Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl obejmuje patronat nad Czarnoksiężnikami z Krainy Osobliwości!

24 postów w tym temacie

O kolejna pseudo fantastyka Prachetta na gram.pl? Chociaż trochę z tym szerokim asortymentem rzeczy do kupienia na gram.pl lekko powoli przesadza CDP... od kiedy książka się przydaje podczas grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Bardzo miło jest nam poinformować, iż debiutująca na polskim rynku 27 lipca książka Czarnoksiężnicy z Krainy Osobliwości została objęta patronatem gram.pl. Co więcej, już teraz w naszym sklepie możecie składać zamówienia przedpremierowe na ten tytuł!

Przeczytaj cały tekst "Gram.pl obejmuje patronat nad Czarnoksiężnikami z Krainy Osobliwości!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) debiutująca na polskim rynku 27 lipca książka Czarnoksiężnicy z Krainy Osobliwości (...)

Ależ ta książka wcale nie debiutuje na polskim rynku. Została już kiedyś (r. 1999) wydana przez Zysk i S-ka, tylko pod innym tytułem, mianowicie "Czarnoksiężnicy z dziwacznego grodu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:06, patrYX93 napisał:

O kolejna pseudo fantastyka Prachetta na gram.pl?

To nie jest książka Pratchetta, tylko zbiór rozmaitych opowiadań fantasy i s-f.
Cały "wkład" Pratchetta w zbiorek to opowiadanie "Teatr okrucieństwa", które to zresztą można sobie całkiem legalnie przeczytać w internecie - króciutkie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pratchetta uwielbiam, Lewisa też, Dick to klasyk, o ile wiem jest w tym także Ursula Le Guin...

Ergo - ja tam do księgarni idę (książek przez internet kupować nie lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Terry Pratchett, Philip K. Dick i C. S. Lewis, wspólnie przygotowali książkę" - no jakby wszyscy żyli, to może i by razem przygotowali, a tak? :/ Trochę to dziwnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienieni tu autorzy są naprawdę dobrymi pisarzami, ale chciałbym jeszcze zobaczyć cały spis opowiadań i ich autorów. Wtedy ewentualnie mógłbym się zastanowić czy sobie zamówić taki zbiór opowiadań czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:40, Daerdin napisał:

"Terry Pratchett, Philip K. Dick i C. S. Lewis, wspólnie przygotowali książkę" - no jakby wszyscy
żyli, to może i by razem przygotowali, a tak? :/ Trochę to dziwnie brzmi.


Fakt. Trochę niefortunnie to zabrzmiało. Dzięki za czujność!

Krejt> ale pod tym tytułem dopiero debiutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:49, Spaykus napisał:

> "Terry Pratchett, Philip K. Dick i C. S. Lewis, wspólnie przygotowali książkę" - no jakby
wszyscy
> żyli, to może i by razem przygotowali, a tak? :/ Trochę to dziwnie brzmi.

Fakt. Trochę niefortunnie to zabrzmiało. Dzięki za czujność!


Nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość. Miło, że ktoś czyta, co tu wypisujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 22:03, Daerdin napisał:

Nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość. Miło, że ktoś czyta, co tu wypisujemy ;)


Nie tylko czyta, ale i wyciąga wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż mi się niedobrze robi jak widzę te komentarze, tylko gry i gry i jeszcze może książki o grach...
Nie samymi grami zyje człowiek i jeśli gram podejmuje się patronatu nad książkami to chwała mu za to. Może w końcu trochę więcej młodzieży zacznie czytać, bo teraz to to tragedia po prostu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować