Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry THQ dostępne na Steamie

21 postów w tym temacie

Tak zerknąłem na informacje o tym systemie. Czy dobrze rozumiem, że w ten sposób kupujący grę po prostu sobie ją "ściąga"? Jeśli tak, to wygląda to dość interesująco i jest całkiem wygodne (przy odpowiednim łączu). Ale brak pudełka może doskwierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, wolę zafundować sobie przyjemny spacerek do sklepu i zakupić "pełen pakiet" (pudełko, instrukcje i różne bonusy - w dodatku zazwyczaj za niższą cenę!) a nie samą grę. :P
Ewentualnie - wolę popularny serwis aukcyjny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba Dark Crusade ;PPP - czyżby chochlik? Ostatnio dużo ich tam wam lata :]
A tak serio, to dobrze, że Steam się rozwija. Kolejne perełki trafią do milionów leniwych amerykanów xD <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka gierek w tym systemie juz posiadam, jednak wszystkie z nich zostaly zakupione w tradycyjnych pudelkach :) Wygoda dla mnie jest fakt, iz gdziekolwiek pojade, to nie musze ze soba danej gry zabierac a wystarczy Steam''a sobie zainstalowac i wszystko mam.
Chyba wciaz jednak zbyt duzym tradycjonalista jestem i nie moge sie przekonac do calkowicie elektronicznych wydan, musze jednak miec to pudelko w raczkach i zeby mi sie ladnie na polce prezylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy da sie chociaz zarejestrowac gry z THQ , ktore sie kupilo jeszcze przed wejsciem gier THQ do Steam''a ?
Bo kurcze, bardzo by to sie przydalo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby tak dalej i oby kazda nowa gra, ktora bedzie wydawana tradycyjnie i przez steama, posiadala w pudelku kod do aktywacji na steamie. system jest bardzo wygodny, nie instaluje zadnych durnych zabezpieczen, nie wymaga plyty w napedzie. co jakis czas sa naprawde solidne obnizki i mozna kupic gry za pare dolcow. jedyne co moze odpychac to to, ze takiej gry kupionej przez steam nie mozna odsprzedac, bez pozbywania sie calego konta steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:22, madjudge napisał:

Małe pytanko, moze ktoś wie.
Czy na STEAM`ie są dostępne również inne wersje językowe oprócz angielskiej ?

Tak jakby tak, sciagajac na przyklad HL ze Steama, zainstalowal mi sie on po polsku (mimo, ze zakupiona i zarejestrowana przeze mnie wersja pudelkowa po angielsku byla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować