Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 21:40, fifomaniak napisał:

No wlasnie nie widze tam odpowiedniej opcji. Moglbys sie upewnic czy cos takiego tam na pewno
jest?

Na bank nie można zmienić kamery.
Swoją drogą super dodatki wychodzą do tego dema :) Już się nie mogę doczekać updejtów, face''ów do pełnej wersji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 22:29, fifomaniak napisał:

A jakie jeszcze sa, bo tak jak mowie, jestem totalnie nie na czasie jesli o to chodzi


Dużo. Piłki, murawy, bandy. No i podmiana reprezentacji z dema na np. kluby czy też reprezentacje bałkańskie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może kiedy będzie polska premiera tej gry? Bo nigdzie jakoś nie mogę znaleźć konkretnej informacji (w różnych miejscach, różnie piszą ;-))

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:21, fifomaniak napisał:

8 listopad 2007 ale to nie jerst jeszcze data pewna. Tak jest napisane w sklepie gram.pl

8 listopad to jest data wydania na konsole. A co z wersją na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest jeszcze blizej nieznana, bo polska wersja jest w przygotowaniu. Jest napisane : planowana wysylka: listopad 2008, ale moze sie to jeszcze przeciagnac, dokladnej daty na razie nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:27, fifomaniak napisał:

Widocznie jest jeszcze blizej nieznana, bo polska wersja jest w przygotowaniu

Przecież w Polsce(tzn.również na gram.pl) ma być wydana najpierw w wersji angielskiej, nie? Chyba, że chodzi o instrukcję, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:21, Splinter Cell1 napisał:

> Widocznie jest jeszcze blizej nieznana, bo polska wersja jest w przygotowaniu
Przecież w Polsce(tzn.również na gram.pl) ma być wydana najpierw w wersji angielskiej, nie?
Chyba, że chodzi o instrukcję, czy coś w tym stylu.


No ja też tak słyszałem, że ma być w wersji angielskiej, a później ma wyjść łatka spolszczająca czy coś. Tylko na gram.pl nie ma konkretnej daty, a na przykład w Ultimie planowana wysyłka jest na 5 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.
1.Jakie są rodzaje strzału w PES 2008.
2.Czy są np. takie jak w Fifie Z+D Lob albo Q+D finezyjny strzał.
3.Czy przy rzutach rożnych i wolnych piłkę podkręca się strzałkami??
4.Skąd można pobierać dodatki do DEMA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:54, MetaL2 napisał:

Mam kilka pytań.
1.Jakie są rodzaje strzału w PES 2008.
2.Czy są np. takie jak w Fifie Z+D Lob albo Q+D finezyjny strzał.
3.Czy przy rzutach rożnych i wolnych piłkę podkręca się strzałkami??
4.Skąd można pobierać dodatki do DEMA??


Spróbuje odpowiedzieć na twoje pytania:)

Ad.1 Wszystko zależy jaką piłkę dostanie strzelający. W zależności od tego może uderzyć np. główką lub jeśli piłka jest trochę "za plecy" złoży się do przewrotki. Są jeszcze loby; możesz też podkręcać piłkę. Dużo jest tego:)

Ad.2 Są chyba dwa rodzaje lobu (wysoki, niski). Może być też przewrotka, wolej, "szczupak", ale te zagrania zależą od położenia piłki. Można też podkręcać piłę, co czasami daje ciekawe efekty.

Ad.3 Można chyba próbować strzałkami albo R2

Ad.4 Na przykład stąd www.issonline.pl

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Sytuacyjne, z falsza, z "duzego palca", szczupaki, woleje, bomby, strzaly techniczne, loby, precyzyjne strzaly wewnetrzna czescia stopy, doslownie wszystko.
2)Tak sa 2 loby jeden wysoki, uzywasz go gdy widzisz ze bramkarz wyszedl daleko od bramki a ty jestes jeszcze dalej, drugi gdy chcesz przeniesc pilke nad kladacym sie pod twoje nogi bramkarzem. Jest tez strzal z przymierzeniem wewnetrzna czescia stopy tak jak napisalem wczesniej.
3) Strzalkami w lewo i w prawo sie podkreca, w gore to wtedy pilka leci nisko i szybko, strzalka w dol to dosrodkowanie po ziemi, to przy rzutach roznych a przy wolnych strzalka w gore to mocny strzal, strzalka w dol to lekki.
4) Patrz wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:02, fifomaniak napisał:

2)Tak sa 2 loby jeden wysoki, uzywasz go gdy widzisz ze bramkarz wyszedl daleko od bramki a
ty jestes jeszcze dalej, drugi gdy chcesz przeniesc pilke nad kladacym sie pod twoje nogi bramkarzem.


Rozumiem, że ten pierwszy, to [R1+strzał], a jak zrobić drugi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:12, Splinter Cell1 napisał:

> 2)Tak sa 2 loby jeden wysoki, uzywasz go gdy widzisz ze bramkarz wyszedl daleko od bramki
a
> ty jestes jeszcze dalej, drugi gdy chcesz przeniesc pilke nad kladacym sie pod twoje nogi
bramkarzem.

Rozumiem, że ten pierwszy, to [R1+strzał], a jak zrobić drugi??


Jeśli dobrze pamiętam to L1+strzał:) Jeśli sie mylę to niech ktoś mnie poprawi;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:10, Irving napisał:

GRAM jak co rok dało d.... z pesem, angielska werseje dostali juz ci co zamówili na ULTIMA,
drugi rok z rzedu zwała z premierą,
http://www.ultima.pl/Pro_Evolution_Soccer_2008_wer_angielska/i5017/


Na początku też sie trochę denerwowałem, ale z drugiej strony to może i lepiej, że polska premiera się opóźniła. Podobno są teraz jakieś kłopoty z rozgrywką online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować