Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Wii pokona PS2?

65 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Prezes firmy Nintendo - Satoru Iwata – uważa, że Wii ma potencjał, aby pokonać PlayStation 2 i stać się najlepiej sprzedającą się konsolą stacjonarną w historii branży. To co prawda daleka przyszłość, ale całkiem prawdopodobna - jeśli machanie Wiimote'em będzie coraz popularniejsze, wszystko się może zdarzyć.

Przeczytaj cały tekst "Czy Wii pokona PS2?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Wii nie okaże sie lepsze od Playstation 2. Wii to zabawka dla bogatych, ale nie dla graczy. Tytuły, które są na Wii nadają się wyłącznie dla kilku osób, a nie dla jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:43, master matrox napisał:

Wii to zabawka dla bogatych, ale nie dla graczy. Tytuły, które są na Wii nadają się wyłącznie dla kilku osób, a nie dla jednej.


Bogatych ? Niezly dowcip, spojrz na ceny innych konsolek - Wii jest tanie jak barszcz.

nie dla graczy ??? To chyba nie slyszales o Wiilocie... miliony ludzi machaja pilotem jak szaleni i swietnie sie bawia - prawdziwi szczesliwi gracze !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Iwata, Wiimote''m Panu ktoś w łeb dał?
PS2 dalej świetnie się sprzedaje, a koleś wylatuje z takim tekstem... Boże, rozumiem że Japończycy są momentami dziwni, ale za 2-3 lata każdy z nich będzie chciał HD, bo krzaki na ich gigantycznych LCD będą nieziemskie przy SDTV... Wii miałoby szansę na pokonanie PS2, gdyby pojawiło się w tym samym czasie co PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wii wygrywa. jego sterowanie jest o wiele ciekawsze niż nudne przyciski w PS2, ale to zależy od gustu, a o tym się nie dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam PS3 może pobije rekord swojej poprzedniczk,i ale Wii wątpie dom grającej rodziny to dom z Wii dziwne pierwszy raz coś takiego słyszę a jak słyszę coś w stylu nudne prziciski to mnie krew zalewa przecież wszystko w graniu sprowadza się do klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:37, VolfPL napisał:

Wii rulez - ludzi bardziej kręci oryginalne sterowanie, niż grafika, co wielokrotnie pisałem
:)


No dokładnie, również tak myślę :) Jednie w Polsce ludzie nadal się podniecają świetną grafiką, a reszte stawiają w cholerę... >.< Np. Kupiłem dwa NDS Lite i kuzyn się mnie pyta, czemu PSP, przecież , mówi "wydaje mi się, że jest lepsze", a na dodatek... ", bo ma lepszą grafikę" :s Bez jaj, ludzie >.< Nie wie szczegółów o konsolach, w zasadzie nie wie o nich niczego, ale i tak PSP rox, bo lepsza grafa ;s I ja się nie dziwię, czemu Ninna nas poważnie nie traktuje ;x Do kupy ludzi nie dociera, że jesteśmy zacofani, jak zawsze zresztą, i nas tylko rajcuje grafa >.< Nie dociera do nich tak samo, że Polska to taki specyficzny rynek, gdzie... PSP sprzedaje się gorzej niż NDS :)

Pozdrawiam. Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, niech Nintendo martwi się o to, czy Wii sprzeda się lepiej od starego, ale jakże poczciwego N64 ( coś koło 32 milionów sprzedanych egzemplarzy), a dopiero później atakuje ( nieosiągalną moim zdaniem...póki co ;) ) pozycję giganta, jakim był i jest PS2 :)

Co ciekawe, gdy dodamy do siebie dotychczasową sprzedaż Wii oraz dwóch poprzednich konsol Nintendo (N64 i Game Cube''a), to otrzymamy...wynik wciąż nieco gorszy od ilości sprzedanych PS2 :) Ech i jak tu nie nazwać Kutaragiego geniuszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 19:43, master matrox napisał:

Wii to zabawka dla bogatych, ale nie
dla graczy. Tytuły, które są na Wii nadają się wyłącznie dla kilku osób, a nie dla jednej.


No, tutaj to już padłem :) Człowieku, myślisz ty może? Wii jest najtańsze... >< A to, że jest kilka gier MP only to wiesz... ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że spokojnie pobije.. ile PS2 jest na rynku i ile obniżek już zaliczył. Przy drobinie szczęscia można konsole nabyć nowa za 400zł :)

Co do Wii to prawda około 80% graczy którzy zakupili 360 lub PS3 ma w domu też Wii.. i uważam to za słuszną zasadę :) a to że nikt nie ma kolegów żeby z nimi pograć to nie może obwiniać o to Wii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii moim zdaniem niema szans pokonac PS2. Zamało wychodzi na nią ciekawych gier. Pokonac PS2 mółg by X360 gdyby nie jego awaryjnośc. Największe szanse ma PS3 ale po
1) musi byc tańsze
2) musi miec wiele ciekawych gier tak ja PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Konsola PlayStation 2, chociaż praktycznie ustąpiła już miejsca starszej siostrze, szybko zapomniana nie zostanie."

Jeśli dobrze rozumiem chodzi o PS 3 tak więc czy nie powinno być "młodszej siostrze" ? o ile numerki mi sie nie mylą PS 2 było przed PS 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 20:22, bartorex123 napisał:

Wii moim zdaniem niema szans pokonac PS2. Zamało wychodzi na nią ciekawych gier. Pokonac PS2
mółg by X360 gdyby nie jego awaryjnośc. Największe szanse ma PS3 ale po
1) musi byc tańsze
2) musi miec wiele ciekawych gier tak ja PS2


Czyli Wii nei wygra bo nie ma ciekawych gier a PS3 wygra jak wyjdą na niego Ciekawe gry?:)))) bardzo mądre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wii przegra, bo Nintendo zrobiło z tego konsole do wszystkiego, a nie do gier...

Machanie wiimotem przed TV niedługo sie ludziom znudzi i bedą chcieli patrzec na gry w HD...

Stawiam na to, że Wii nie sprzeda sie w wiecej niz 50 mln egzemplarzy. A Ps2 to bodajze 120 mln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii nie ma szans z wysoko postawioną "czarnulką". Sam jestem posiadaczem PS2 Slim i za żadne skarby nie zamieniłbym mojej konsoli na konsolę Nintendo. Przyjemniej jest sobie wieczorkiem ułożyć sie w łóżeczku i grać Dualshockiem 2 w jakieś gry, niż o 2 w nocy (zazwyczaj o tej porze gram) skakać po mieszkaniu jak idiota z willotem i budzić sąsiadów. Wii jest dobre jeżeli ma sie kolegów/kogoś z rodziny kto lubi grać w gry i można sie z nim fajnie pobawić. Jednak na Ps2 tez jest taki luksus. Od jakiś 5 dni gram z "bratem z wyboru" (czyli najlepszym kumplem) w Baldurs Gate Dark Alliance 2 i świetnie sie bawimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować