Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Czy jest jakiś sposób aby Opera nie lądowała stron z Pamięci? Chodzi o to że jak stracę połączenie z netem to mi się strony ładują z pamięci komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:20, kindziukxxx napisał:

czy jest jakaś możliwość aby w operze ustawić czytanie RSS tak jak w Firefoxie ?

Po prostu klikasz ikonkę RSSów na stronie którą chcesz subskrybować (albo w prawym końcu pasku adresu tej strony) i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chce powiększyć filmik na YT (obrazek gowno1) wyskakuje mi badziew jakiś (obraze gowno2) i wywala mnie na pulpet. Ma ktoś jakis koncept ? Na mozzili działa to okej i nie wywala na pulpit. Ma ktoś jakieś propozycje ?

20100127235748

20100127235754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 14:30, hans_olo napisał:

> Ponaglam! Proszę o odpowiedź !
Beta czy stabilna? Flashplayer aktualny?

Aktualny flashplayer a Opera 10.10. nie wiem czy beta jest to czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 12:16, konio1073 napisał:

Czemu nie chce mi wgrać nowego avatara ?? Już chyba z sześć razy próbowałem i nic. A
z Mozilli widać. Co z tym jest ??


Odśwież stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 12:25, Outlander-pro napisał:

> Czemu nie chce mi wgrać nowego avatara ?? Już chyba z sześć razy próbowałem i nic.
A
> z Mozilli widać. Co z tym jest ??

Odśwież stronę.

Też próbowałem i nic :/

EDIT A jednak dało, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak włączyć w najnowszej operce to przełączanie akutalnych kart na pasku do góry żeby wyświetlało takie miniaturki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod paskiem powinien być taki wąski suwak, który można przesuwać w górę i w dół. Rozciągnij po prostu z jego pomocą pasek kart. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w oknie zmienić, aby kiedy minimalizuję operę i ponownie klikam ikonkę (otwieram po prostu nową operę) żeby były otwarte 2 opery, a nie pojawiała się nowa karta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia -> Zaawansowane -> Karty -> Zaawansowane opcje kart -> zaznacz Otwieraj okna zamiast kart.

Myślę, że to o to Ci chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z Firefoxa na Operę i mam parę pytań.
1. Możecie polecić jakiegoś dobrego klienta IRCa?
2. W Firefoksie miałem problem z wyskakującym okienkiem search.google.com . Za cholerę nie mogłem tego wyeliminować. Miałem nadzieję, że gdy zaczną korzystać z Opery, problem zniknie, ale nadal występuje.
3. Wszystkie wyrazy pisane w oknie pisania posta mam podkreślane czerwonym szlaczkiem. Jakie kodowanie znaków ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 16:33, Lfdracon napisał:

3. Wszystkie wyrazy pisane w oknie pisania posta mam podkreślane czerwonym szlaczkiem.
Jakie kodowanie znaków ustawić?


PPM na podkreślonym wyrazie, na samym dole "Słowniki" - dodaj/usuń słowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 12:42, Xanax napisał:

Narzędzia -> Zaawansowane -> Karty -> Zaawansowane opcje kart -> zaznacz
Otwieraj okna zamiast kart.

Myślę, że to o to Ci chodzi. :)


Zapewne tak, ale jakoś nigdzie nie widzę w zaawansowanych takiej opcji po rozwinięciu listy, a w kolei w preferencjach --> zaawansowane --> karty też tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Co prawda już coraz rzadziej korzystam z opery pod Ubuntu, ale...
Coś mi się "psuje" we flashu. I tak naprzykład na youtube czasami potrafi mi się zepsuć suwak głośności, albo nie mogę przesunąć filmu dalej. Szczegół, ale denerwuje. Miał ktoś może z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zakładce Zaawansowane (menu Narzędzia -> Preferencje) na samej górze listy powinno być pole Karty. Gdy na nie klikniesz, to na samym dole po prawej powinien być przycisk Zaawansowane opcje kart. Nie ma? Może masz inną wersję Opery (ja mam 10.10) chociaż jestem pewny, że w poprzednich wersjach było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować