Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Wiedźmin przesunięta na 26 października

211 postów w tym temacie

Niech testują, niech dopracowują. Dobrze widzieć, że komuś zależy na stworzeniu naprawdę ''epickiej'' gry. Mam szczerze dość gier na 20-30h jak np. NwN2. Owszem są bardzo fajne, ale zakończeniu towarzyszy pewne rozczarowanie. Z drugiej strony bezpostaciowe tasiemcowate potwory jak Oblivion też nie są tym czym kiedyś godziny przy Baldurach... gogogo Red Studio! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 00:01, Wojman napisał:

I wtedy nie chodzilo o numerek. Chodzilo o kwestie zasad.


Tylko, że wtedy również uprzedzono o możliwym opóźnieniu. Co więcej, nie było to spowodowane kaprysem CDP, tylko zaistniałą sytuacją i chęcią przygotowania rzetelnej listy, wolnej od wszelakich błędów, które mogły wprowadzić mnóstwo zamieszania. Mimo tego, wiele osób nie zostawiło na CDP suchej nitki, pojawiły się nawet głosy zamiaru anulowania zamówienia z tak błahej przyczyny. Natomiast teraz, gdy przesunięto premierę o ponad miesiąc, głosy tych wszystkich malkontentów ucichły, wszyscy jak gdyby rozumieją istotę takiej decyzji. Czyżby było to spowodowane opadnięciem emocji związanych z zamówieniami i zdroworozsądkową kalkulacją, którą być może wreszcie zaczęli się wykazywać gracze? Miejmy nadzieję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle by gierka wyszła przed 2008 : ). Skoro ją testują, to tylko możemy się cieszyć, że dostaniemy produkt z bardzo niewielką ilością bug''ów. I pamiętajmy, że musi być lepsza niż wszystkie tego typu, które dotychczas powstały byśmy zaistnieli w poważnym stopniu na rynkach zagranicznych : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że gra wyjdzie jeszcze później, w okresie przedświątecznym, bo wtedy można najwięcej zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena gry i tak jest już znana, a co do okresu świątecznego to nawet gdyby gra ukazała się we wrześniu to i tak wiele osób czekało by z jej kupnem do Gwiazdki (zwłaszcza ci którzy nie mają własnych dochodów i muszą naciągnąć rodziców). Co do mnie to myślę że lepiej jest poczekać nawet do I kwartału 2008 i otrzymać dobrą grę niż przyspieszyć sprawę na siłę i dostać niewypał ala Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 22:39, Bezimek napisał:

@ Daerdin

CDPROJEKT INSIDER, strona 25 :
"(...) sama główna linia fabularna (...) jest szacowana na ponad 30 godzin zabawy" (zabawy
a nie gry ;) - przypisek )


Jacek Brzeziński, komentowany przez ciebie aktualnie tekst:
"Otóż przejście tylko głównej linii fabularnej zajmuje 50 godzin! Zaś normalne, pełne przejście gry z ukończeniem znaczniej części questów pobocznych zajmuje aż 90 godzin!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 08:27, Mattio napisał:

Eee mi starczy pewnie na tydzien jak wciagnie ;p a jak nie to szybko sprzedam na allegro xD

No niemów że jeszcze zamówiłeś EK , bo normalnie się na ciebie rzucą :D Gre sie niezamawia żeby jej za chwile sprzedać bo to jest bezsensu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:04, nazgul47 napisał:

A tak źdźiebko nie na temat: kiedy możemy się spodziewać minimalnych wymagań sprzętowych
Wiedźmina? Chcę wiedzieć czy kupować tą EK :P


Minimalne wymagania już były raz podawane, z zastrzeżeniem, że mogą się zmienić (obniżyć), choć to mało prawdopodobne. Ale oszczędzę koledze przeszukiwania archiwum newsów.

1 GB RAM, GeForce 6600 - to pamiętam. Bodaj jeszcze procek P4 2 GHz, lebo coś takiego (news, zdaje się, zniknął... Nie mogę sprawdzić). Z informacji nt. silnika i zastosowanych technologii wnoszę, że nie ma wielkich nadziei na obniżenie tego.

A ja się o wymagania nie boję, bo i tak specjalnie dla "Wiedźmina" kupiłem sobie nowy sprzęt (5 lat dzielnie służył mi staruszek, z jedną modernizacją 3 lata temu...). Czego to się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 08:45, Ryk Niedźwiedzia napisał:

> A tak źdźiebko nie na temat: kiedy możemy się spodziewać minimalnych wymagań sprzętowych

> Wiedźmina? Chcę wiedzieć czy kupować tą EK :P

Minimalne wymagania już były raz podawane, z zastrzeżeniem, że mogą się zmienić (obniżyć),
choć to mało prawdopodobne. Ale oszczędzę koledze przeszukiwania archiwum newsów.

1 GB RAM, GeForce 6600 - to pamiętam. Bodaj jeszcze procek P4 2 GHz, lebo coś takiego (news,
zdaje się, zniknął... Nie mogę sprawdzić). Z informacji nt. silnika i zastosowanych technologii
wnoszę, że nie ma wielkich nadziei na obniżenie tego.

A ja się o wymagania nie boję, bo i tak specjalnie dla "Wiedźmina" kupiłem sobie nowy sprzęt
(5 lat dzielnie służył mi staruszek, z jedną modernizacją 3 lata temu...). Czego to się nie
robi...



To nie są minimalne wymagania oni podawali zalecane.
2.4 Ghz procek
1 GB Ramu
karta graficzna 6600 128 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry pszepraszam jeśli mnie poniesie i zrobie coś nie kulturalnego.
Znowu się premiera obsówa. Była już wystarczająco opóżniona. Ja już mmyślałem że się nie opóżni a ty co. ZNOWU OBSUWA!!! ŻĘby chociarz wyszła tego 26 paźdiernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zamawiający w pre-orderze będą się teraz niecierpliwić ;) Dlatego ja najpierw zobaczę kiedy wyjdzie i czy będzie warta upgrade komputera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale teraz maja przynajmniej więcej czasu żeby pomyśleć o jakimś małym demie (tak do 1Gb;) które mogliby puścić we wrześniu np. Jestem pewien, że większość fanów by sie nie obraziła, a nawet zapomniała o opóźnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 09:06, fish13 napisał:

To nie są minimalne wymagania oni podawali zalecane.
2.4 Ghz procek
1 GB Ramu
karta graficzna 6600 128 MB


W takim razie przepraszam... Ale jesteś pewien, że to zalecane? Podejrzanie niskie... W "Obliviona" na takim sprzęcie ledwie daje się grać, a przecież jest to gra starsza o ponad rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować