Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Moore przechodzi do EA

21 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Znany i lubiany (przez większość graczy) Peter Moore zrezygnował z posady wiceprezesa działu Microsoftu ds. Rozrywki Interaktywnej (czyli wszystkiego, co xboksowe). Zostanie szefem EA Sports - Electronic Arts właśnie przechodzi wielką reorganizację, a Moore będzie jednym z nowych pracowników firmy.

Przeczytaj cały tekst "Peter Moore przechodzi do EA" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... i że też go tak MS łatwo wypuścił... Może nie mieli nic do gadania. Niby obowiązuje go tajemnica zawodowa, ale kto go tam wie, może zdradzic przecież plany microsoftu szefom EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Firma zostanie podzielona na cztery sekcje - (...) The Sims (szefowa: Nancy Smith). (...)
Czemu mnie to nie dziwi? Jedna sekcja specjalnie dla simsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:58, Abomek napisał:

(...) Firma zostanie podzielona na cztery sekcje - (...) The Sims (szefowa: Nancy Smith).
(...)
Czemu mnie to nie dziwi? Jedna sekcja specjalnie dla simsów.


Sekcja kulinarna - do odgrzewania starych kotletow na starym tluszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EASports, czy to ci goście co robią kupę gier różniących się tylko numerkiem? I co on tam będzie robił? Wymyślał nowe numerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś tak zdaje że Moore nie zakończy współpracy z M$ :) EA to największy wydawca warto mieć Moore w EA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby to coś dało! Fakt faktem, że EA od dłuższego czasu potrzeba "świeżej krwi i powietrza":) Może to zaowocuje jakimiś nowymi tytułami, które będą warte uwagi! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:42, Gofer31 napisał:

Czemu szefem sekcji The Sims nie jest Will Wright?


Pracuje nad Spore (Sporem? Spore''m?).

A co do FIFY i innych pierdół, to wydaje mi się, że nawet Moore tego nie zmieni. Wydaje mi się, że po prostu taki profil EA ustawiła. I dopóki będzie zgarniała kasę za odgrzewane kotlety w nowej panierce, dopóty się to nie zmieni. W ogóle, to NfS Pro Street to będzie chyba PIERWSZA od wielu, wielu lat zmiana. No, może poza aspiracjami Simsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra...Pracuje nad Spore ale przeciez Simy to tez jego produkt, jego pomysl...Powinien prawic nad tym pieczę.

Co do Spore? Kurde, szkoda ze gra okazala sie zbyt duzym wyzwaniem dla Pana W.W i az tak obsuneli date premiery zeby jednak sprobowac sprostac swoim zapowiedziom ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko nie to ;( :( :( :( :( :( :( :(.
Ja go uwielbiam, nie możesz mi tego zrobić ;(.
I kogo ja teraz\ uwielbiam z Microsoftu, chyba nie kupię Xbox360 ;(. bo go nie ma w Microsoft

.
;(::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować