Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Mam dziwny problem z operą. Za każdym razem jak wchodzę na strone logowania sie do mBanku, to pisze, ze polaczenie jest niezabezpieczone. Dopiero kolejne wczytanie strony, powoduje, ze opera uznaje polaczenie za bezpieczne. Czy ktos wie, o co to moze chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Jest szyfrowane, ale Opera uznaje to za słaby rodzaj zabezpiecznia (otwarta kłódka). Jednak od jakiegoś czasu u mnie jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam mały probelm z Operą 8.50 i 8.52. Mianowicie podczas używania zamiera i nie reaguje na nic, za to mocno mieli dyskiem. Po około 30 sekundach wszystko wraca do normy. Wiecie może jak to wyeliminować?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam inne pytanie... uzywam Opery jako klijenta irca, gdyz jest mila dla oka... ale w porownaniu z Mircem, czy innymi programami brakuje mi... Logow, wie ktoś czy opera ma LOGI ircowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 10:54, Night Elf napisał:

Nie chce przeinsalowywac zabardzo, bo mi odrazu wszystkie kanaly ircowe itp. itd. pojda w cholere...


Nic Ci nie pójdzie :P Po uruchomieniu instalatora masz dwie opcje do wyboru: Nowa instalacja oraz Aktualiazacja. Wybierasz tą drugą i wszystkie Twoje ustawienia są zachowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 10:57, Tomi_323 napisał:

> Nie chce przeinsalowywac zabardzo, bo mi odrazu wszystkie kanaly ircowe itp. itd. pojda
w cholere...

Nic Ci nie pójdzie :P Po uruchomieniu instalatora masz dwie opcje do wyboru: Nowa instalacja
oraz Aktualiazacja. Wybierasz tą drugą i wszystkie Twoje ustawienia są zachowane :D


A jezyk polski tez zostanie? Wazne, to az tak dla mnie nie jest, ale zawsze lepiej miec cos w ojczystym..

Btw. Hmm.. jak przechodzilem z 8.0 na 8.5 to mi pousowaly sie wszystkie ustawienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 12:47, Matteos napisał:

Hmmmm czy i u was strony wczytują się jakoś... inaczej? Wydaje mi się, że chyba wzrosła trochę
szybkość.


Mi też wzrosła szybkość wyświetlania stron. A można ją jeszcze zwiększyć w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 12:38, Night Elf napisał:

A jezyk polski tez zostanie?

Tak.

Dnia 20.06.2006 o 12:38, Night Elf napisał:

Btw. Hmm.. jak przechodzilem z 8.0 na 8.5 to mi pousowaly sie wszystkie ustawienia..


W wersji 9.0 jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przetestowalem Torrent sercha i jest strasznie wolny...


Ma ktoś jakieś fajne Widżety, polecacie coś czy co...

Hmm... mi by sie przydał tłumacz :P, ale zadowole sie pogodą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 13:34, Night Elf napisał:

Jednak znalazłem Widzet dzialajacy w polsce, a nawet sa poszczegolne dzielnice miasta.


To może podzielił byś się nazwą :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym widżecie ustawić aby pokazywało Łódź, w ustawieniach próbowałem już pełno kombinacji "Łódź, Lodz Poland", "Lodz, Lodz Poland", daje search a ten nic dalej mi to Oslo pokazuje...

Co w to okienko trzeba wpisać żeby wreszcie zadziałało jak trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować