Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Chodzi o to, by pokazywał się pasek menu? Jeśli tak, to kliknij przycisk "Opera" w lewym górnym rogu i zaznacz "Pokaz pasek menu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki prosty sposób, a ja tego nie zauważyłem (no dobra, przyznam się, że nie szukałem, bo spodziewałem się, że będzie to bardziej skomplikowane) :P Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jestem zmuszony poprosić użytkowników Opery o pomoc :P Jak wyłączyć pasek po lewej stronie ekranu? Zwykle wystarczyło odznaczyć odpowiednie panele w opcjach, teraz natomiast pasek ten pokazuje się po każdym uruchomieniu przeglądarki.

http://www.iv.pl/images/32772674023349731587.jpg

EDIT: Już sobie poradziłem, chociaż nie wiem jak to opisać, bo rozwiązanie tego problemu przeczy wszelkim zasadom logiki.

20131103235619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze używa opery 12. Mój problem dotyczący praktycznie każdej opery do 12 zawsze mnie irytował i nie miałem na niego nigdy prostego rozwiązania. Otóż podczas wpisywania adresu i w pasku adresu pojawia się podpowiedź i ilekroć kliknę "\" znajdujący się nad enterem, wyszukiwarka zapisuje że tak to nazwę zepsuty adres do podpowiedzi, co skutkuje tym, że następnym razem muszę już wpisywać jedną literę więcej, by prawidłowa podpowiedź się wyświetliła. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie to masz na myśli.
Zacznij wpisywać adres, aż pojawi się ta wadliwa podpowiedź. Teraz najedź kursorem na ten wpis i po prawej masz mały iksik ;)


edit: chyba jednak nie działa tak jak planowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z najnowszej opery 20. Czy ktoś wie jak tutaj importuje się zakładki ? Kiedy wchodzę do menu> więcej narzędzi to import zakładek mam podświetlony na szaro -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 11:15, Smileyer napisał:

Korzystam z najnowszej opery 20...


Niestety "jeszcze" nie ma takiej opcji. Zapowiadali, że w najbliższym czasie powinna się pojawić (od lutego obiecywali).
Próbowałem z przeniesieniem z zakładek z Opery 12 na FF, Chrome''a i potem na nową Operę, ale bez rezultatu. Nowa Opera tak mi się spodobała, że poświęciłem parę minut dziennie na "ręczne" przeniesienie zakładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś propozycje co do tego czym mogę blokować dostęp do konkretnych stron?

... Reddit zabiera mi za dużo czasu i przed przesiadką z Chrome na Operę 20 mogłem spokojnie dodać stronę do listy blokowanych witryn, a tutaj niczego takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki system? Bo przed odpytaniem DNS-ów sprawdzany jest stosowny plik na dysku twardym, odpowiedni wpis tam pozowlił bym "podmienić" rzeczowego Reddita na dowolną inną stronę. Niezależnie od używanej przeglądarki, na "zablokowane" strony będzie się dało wejść tylko podając ich ip a nie adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 13:00, S1G napisał:

A jaki system? Bo przed odpytaniem DNS-ów sprawdzany jest stosowny plik na dysku twardym,
odpowiedni wpis tam pozowlił bym "podmienić" rzeczowego Reddita na dowolną inną stronę.
Niezależnie od używanej przeglądarki, na "zablokowane" strony będzie się dało wejść tylko
podając ich ip a nie adres.

Windows 7 Home Premium. Pogrzebię w Sieci, to może samemu poradzę. Dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę zsynchronizować konto Google z Operą? Bo coraz mocniej zastanawiam się nad przesiadką ze względu na ociężałość Chrome, a nie mam pojęcia jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy:

Potrzebna mi wtyczka, która będzie odświeżała automatycznie jedną stronę powiedzmy co 3 minuty, znajdę coś takiego? - Oczywiście najnowsza wersja Opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować