Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec Game Boya?

59 postów w tym temacie

Nie śmiejscie sie ale tego Gameboya mam dalej w szafie i kolejną wersje też mam , mam wszystkie do Advandec , jestem Pro :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to juz tylko pozostaje Allegro.pl czy jakas inna aukcja internetowa...Szkoda...Trzeba przyznac ze konsolka byla bardzo zywotna! Gratulacje Nintendo! Wiwat GameBoy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo przestaje promować...markę, nie konsolę. Wszak DS to nic inszego jak czwarty Game Boy :D Zmiana nazwy w wyniku znacznej wprowadzonej przezeń rewolucji nastała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ja tam nigby nei zapomnę mojego pierwszego GBC, któy trzymał się świetnie, ale ekranik się zbił ;(
Części z niego przeniosłem do drugiego GBC i mam zmixowanego żółto-morskiego ^^ Nadal żyje, ale w innym ciele, chociaż i tak mało na nim gram ;) GBA też nie zapomnę :P W ogóle GameBoy rox, marka na tyle wyrobiona, że hej ;)

Pozdrawiam.


PS. NDS jest w pełni godne bycia następcą GameBoya :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój GBC był kupiony z pierwszej seri wydanej w europie. Kupiłem go sobie w szwajcari i mam go do dziś. Pomijając ,że przeleżał 2 dni zakopany w piaskownicy, wpadł do wanny pełnej wody, do jeziora, czy wypadł z balkonu dalej działa i ma się świetnie. GBC są niezniszczalne! :D btw. Gdyby ktoś był skłonny sprzedać mi pokemon crystal na GBC to proszę o kontakt na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny sprzęt. Dzisiaj już nie posiadam swojego GB, ale mam jeszcze die gry i kamerkę (kupiłem ją zaraz po premierze - to było coś!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:16, Rafiki1995 napisał:

> Game Boy już praktycznie nie istnieje,Nintendo o nim zapomniało...
>
ale nadal jest fajny

zalezy kto co lubi, ja lubie advanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować