Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2011 o 19:33, The_Deker_10 napisał:

Macie czasem taki problem gdy przeglądacie różne strony to opera tak się zatnie że aż
trzeba ją wyłączyć i potem od nowa włączać ?

Jeśli masz na myśli sytuację, kiedy otworzysz z 30 zakładek naraz i Opera używa ci 50% procesora, przestając reagować, rozwiązanie jest proste - przeinstalować na czysto, bo się zaśmieciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 11:18, Pablo1989 napisał:

Czy u was też tak się dzieje, dodajesz do ulubione na you tube, i Opera ci się restartuje
z prośbą o wysłanie raportu.


Mam tak od wczoraj ... zaktualizowałem Operę, ale problem nadal występuje :S Dość irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem dzisiaj Opere z 10 do 11. Nie z własnej woli, zostałem do tego zmuszony. Po prostu włączyłem Operę a tu zamiast wyświetlenia się stron, które mam normalnie otwarte, wyświetla się tylko jedna z prośbą o instalację, no więc zainstalowałem. Wszystko było by fajnie(No może nie do końca, bo przyzwyczaiłem się do wyglądu 10, ale da się przeżyć) tylko, że nie wyświetla mi ikonek zakładek(bookmarks). Zakładki są, bo mogę na nie najechać i kliknąć na nie, ale pasek ma jednolity kolor. Co z tym można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zrobić tak na operze, np taką blodadę hasłową czy coś aby uniemiożliwać zamykanie kart lub usuwanie histori bo kurde miałem fajną stronkę poświęconej Eksploracji podziemnej a jej adresu nie znam bo kurde mój brat usuwa karty i historię kiedy siada do laptopa matki jakby nie mógł z korzystać z Chrome co go zainstalował 3dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Mam dziwny problem z opera, mianowicie:

Gdy otwieram nasze forum, to mam widok tematow, ktore sobie zaznaczylem jako ulubione oraz pozostale.
Tematy nieprzeczytane sa w kolorze zoltym co jest poprawne, ale....
Jak otworze tematy zaznaczone jako nieprzeczytane i dodam posty, to po wyjsciu z tematow, ich kolor zmienia sie na szary co jest poprawne, ale po zamknieciu opery i ponownym jej otwarciu, kolory tematow znow staja sie zolte pomimo tego, ze nikt nie dopisal do nich zadnych postow.

W FF taka sytuacja nie wystepowala i zawsze, gdy wchodzilem na nasze forum, bylem informowany o nowych postach w tematach, poprzez zmiane koloru tematu na zolty.

Teraz w operze, po kazdorazoiwym jej uruchomieniu, tematy zawsze sa na zolto zaznaczone, co jest nieporawne, poniewaz nikt w tych tematach nie dopisal zadnego postu.

Najdziwniejsze jest to, ze starsze tematy zachowuja sie prawidlowo przyjmujac szary kolor, poniewaz nikt tam nic nie dopisal.

Troche namieszalem, ale inaczej tego nie umiem opisac.

W kazdym razie, tematy nie moga przyjmowac zoltego koloru, skoro nikt tam niczego nie dopisywal, a tak sie dzieje, gdy ponownie uruchamiam opere.

To wyglada jak by przegladarka nie pamietala ustawien forum.

Inne fora rzadza sie innymi zasadami i problem tam nie wystepuje.

Prosze o jakies sugestie.
Moze cos trzeba ustawic w opcjach przegladarki ?

Opere mam od niedawna i nie znam jej "tajnych" mykow.

Help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zamknalem opere i ponownie uruchomilem.
Wszedlem na nasze forum i znowu mam zaznaczone na zolto tematy, w ktorych przed chwila pisalem posty.
Powinny byc na szaro.

20110221125419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 12:54, Misquamaqus napisał:

Wlasnie zamknalem opere i ponownie uruchomilem.
Wszedlem na nasze forum i znowu mam zaznaczone na zolto tematy, w ktorych przed chwila
pisalem posty.
Powinny byc na szaro.


Niestety ta przypadłość jest obecna w Operze już od wersji 10,cośtam.
O ile wiem nie ma na to lekarstwa.
Jeśli nie zamkniesz przeglądarki to wszystko jest ok, po zamknięciu, niestety nie pamięta które wątki już odwiedziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 19:15, Harrolfo napisał:

Cześć,
Co jakiś (krótki) czas wyskakuje mi w Operze błąd z obrazka.
Coś doradzicie?


Tak... wywal tą dziadowska przegladarke i zainstaluj sobie nowego liska 4.0.
Nareszcie cos porzadnego na rynek wypuszczono :)

http://www.programosy.pl/program,mozilla-firefox.html

Fajnie mozna sobie zakladki i przyciski poustawiac:

20110331115606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty zmień myślenie - żadna przeglądarka nie jest idealna. A już ten FF 4.0 to w ogóle taka fajna, że aż zęby bolą...
O ile z kolejnymi aktualizacjami Opera się polepsza to już FF... nie bardzo.
Używam wszystkich trzech przeglądarek (FF, IE i Opera), dotąd nie mogę znaleźć jednej dobrej, która nie działałaby mi na nerwy poprzez komplikowanie prostych rzeczy.

Co do błędu - zmień coś z tą aplikacją/wtyczką/przeglądarką. Pogrzeb w opcjach, przeinstaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 12:10, SpecShadow napisał:

A ty zmień myślenie - żadna przeglądarka nie jest idealna. A już ten FF 4.0 to w ogóle
taka fajna, że aż zęby bolą...
O ile z kolejnymi aktualizacjami Opera się polepsza to już FF... nie bardzo.
Używam wszystkich trzech przeglądarek (FF, IE i Opera), dotąd nie mogę znaleźć jednej
dobrej, która nie działałaby mi na nerwy poprzez komplikowanie prostych rzeczy.


Jakie aktualizacje do FF 4.0 ?
Przecierz ta przegladarka dopiero co wyszla na swiat.
Uzywalem opery, safari, ie i wszystkie sprawialy problemy.
Jak na razie FF 4.0 jest z nich najstabilniejszy/bezproblemowy.
Mozna o tym poczytac w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chwilę wyskakuje komunikat, że wtyczka Shockwave Flash wykonała nieprawidłową operację i że Opera musi zostać zamknięta. Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakież było moje zdziwienie, gdy na forum zobaczyłem temat "Opera". Patrzę: 670 postów! Myślę sobie - kurcze, ładnie tu ludzi się tym interesuje :D A tu chodzi o przeglądarkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest chyba na to sposob...wciskajac f 12 na odptaszkowujesz flash i wtyczki :D ja tak robie narazie mam spokuj:)
a co do firefoxa to niestety jest to dziadostwo a bierze sie to z tym ze firma firefox nie dogadala sie z producentami flasha i dlatego zamula..bo aplikacje sie nie dogaduja..opera jest cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 19:15, Harrolfo napisał:

Cześć,
Co jakiś (krótki) czas wyskakuje mi w Operze błąd z obrazka.
Coś doradzicie?


Jak sobie z nim poradziłeś? Bo ja mam dokładnie tak samo. Nie wiem przez co to, ale mam nadzieję, że w jakiejś aktualizacji to naprawią, bo widać, że więcej osób ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 07:53, Harrolfo napisał:

Zainstalowałem Flasha jeszcze raz i jakoś na razie działa :)


A mógłbyś dać linka do konkretnego ? :) Jeśli u Ciebie pomogło to może u mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować