Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Góry czy morze - co wolicie?

68 postów w tym temacie

Wolisz morze ale w górach nie byłeś... -_-''

Ja lubię i góry i morze i porównywać tu nie ma co, bo to zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie góry bo polskie góry są ładne, a polskie morze... cóż nie skomentuję... a za granicą jeszcze nie widziałam więc wypowiadam się tylko w sprawie Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę góry są bardziej ciekawsze.Więcej jest do zwiedzania.I te widoki zapierające dech w piersiach.
Chciałbym zachęcić.Do wyjazdu w góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo góry ;) Tatry, Gorce, Pieniny :D Mieszkam na Podhalu, więc wystaczy że wyjrzę przez okno i widzę je, w całej okazałości :D
Nad morzem byłem 2 razy i mnie nie ciągnie specjalnie ;P Fajnie się tylko w siatkę na piasku grało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie wiem. Zawsze z rodzicami to jeździmy na wakacje to nad morze, więc nie zbytnio wyboru. A w górach byłem tylko raz na kolonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wole góry. Nie ma jakiegokolwiek porównania. Piesze wędrówki wraz z przyjaciółmi , niesamowite widoki i atmosfera. Kocham góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam góry, są potężne i można znaleźć dużo spokoju. Jeśli się jest nad morzem, to spokój można znaleźć tylko daleko na morzu. Wypłynąć statkiem i już, a w górach można zejść ze szlaku i człowiek już ma chwilę spokoju dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe ja tam wole głęboki las

Tak na serio to góry nad morzem często jest dużo ludzi -wręcz ludzie tłoczą się tam jak bydło - a w górach szczególnie wysokich nie ma za dużo ludzi a jeśli są to porządni a nie jakiś frajer z piwem w ręce z mięsniem piwnym w 25 roku życia która krzyczy na swoje dzieci i ochrzania ich za byle co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować