Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra od id Software na QuakeConie

19 postów w tym temacie

Domek

Prezes id Software wyraźnie zasugerował, że na zbliżającym się QuakeConie (2 - 5 sierpnia) firma ujawni swój nowy projekt, powstający na bazie autorskiej technologii Tech 5. Fani Johna Carmacka i spółki - czas szykować się na święto!

Przeczytaj cały tekst "Nowa gra od id Software na QuakeConie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj komputer, ktory pociagnie gre na silniczku Tech 5 bedzie musial byc naprawde poteznym potworem. :P
Wiec, na razie bedziemy wiedziec jaki silniczek ma najwieksze wymagania sprzetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie tego silnika wygląda przynajmniej jakoś cukierkowo, lub bajkowo, niczym z gry XIII. ;) A o ile wiem, to za tą bajkową grafiką kryją się nie lada wymagania.
Co do gry tworzonej przez id Software, to życzę im jak najlepiej. Oby to był jakiś hit na miarę Doom''a, lub Quake''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko z tej tajemniczej produkcji Carmacka nie wyszło takie same "cudo", co z trzeciego Dooma...Ojj, jeszcze mi się na płacz zbiera, jak pomyślę o niewykorzystanym potencjale tej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:23, Abomek napisał:

Zastanówmy się... Która to gra id teraz bedzie miala numerek 5... ^-^

Wydaje mi się że numerek 5 będzie miał teraz Quake :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu zasieję defetyzm - doprawdy nie wiem, czym ludzie się ekscytują. Kolejny upgrade technologii - i co z tego? Niech pokażą naprawdę rewolucyjną grę, która będzie miała coś więcej niż grafikę 3D HD z PS, VS, AA, ANZ i innymi w sumie niepotrzebnymi bajerami, i dźwięk w systemie Dolby Pro Ultra 71.6, to wtedy będzie można się ekscytować... (To napisawszy, udał się w kierunku starego, poczciwego DeusEX''a, w którym cały etap ma mniej polygonów, niż w UT3 jeden model...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować