Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Wiedźmin przesunięta na 26 października

211 postów w tym temacie

No, trudno. Najwyżej dłużej poczekam... Gdybym wiedział że jest teraz to na EK bym się skusił! >:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, 6 tygodni to duzo czasu, ale jezeli premiera przesunie sie jeszcze o kilka tyg. to nie wytrzymam nerwowo ;)
wydaje mi sie ze do wiedźmina nie będzie potrzeba patchy bo bedzie dopracowany do bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno: I bardzo dobrze! Dość ma już gier, w które grać da się dopiero po 3 patchu. Jak dla mnie Wiedźmin mógłby sie ukazać nawet na gwiazdkę, ale ci co zamówili pre-ordery na pewno się nie ucieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueheh... :) Jak to dobrze miec tuz przed premiera urodziny. Byc moze bedzie mnie przez to stac na zakup ;)

Chociaz raz jestem zadowolony z przesuniecia premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ,im szybciej to nie znaczy lepiej. Potem wszyscy by marudzili że ma tyle bugów co G3...
Najpierw marudzili że tyle czekania a potem że tyle bugów a gdyby lekko przesunąć datę to było by tego troszkę mniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:38, balduran2 napisał:

Co do długości/czasu rozgrywki - to moim zdaniem gra będzie dość krótka.


Nie wydaje mi się, sam wątek główny będzie zapewne do ukończenia w 10-15h, ale wyobraźcie sobie całą masę dodatkowych zadań itp.

Ja uważam że lepiej jeżeli teraz "pojojczymy" że premiera się przeciąga niż potem mam się zawieść tym jaka gra jest niedopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@yashima - CDP Red mówi iż w 40 godzin przechodzi się wątek główny.
Mam nadzieję że Gram.pl coś dołoży do pre-orderów w zamian za przesunięcie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:41, yashima napisał:

Nie wydaje mi się, sam wątek główny będzie zapewne do ukończenia w 10-15h, ale wyobraźcie sobie
całą masę dodatkowych zadań itp.

Zdaje się, że nie przeczytałeś całego newsa albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem:
"Otóż przejście tylko głównej linii fabularnej zajmuje 50 godzin! Zaś normalne, pełne przejście gry z ukończeniem znaczniej części questów pobocznych zajmuje aż 90 godzin!"

90 godzin - czyli można przejść w 70,
a to moim zdaniem jest bardzo mało - czyli grę można przejść 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealny news na piatek 13-tego, co ? :P ehh szlag by to ... 90h gry a 30 pazdziernika premiera AoC :/ no wiecie co ... i jak tu przejsc Wiedzmina w ~6dni (nie grajac 24/7) ? :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech w sumie to calkiem dobra data :) Akuart pomiedzy Blue Dragon a Mass Efect :P Po ostatnim trailerze z E3 coraz bardziej nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaczyna być już normą. Co chwila CDP opóżnia wydanie nie tylko Wiedźmina,ale i innych gier. I zawsze tłumacznie jest to samo. czy nie lepjej odrazu powiedzieć date premiery z +1 miechem. To zaczyna być denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować