Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 14:34, Galadin napisał:

Przypadkiem wyłączyłem sobie pasek na którym wpisywało się adresy stron. Ale nie wiem jak go
włączyć ponownie, nie ma takiej opcji! ;(


Narzędzia -> Wygląd -> Paski narzędzi -> i tam sobie zaznacz "Pasek adresu" -> OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 15:14, cinus` napisał:

Narzędzia -> Wygląd -> Paski narzędzi -> i tam sobie zaznacz "Pasek adresu" -> OK


No i tak robiłem. Wychodzi coś takiego jak załączam na obrazku. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera jest świetna. Ja np wolę ją od FireFox`a za to że przyspiesza łącze. Mi przy ściąganiy przyspieszyła o jakieś 4kb/s. już nie mam 44kb/s tylko 48kb/s. Także różnic do odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:16, skubsa napisał:

Mam pytanie czy da sie skasować konto e-mail w operze???Tzn. to wbudowane


Narzędzia -> Konta poczty i czatu -> zaznacz odpowiednie i tam usuń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, jakieś 3 dni temu nie mogę... dodawać postów na gram.pl, napisanych w operze. :o
A mianowicie, chcąc napisać posta bądź komentarz klikam normalnie na "dodaj post", lub "dodaj komentarz". Po czym piszę tekst w okienku które mi wyskakuje i podczas próby umieszczenia posta lub komentarza w danym temacie, klikam na "dodaj post" i... hiper łącze nie działa ;))
Na prawdę nie wiem co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo dopiero teraz mogę pisać posty w przeglądarce Opera.
Jednak musiałem ściągnąć najnowszą wersję 9.10. Innaczej nie dało rady. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co należy zrobić żeby skróty kawiszowe były takie same co w Firefoxie ? Kiedyś ta miałem, ale teraz coś mi się skiepściło i jak chcę otworzyć nową kartę ( z rozpędu wciskam jak w FF ctrl + t ) to mi się otwierają zakładki ( i żeby otwożyć nową kartę muszę wykonać ekwilibrystyczne ctrl + shift + N ) :D:D

Z góry mówię, że nie jestem dobry w informatyczne klocki więc proszę jak najprościej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:28, Illidan Shando napisał:

Jak w operze ustawić automatyczne odświerzanie?


Klikasz prawym przyciskiem myszy na stronę, w dowolnym miejscu (tylko nie w żaden link) i tam powinno być odświeżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko Opery i uważam że jest po prostu najlepsza! FireFox''a także używałem (2,0) i nie prypadł mi do gustu... Niby taka rewolucja, a nadal brakuje w nim rozwiązan z opery. A pozatym super jest to że jeśli kliknę na linku środkowym klawiszem myszy, to on ZAWSZE otworzy się w zakładce :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też Opera zabiera tyle zasobów? Mam ją w wersji 9.1 i po odpaleniu zajmuje ok 90% czasu pracy procka. Co prawda mam kilkanaście otwartych zakładek, ale bez przesady. Chwilami komputer całkowicie zastyga. W wersji 9.02 nie miałem takich problemów. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 16:29, Anjinsan napisał:

Czy Wam też Opera zabiera tyle zasobów? Mam ją w wersji 9.1 i po odpaleniu zajmuje ok 90% czasu
pracy procka. Co prawda mam kilkanaście otwartych zakładek, ale bez przesady. Chwilami komputer
całkowicie zastyga. W wersji 9.02 nie miałem takich problemów. Jak jest u Was?



Ja ZAWSZE mam otwarte conajmniej 7 zakładek i rzadko zajmuje więcej niż 20-30% procka, ale za to duzo RAMu zabiera ;] ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna może lekarstwo na nieodtwarzanie animacji Flash przez Operę? FireFox tego problemu nie ma. Ściągnąłem sobie instalkę flasha i elementy strony utworzone we flashu nie działają. Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować