Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filip Macedoński podbije PeCety?

19 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 09:48, Miastalman napisał:

Ten system walki wydaje sie dziwnie znajomy
Ah ten Legion


nooo. Legion byl bardzo fajny, czasem sobie ejszcze w niego pogrywam ;). Ostatnio w jakiejs takiej seri ukazal sie "spartan", gra na takich samych zasadach osadzona w realiach starozytnej grecji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:35, Gothic-Empire napisał:

Ja też


a ja wlasnie tak ;). RTSy i strategie turowe to moje ulubione gatunki gier :D. No i jeszcze dobre RPG, jak np. WIedzmin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:36, gogowitczak napisał:

> Ja też

a ja wlasnie tak ;). RTSy i strategie turowe to moje ulubione gatunki gier :D. No i jeszcze
dobre RPG, jak np. WIedzmin :D

Skąd wiesz żę Wiedżmin będzie dobry ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>gogowitczak
Lubisz dobre rpg? Ja też, ale Wiedźmin?? Czyżbyś już grał i wiesz więcej niż inni?? Bo jak na razie poza obietnicami i przechwałkami twórców nic o tej grze nie można powiedzieć. A już w szczególności, że jest dobrym rpg(tym bardziej, że to cRPG o ile mi wiadomo). Rozumiem, że to polska gra w całości robiona przez polaków-w dodatku za tak wielkie pieniądze-ja też popieram rodzinny rynek i kupiłbym ją w ciemno nawet gdybym na półce nie miał ani jednego rpga ale czy będzie dobrą grą? Obawiam się że niestety może być inaczej.
Ale wrócę do tematu RTS. Czasem sobie pyknę w jakiegoś ale to raczej tylko dla relaksu do momentu w którym trzeba kierować zbyt wieloma grupami czy brygadami. Jak robi się za trudno to raczej już daję sobie spokój bo hardkorowcem rtsowym nie jestem. Ale serię Total war widziałem i jest niezła. Choć np. Medieval II ma troszkę za duże wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... moze byc ciekawie, ale na razie nie zajmowalem sie historia podbojow Filipa Macedonskiego, wiec zadnej z jego bitew nie znam :/ (w Wikipedii niechce mi sie szukac ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

medieval może jest póki co najlepszą grą z tego gatunku ale niedługo może się to zmienić, a co do rpg-a to myśle że gra też polska Two Worlds jest najlepsza może nie była tak jak wiedzmin reklamowana ale dorównuje gothic 3 i oblivionowi. ja ją mam i nie żałuje jest naprawde świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:18, Pelieton napisał:

> > Ja też
>
> a ja wlasnie tak ;). RTSy i strategie turowe to moje ulubione gatunki gier :D. No i jeszcze

> dobre RPG, jak np. WIedzmin :D
Skąd wiesz żę Wiedżmin będzie dobry ?? ;]


"gogo od urodzenia wiedzial, co dobre. Intuicja? Przypadek? Szósty zmysl? Tego nie wiemy. Ale wazne, ze on nadal wie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować