Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of Magic - okiem Masterminda

19 postów w tym temacie

Lucas the Great

Prezentujemy dziś kolejnego pretendenta do tronu Diablo. Oczywiście król gatunku Hack&Slash nie zostanie zdetronizowany przez Dawn of Magic, ale warto przyjrzeć się tej grze. W czasach gdy powstawała, stanowiła absolutną rewolucję graficzną, niestety zmienne koleje losu mocno opóźniły jej premierę, zwłaszcza poza Rosją...

Przeczytaj cały tekst "Dawn of Magic - okiem Masterminda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowce - zapowiedz ciekawa, ale dalbym za to 6 dych, no - moze ostatecznie 8, ale tylko po upewnieniu sie przy demku, ze to na pewno warte uwagi. Za stowe, to ja sobie jednak pobawie sie z piwkiem w knajpce :) Moze w jakiejs Klasyce za rok? Pozyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe na 3 stronie jest napisane Down of Magic;PP. To błąd czy specjalnie;PP?

Koło 2 obrazka od góry na 3 stronie pisze "Zresztą ciężko w zasadzie zorientować się czy Down of Magic to pastisz czy też niezamierzona pospolita zrzynka ze wszystkiego, co dla kultury masowej charakterystyczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji wynika, że główny bohater wyglądający jak skrzyżowanie kosmity z dzieckiem frankensteina to świadome zamierzenie twórców... Dawno już nie widziałem nic równie paskudnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 04:03, Konował napisał:

Hehehe na 3 stronie jest napisane Down of Magic;PP. To błąd czy specjalnie;PP?

Nie, zwykły chochlik - już poprawione, dzięki za czujność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEE tam:) Jakoś wszystko na ciepielone jest w tym screenie:)) Jakoś mnie nie zachęca do dokładniejszego przyjrzenia się temu tytułowi!:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jak dla mnie sparaliżowana i nie wie co ma zrobić. Wole sobie kupić loki bo jest ciekawsze, i tańsze (edycja standardowa 69 zł , edycja kolekcjonerska 99 zł) ma ciekawą fabułe tylko się boje o jedno. Czytalem na jednym forum że jest źle grać postacią na dystans tylko nordykiem jest łatwo. Ale myśle że to się da ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Grałem w demo... dobiło mnie juz sterowanie i kamera, trzymam się od tego tytułu z daleka, ale moze komuś przypadnie do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst nawet przyjemnie się czytało. Jeśli zaś chodzi o samą grę, to miałem w nią grać... Sam sposób rozwoju postaci i questy są nawet względne, ale chodzenie non stop i tłuczenie wszystkiego co na drzewo nie ucieka, niestety zraziło mnie do tego tytułu... Dla fanów H&S... Nic poza tym. Oczywiście, to moje zdanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też odpaliłem demko i niestety odrzuciło mnie od tej gry. Zdecydowanie wole grać dalej w Titan Quest. Zakup rozważę gdy gra trafi do którejś z tanich serii i gdy nie będę miał w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam przechodzi gry do deski do deski, chyba ze mnie zmecza (patrz niektore poboczne questy w dungeon siege 2), ale tutaj to przesada. po mniej wiecej tygodniu meczenia sie przeszedlem wlasnie pierwszy akt i mam ochote spalic ta gre, a tymbardziej instrukcje. Niestety nic w niej nie ma jak sie rozwija postac i tym samym mam skopana postac, bo dawalem w czary jakie znajdywalem. Nie wiedzialem ze mozna je kupic. Poza tym bez sensu jest to ze kazdy kolejny poziom czaru potrzebuje wiecej punktow magi aby na niego wskoczyc. Tym samym na poczatku masz pelno niezuzytych punktow by za chwile nie miec nic. A lv nie mam juz od 3 dni, bo im wiekszy poziom tym mniej expa daja dotychczasowe potwory. Teraz tak na granicy 1:( to samo sie tyczy zywklych skili

Dodatkowo nikt nie opisal dziwnego podzialu mapy na kwadraty/prostokaty (wyjatek tunele poki co) przechodzi sie z jednej do drugiej tylko teleportem ktory nie znajduje sie na krawedzi mapy:P A tak to wokol takiego obszaru sa niewidzialne sciany. Takie mapy moga byc ogromne. Najwieksze zajely mi 2 dni na zwiedzenie calego zakontka.

i poki co nie widze tej wspanialej fabuly tylko irytujace questy i nuuuda. Znow musze zrobic przerwe. Btw sa jaies edytory postaci? Chcialbym swoja naprawic bez grania od nowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu bylo dostepne demko tej gry.... i moim zdaniem wystarczylo by skutecznie zniechecic do chociazby spogladania w strone polki na ktorej to cos bedzie wystawione w sklepie (z cena tez ostro ktos przegial... tak na marginesie).... makabreska pomieszana z żenadą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować