Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2006 o 19:45, liwuniek14 napisał:

Mialem cos takiego kilka dni temu a potem nagle jak ręką odjął. Nie wiem z czym to jest zwiazane
ale u mnie przestalo sie to zdarzac i nie wyglada zeby mialo wrocic. Nie moge ci pomoc poza
tym ze trzymam kciuki aby tak jak u mnie samo to znikło. ;)


Coś mi się wydaje, że trzymanie kciuków nie pomoże... :) Dzięki za chęci. Może przeinstaluję Operę? Może to coś da? A nie wiesz przypadkiem w którym katalogu z przeglądarką znajdują się zakładki? Bo przy deinstalacji nie chciałbym ich stracić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem ale mysle ze to przeinstalowanie powonno pomoc przynajmniej na jakis czas. Jak nie to musisz cos pokombinowac w preferencjach. Moze pomoze czyszczenie plików cookies. Tam jest opcja zeby kasowało nowe pliki cookies kiedy konczysz prace z operą. Moze to cos da ale nic nie gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:52, liwuniek14 napisał:

Niestety nie wiem ale mysle ze to przeinstalowanie powonno pomoc przynajmniej na jakis czas.
Jak nie to musisz cos pokombinowac w preferencjach. Moze pomoze czyszczenie plików cookies.
Tam jest opcja zeby kasowało nowe pliki cookies kiedy konczysz prace z operą. Moze to cos da
ale nic nie gwarantuje.


To znaczy, żę będę się musiał trochę pobawić. No nic... W każdym razie, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:58, Hegemon napisał:

A wcisnij F12 i sprawdz czy masz wlaczony Javascript.


Mam. O, właśnie Opera postanowiła działć jak należy. Przed chilą jescze miałem problem, który wcześniej opisałem. I tak się dzieje co jakiś czas. Podejrzewam, że jutro, lub nawet dzisiaj, zwou będę zmuszony przerzucić się na IE. Ja nie chcę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 19:22, LifaR napisał:

Jest jakis sposob by Opera obslugiwala poprawniej Jave ?


Wchodzisz do Opera\profile\opera6.ini

Odnajdujesz pozycję [JAVA] Poniżej znajduje się wpis Enabled zamień stojąca obok cyfrę na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:08, Tomi_323 napisał:

Masz najnowszą wersję czyli Opera 9.01 b8552?


Nie, wersję 9.0. Mam wolne łącze i nie miałem czasu, by ściągnąć te 5, czy 6Mb aktualizacji. Myślisz, że może ona coś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:09, PsychoMan napisał:

> Wchodzisz do Opera\profile\opera6.ini
Nie mam folderu profile. Z ktorej wersji korzystasz?


9.01 b8552. Zobacz w
X:\Documents and Settings\Twoja_Nazwa\Dane aplikacji\Opera\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:15, Bumber napisał:

To jest link do wersji angielskiej, czy polskiej?


International.

Dnia 13.08.2006 o 20:15, Bumber napisał:

I wątpię, że masz prędkość modemową, tak
jak ja. :)


128 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:06, Tomi_323 napisał:

Odnajdujesz pozycję [JAVA] Poniżej znajduje się wpis Enabled zamień stojąca obok cyfrę na 1.

---> Niestety brak u mnie wpisu [JAVA]. Sprobowalem go dopisac a nizej Enable=1 ale dalej nic. Jakies dalsze sugestie ? Bylbym bardzo wdzieczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:32, LifaR napisał:

Sorry za 2 posty pod rzad, ale zapomnialem. W opera:config przy java juz jest zaznaczone enabled.
Moze to wina sposobu w jaki onet napisal aplikacje ? Sprobojcie moze wy wejsc na http://sport.onet.pl/0,1248675,1,komentator.html
.


mi na Onecie te wyniki na żywo nigdy nie działały pod Operą, nawet na starszych wersjach, a mam teraz najnowszą :/ i nie wiem czym to jest spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:36, Tomi_323 napisał:

Skąd pobrałeś Javę i jaką masz wersję?

Z oficjalnej strony. Najnowsza. Moze to po prostu jak cinus napisal ogolne niedzialanie tego apletu w Operze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, iż nie masz wpisu [JAVA]. Ja go posiadam nawet po tym, jak usunąłem Javę. zobaczy czy inne stronki wymagające Javy Ci działają? Jeżeli tak to wina Onetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować