Zaloguj się, aby obserwować  
jendrek1988

Napisy do filmów

12 postów w tym temacie

Witam, nie wiem czy dobrze temat umieściłem ale chcę tylko spytać czy ktoś z was wie jak można przerobić format napisów z "*.txt" na "*.srt", ale nie po jednym pliku? Czy w ogóle tak się da? Chodzi o to, że mam napisy do serialu, każdego odcinka tegoż serialu i nie chce mi się po kolei zmieniać formatu, więc, wiecie może może coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to jest wyszukiwarka?
Takie coś w prawym górnym rogu. W puste miejsce wpisujesz to, czego szukasz i przyciskasz "szukaj".
A temat pewnie Ci wkrótce zamkną (to nie jest zabawa w moderatora tylko informacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście wszystko full legal ;/ WMP to nie jedyny program tego typu, Allplayer mym zdaniem jest lepszy. A rad7 jeśli taki mądry to znajdź podobny temat. Co do głównego pytania : niestety nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 19:32, Unser Fuhrer napisał:

I oczywiście wszystko full legal ;/ WMP to nie jedyny program tego typu, Allplayer mym zdaniem
jest lepszy. A rad7 jeśli taki mądry to znajdź podobny temat. Co do głównego pytania : niestety
nie wiem

mam dziadka w Ameryce :)
i bez takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 19:19, SinClers napisał:

dostałem film po angielsku ;/
jak się wkłada napisy do Windows media player?

O ile film jest legalny a napisy zrobione przez CIEBIE i nazwiesz je tak samo jak i film to WMP znajdzie je automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie:
Otóż mam film ale nie mam napisów. Ściągnąłem zgrałem na płytkę bo chciałem obejrzeć na DVD ale nie czyta mi napisów :/ Za to na kompie działają napisy. Co mam zrobić żeby działały mi napisy na DVD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 19:53, witos92 napisał:

A mam takie pytanie:
Otóż mam film ale nie mam napisów. Ściągnąłem zgrałem na płytkę bo chciałem obejrzeć na DVD
ale nie czyta mi napisów :/ Za to na kompie działają napisy. Co mam zrobić żeby działały mi
napisy na DVD ?

Widze że tu chyba pirat jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 19:53, witos92 napisał:

A mam takie pytanie:
Otóż mam film ale nie mam napisów. Ściągnąłem zgrałem na płytkę bo chciałem obejrzeć na DVD
ale nie czyta mi napisów :/ Za to na kompie działają napisy. Co mam zrobić żeby działały mi
napisy na DVD ?


Ściągnąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 19:53, witos92 napisał:

A mam takie pytanie:
Otóż mam film ale nie mam napisów. Ściągnąłem zgrałem na płytkę bo chciałem obejrzeć na DVD
ale nie czyta mi napisów :/ Za to na kompie działają napisy. Co mam zrobić żeby działały mi
napisy na DVD ?

Kup film w sklepie lub wypożycz z wypożyczalni nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tolerujemy piractwa na forum. W zwiazku z tym uzytkownik witos92 dostaje BANa. Jesli temat nadaje sie jedynie do zamkniecia to nie ma potrzeby, zeby sie w nim wypowiadac, a juz szegolnie wtedy, kiedy sie nie ma w nim nic sensownego do napisania. Dlatego tez wymienieni ponizej uzytkownicy otrzymuja po ostrzezeniu:

Rad7 (w tym przypadku ostrzezenie jest za pseudomoderowanie)
Matt1801.94
sstofik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować