zgloszenia ale brak pomyslow). faktycznie jakos dziwnie tak kilka osob z forum wygrywa niemalze zawsze. Czy to konkurs graficzny czy tekstowy albo i muzyczny - sa na liscie wygranych na 95%. Zauwazylo to juz wiele osob i to dawno temu. Pytanie tylko czy tez moze one po prostu nie sa tak "uzdolnione"* ? Mowisz, ze czyjas praca to crap. Tylko, ze to nie ty oceniasz je i to nie tobie musza sie podobac. Moze kryteria jakimi kieruje sie CDP sa inne niz twoje? "Zabawne, szalone" widnieje w regulaminie zawsze i to nie ukrywam glowny moj problem bo na sile wymyslac cos smiesznego nie umiem i juz. Moze ta grupa osob umie i dodatkowo wtrafia w poczucie humoru CDP?

ps. * stad, ze wiele konkursow wymaga specyficznych zdolnosci i niejednokrotnie kiepski grafik wygra z dobrym bo mial bardziej szalony pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic, porażasz mnie swoją inteligencją i kojarzeniem faktów. Podał fałszywe? Pfff jakoś to nie przeszkodziło w wygranej. Masz też bardzo dziwne poczucie humoru. Co do tworzenia wierszyka to sądzę, że miałbym szanse. Nie dziel skóry na niedźwiedziu. Tak na prawdę wiesz o mnie tyle co nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:55, Mistic napisał:

Zapraszam na grasz.gram.pl, jak dobrze poszukasz ro znajdziesz cytat w którym Vilmar - smerf
- żartując podaje nieprawdziwe wyniki. Dżizas, wszystko tak brać na poważnie :-)

Każdy pro z gram.pl widać ma wyjątkowe poczucie humoru. Tak BTW: Wygrać podając "nieprawdziwe wyniki"? To jest dopiero dziwne. ;)

Dnia 16.07.2007 o 21:55, Mistic napisał:

O tak, wreszcie ktoś się kapnął, że CDP ma specjalną umowe z Pocztą Polską

Mówisz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:03, Reaperius napisał:

Mistic, porażasz mnie swoją inteligencją i kojarzeniem faktów.


Mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza ;]

Dnia 16.07.2007 o 22:03, Reaperius napisał:

Podał fałszywe? Pfff jakoś to nie przeszkodziło w wygranej.


Podał fałszywe na ircu, do wiadomości około 25-30 osób, co za idiota wziąłby je na poważnie?

Dnia 16.07.2007 o 22:03, Reaperius napisał:

Masz też bardzo dziwne poczucie humoru.


bialas.102 stwierdził to samo? Czyżby bracia? :] To by baaaardzo wiele wyjaśniało. :-)

Dnia 16.07.2007 o 22:03, Reaperius napisał:

Tak na prawdę wiesz o mnie tyle co nic....


Jakby mnie kiedykolwiek interesowało dowiedzieć się czegoś więcej o twojej osobie ;] No, ale jedną ważną rzecz już wiem! Słownika to ty w domu nie masz skoro takie byki walisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wygrałem NWN 2. Niby darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, jednak... nie dość, że już posiadam tą grę w wydaniu premierowym, to na dodatek chciałem ją... sprzedać, gdyż mi się nie spodobała. Więc będę musiał wystawić na aukcji obie gry, chyba, że ktoś się ze mną zamieni. xD
Niemniej jednak cieszę się z wygranej. Jeszcze nic na gram.pl nie wygrałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:17, bialas.102 napisał:

Przygotowania, tak? Najlepszy przykład przygotowania został już wymieniony wyżej przez pewną
osobę. Nazywaj to jak chcesz - ja też słyszałem, że pewien "ktoś" dostał coś (czyt. odpowiedzi)
od innego "ktosia" przez co wysłał zgłoszenie na konkurs wcześniej, a potem, co za tym idzie,
wygrał grę. Nie żebym tego zazdrościł, ale sory, dla mnie jest to co najmniej dziwne.

A tak wiem o co Ci chodzi. Wówczas SwenG po prostu na gramircu wkleił odpowiedzi, jednak nie jest on pracownikiem CDP, a zwykłym userem, który znał wszystkie odpowiedzi i po prostu je wkleił. Może nie powinien tak robić, jednak ustawianie wyników przez CDP tu miejsca nie miało. ;]

Dnia 16.07.2007 o 21:17, bialas.102 napisał:

Cały czas? Widać jesteś bardzo wszechstronny (i nei tylko Ty). Miałem do czynienia z jedną
z Twoich prac i naprawdę nie wiem za co wtedy przyznano Ci nagrodę.
No, chyba że te prace prezentują taki niski poziom, bo widzisz - ja bym z crapem nigdy na konkurs
nie wystartował. Ale cóż, nie ja te nagrody rozdaję - o gustach się nie dyskutuje.

Nieskromnie przyznam, że uważam się za osobę wszechstronną o wszechstronnych zainteresowaniach. :) Za zawodowca się nie uważam, jednak wiele rzeczy próbuje szukając swojej prawdziwej pasji. Ja ze wszystkich prac jakie wysyłałem na konkurs jestem zadowolony. Tworzyłem już wiersze, piosenki, zdjęcia, nagrania i również poza gram.pl zajmuje się filmikami i ze wszystkich swoich tworów jestem zadowolony. Tobie się może nie podobają, jednak widać komuś w jury się to podoba i ludziom z forum, którzy potem te prace oglądają też się to podoba tak, więc masz po prostu inny gust, bądź też zazdrościsz i teraz węszysz spisek.

Dnia 16.07.2007 o 21:17, bialas.102 napisał:

Ja osobiście nie widzę sensu brania udziału w tych konkursach. Nie jestem podatny na reklamy
- naprawdę nie działają na mnie triki typu: "kup trzy gry, może coś wygrasz". Jestem pewien,
że wielu ludzi kupiło te trzy pozycje specjalnie dla tego konkursu, co uważam także za rzecz
co najmniej dziwną.

To po prostu najzwyczajniej w świecie udziału w takim konkursie nie bierzesz. :) Ja dla siebie w Extra Klasyka Next znalazłem wiele ciekawych tytułów i skoro już te gry mam to próbuje sił w konkursie. Widać na mnie triki typu: "kup trzy gry, może coś wygrasz" działają. ;]

Dnia 16.07.2007 o 21:17, bialas.102 napisał:

Nie, dzięki. Nie będę się płaszczył o 15 zł.

W takim razie kup sobie tą książkę tak jak wcześniej chciałeś. Nie rozumiem po co w ogóle o tym wspominasz skoro nie chcesz nawet o tym przypomnieć CDP. Może tego nie wiesz, jednak ja płaszczyłem się o jeden głupi kod zniżkowy na S.T.A.L.K.E.R.-a, bo też go długo nie dostawałem. ;]

Dnia 16.07.2007 o 21:17, bialas.102 napisał:

Pozdrawiam.

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować