Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2014 o 00:15, McFlash napisał:

Ponoć było w wersji 12, ale nigdy jej nie widziałem, bo nie szukałem ;]


Mimo wszystko dziękuję za pomoc, wtyczka działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 21:53, Gumisiek2 napisał:

Nie update''ować Opery, chyba każdy to wie. Wersja 12.02 here, zero problemów.


Jakoś nie zauważyłem, żeby to się pytało czy chcę update...po prostu zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzędzia -> Preferencje -> Bezpieczeństwo -> Automatyczne aktualizacje -> "Nie sprawdzaj dostępności aktualizacji"

W nowszej wersji być może trzeba się tam dostać w inny sposób, ale jednak opcja wyłączenia aktualizacji jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 22:55, Gumisiek2 napisał:

Narzędzia -> Preferencje -> Bezpieczeństwo -> Automatyczne aktualizacje ->
"Nie sprawdzaj dostępności aktualizacji"

W nowszej wersji być może trzeba się tam dostać w inny sposób, ale jednak opcja wyłączenia
aktualizacji jest.


Teraz to i tak za późno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś nowy update Opery był, na początku myślałem, że mi Windows wariuje. Pozmieniali dość mocno wpływ przeglądarki na czcionki i wygląd np. belki Facebooka. Wydaje mi się, że niektóre wtyczki (np. Gmail Notifier) zintegrowaly sie z powiadomieniami Windowsa 8.1 (to akurat na plus). Że były zmiany, zorientowalem się po nowej stronie startowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes! Nareszcie w najnowszej wersji Opery przywrócili zakładki i możliwość ich importowania. Teraz zaczynam się poważnie zastanawiać nad przesiadką z Chrome na Operę. :) Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 12:39, Prince_Miki napisał:

Yes! Nareszcie w najnowszej wersji Opery przywrócili zakładki i możliwość ich importowania.
Teraz zaczynam się poważnie zastanawiać nad przesiadką z Chrome na Operę. :) Co o tym
myślicie?

Jest ctrl+return?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 14:45, hans_olo napisał:

Jest ctrl+return?

Wybacz, ale nie rozumiem, o co Ci chodzi. Masz na myśli skrót klawiszowy, czy co? Tak, wiem, ciemnota ze mnie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Komuś też ostatnio Opera się zaktualizowała ?. Mi dopiero teraz i pierwsze co mi się rzuciło w oczy [w szczególności na gramie] to, to że coś mi się z czcionkami porobiło i są jakieś takie dziwnie nieczytelne. Zarzucam screenem żebyście sami ocenili. Bo wątpię, żeby w przeciągu 24 godzin coś mi się z oczami zrobiło [albo z monitorem]. Jakieś ewentualne sugestie ?. Z Opery korzystam już ładne parę lat. Zawsze była to dla mnie dobra przeglądarka i problemów z nią większych nigdy nie miałem. [Specem od niej też nie jestem] Więc liczę na jakąś ewentualną pomoc.

Pozdro.

20150527171914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Laptop lenovo y560 z systemem windows 7 home premium SP1. Próba uruchomienia opery kończy się błędem jak niżej. Próbowałem usuwania plików z appdata i nadal to samo. Nawet robiłem recovery systemu od zera. Powoli zaczynam obwiniać samego laptopa, ponieważ kilka miesięcy temu zaczął się trochę dziwnie zachowywać po wymianie pasty w chłodzeniu (wcześniej też się kilka razy przegrzał), ale ogólnie to żadnych blue screenów ani nic w tym stylu nie ma, więc trudno mi w to uwierzyć. Ktoś coś wie?

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BEX
Nazwa aplikacji: opera.exe
Wersja aplikacji: 33.0.1990.43
Sygnatura czasowa aplikacji: 562acc62
Nazwa modułu z błędem: opera.exe
Wersja modułu z błędem: 33.0.1990.43
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 562acc62
Przesunięcie wyjątku: 00031dbf
Kod wyjątku: c0000417
Dane wyjątku: 00000000
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 933b
Dodatkowe informacje 2: 933bbf085e016f8a1a63a4fe64c568a8
Dodatkowe informacje 3: 84d3
Dodatkowe informacje 4: 84d379b37e17287daba26f3936f20238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2015 o 12:26, hans_olo napisał:

Nazwa zdarzenia problemu: BEX



Komputer/Właściwości/ZaawansowaneUstawieniaSystemu/Wydajność/Ustawienia/ZapobieganieW ykonywaniaDanych

Zaznacz opcję "Włącz funkcję DEP dla wszystkich programów i usług oprócz tych wybranych niżej:" i dodaj Operę. Zapisz.
Teoretycznie powinno pomóc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2015 o 18:43, hans_olo napisał:

Też już próbowałem


Możesz spróbować, na własną odpowiedzialność, wyłączyć całkowicie DEP.

Uruchom/cmd. Wpisz bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff (Off -> On jeśli będziesz chciał włączyć) i zatwierdź.
Teoretycznie powinno pomóc, mi to pomogło kiedyś, ale nie pamiętam jaki program mi blokowało.
Podobno wyłączenie tej funkcji jest niebezpieczne - nie zauważyłem nic podejrzanego i może się zdarzyć, że nie będzie się dało tego z powrotem włączyć. Nie próbowałem włączać ponownie, więc nie wiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś ma problem z logowaniem do gramu na Operze?
Zacznijmy na FF działa.
na Operze czyszczone ciasteczka, cache, aktualna wersja, wszystkie blokowania reklam itp wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować