Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Wiedźmin przesunięta na 26 października

211 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 20:45, jaceloth napisał:

zapowiada się poważny erpeg, a nie zabawa dla dzieci w wybijanie smoków.

Pozwól że dokończe "[...] i śliniących się na samą myśl od dostaniu 10 szt. złota na kupienie super wypsaionego miecza z kryształkami dodającymi +2 do energii " ;)
No cóż jest mam z przesunięcia premiery wadę i zaletę :)

Wada :
Gra będzie później ( :) )
Zaleta :
Gra będzie bardziej dopracowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak źdźiebko nie na temat: kiedy możemy się spodziewać minimalnych wymagań sprzętowych Wiedźmina? Chcę wiedzieć czy kupować tą EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda, ale jak mają gre "dopieścić" to niech to zrobią;). Pierwsza polska gra, na którą naprawde warto czekać...ponoć czekanie wzmaga apetyt;P.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 21:06, Sejo. napisał:

ponoć czekanie wzmaga apetyt;P.


A petyt to rośnie w miarę jedzenia :P A jak będziemy za długo na posiłek czekać, to się nam może czekanie znudzić. Ale czekał będę choćby i jeszcze jeden rok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak sprzedadzą niby jest od 16 lat a każdy może se kupić nawet małolaty zresztą jak by im nie sprzedali to poszli by do kawiarenki internetowej czy gdzieś albo ściągneli z neta a cdprojekt chce zarobić to proste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest poczekać jeżeli jest na co - mam taką skromną nadzieję. Jeżeli gra okaże się "odgrzewanym kotletem", zapełnionym błędami i z mierną wydajnością ( mam nadzieję, że x1900xt wystarczy aby na medium mieć 60fps non stop) to ludzie was ukrzyżują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kicha w sumie... ja jeszce czekam gorączkowo na jedna gre... Pierwsze MMo które przedz premierą spełania moje marzenia sprzed kilunastu lat... gre co prawda wydaje konkurencja... Age of Conan: The Hyborian Adventure ale 30.10.2007 ma być premira a to MMO więc boje sie iż przez to Wiedzimin pujdzie na półkie na spory czas... o pożadnej grze w krainach Hyborii mazyłem juz dawo jak czytałm po raz pierwszy sage Conana napisana przez Howarda... Wreszczie pożdne MMO w moim ulubionym świecie fantasy bez Elfów, Krasnoludów... itd... no i bez przysadnej magii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaliśmy tyle to i te 6 tygodni się przeczeka, ale oby było warto, ponieważ jak okaże się stratą kasy to już chyba zwątpię w ojczyste produkcje i zmienię nawyki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 tygodni w tą 6 tygodni w tamtą , ten sam kurs ta sama wymiana :P Dla mnie to nie jest jakas różnica ale będę miał troche mniej czasu na granie w gre bo szkoła bedzie odemnie wiecej wymagała , ale cuż pech takie jest życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:13, Bedzio3 napisał:

Zawsze producent i wydawca zawyżają czas przejścia żeby gra się lepiej sprzedała. Ja gry których
przejście powinno zająć 60 godzin przechodzę w jeden dzień (mniej więcej 12 godzin).


O, ja ci obiecuję, że w 12h Wiedżmina nie przejdziesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że od razu nie pisaliście tu, bo można było się tego dowiedzieć już w zeszłym tygodniu w CD-Action. No cóż...będziemy czekali na premierę Wiedźmina tak samo, jak na premierę WoW: TBC. Co mamy robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Daerdin

CDPROJEKT INSIDER, strona 25 :
"(...) sama główna linia fabularna (...) jest szacowana na ponad 30 godzin zabawy" (zabawy a nie gry ;) - przypisek )

Poza tym nie lubię popadać w absurdy i zaglądać pod każdy kamienieć. Zresztą przyjmując takie rozumowanie Morrrowind to jakieś 2000 godzin gry ( zwiedzenie samej mapy),G 3 to pewnie z 1500 godzin a F 2 - z 850 ;)

Tylko oby przy tym liczeniu czasu gry w Witchera nie przyjętu metody z KOTOR 2 - 80 godzin ( 20h mężczyzna Light Side + 20h mężczyzna Dark Side + 20h kobieta Gark Side + 20h kobieta Light Side ;lol; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować