Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec Game Boya?

59 postów w tym temacie

GameBoy piękna rzecz :D prawdziwa bez prądowo na baterie konsolka dzięki, której zarywało się nocki (Wilk i Zając też był niezły:P) ale dale gram w Wario, Mario i inne gierki - ta konsolka nie musi być już promowana - ma wyrobioną markę to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie przepadam za Nintendo, ale GB trzeba przyznać to, że tak właściwie to on rozsławił przenośne konsole i pokonał kilku kontkurentów, ale PSP i tak jest lepsze od DSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie!!! Może i do GBA miałem tylko 5 gier, to jednak było to coś czego się nigdy nie zapomina. Konsolka z klimatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak smutno mi się zrobiło... Wszak to właśnie Gameboy umilał mi czas podczas długich podróży i ogólnie miło wspominam te konsolki. No ale nic... Miłej emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj a ja nadal popykuje sobie na wyjazdach w starego dobrego GBC :) Trochę żal bierze człowieka słysząc, że już nigdy (najprawdopodobniej) nie usłyszy o GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prędzej czy później znów ujrzmy konsolkę z GB w nazwie. Marka ta jest świetnie rozpoznawalna i nie wydaje mi się, żeby dział marketingu Nintendo o tym nie wiedział. Poczekajmy kilka może kilkanaście lat i GB wróci lepszy niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho! Grało się w Pokemony zza dawnych czasów :) Pamiętam jaka była furia jak się złapało Pokemona do Pokeballa :) No cóż . GBC (bo na tym grałem w Pokemony) odszedł już w zapomnienie :) Ale i tak nie oddam mojego GBA!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... Jak przypomne se jak mialem swojego Game Boy''a i na podworku juz stalo koleczko wokol mnie i sie patrzyli jak gram w Mario cos tam(wogole nazw gier na GB nie pamietam :/). A GameBoy to nawet fajna rzecz byla ;)
Musze teraz poszukac go w szafie, moze jeszcze sie znajdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować