Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od komiksów do gier

28 postów w tym temacie

MMO Marvel''a? Może być ciekawe... Fajnie będzie pobiegać sobie Hulkiem, powalczyć sobie PvP Wolverina ze Spider-manem, czy robić questy dla Kingpina jako Storm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marvel Traning Card Game? Łosz, Pokemony to, czy co? Ale cóż, uni Marvela jest bardzo bogate, więc skoro jest gra z figurkami, to i karcianka może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komiksy, komiksy, komiksy... ja nie wiem co ludzie w nich widzą. ;)
Kiedyś raz w życiu czytałem jeden komiks i do dziś mam go gdzieś w domu. Był to Kaczor Donald i jego ekipa. To było moje pierwsze i ostatnie zetknięcie z komiksami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:36, Seqiu napisał:

Komiksy, komiksy, komiksy... ja nie wiem co ludzie w nich widzą. ;)
Kiedyś raz w życiu czytałem jeden komiks i do dziś mam go gdzieś w domu. Był to Kaczor Donald
i jego ekipa. To było moje pierwsze i ostatnie zetknięcie z komiksami. ;)


no to gratuluje obeznania w temacie ;) To tak jakbys nienawidzil CAŁEJ muzyki bo pierwsza piosenka ktora slyszales Ci sie nie podobala :). Nie wiem jak mozna takie glupoty gadac...

Marvel... (krzywi sie...) no ale zobaczymy jak gameplay bedzie wygladal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to mimo wszystko jakoś nie przemawia. Będzie latało po 1000 Wolverinów i Hulków :D. Przekomiczny efekt to z poczatku bedzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2007 o 22:43, EmperorKaligula napisał:

no to gratuluje obeznania w temacie ;) To tak jakbys nienawidzil CAŁEJ muzyki bo pierwsza piosenka
ktora slyszales Ci sie nie podobala :). Nie wiem jak mozna takie glupoty gadac...

Marvel... (krzywi sie...) no ale zobaczymy jak gameplay bedzie wygladal :)


Tu nie chodzi o to, że ten komiks mi się niespodobał, to nie czytam innych... Po prostu nie kręci mnie czytanie dialogów między obrazkami, otoczonych w chmurkę...
Co do tej muzyki to może trochę przesadziłeś, bo komiks to jedno, a muzka to: pop, rock, dance, metal, rap - są odrębne gatunki... Dlatego slucham tylko hip-hopu, bo pierwsza moja przesłuchana piosenka z heavy-meralu, była za razem moją ostatnią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:23, Seqiu napisał:

Tu nie chodzi o to, że ten komiks mi się niespodobał, to nie czytam innych... Po prostu nie
kręci mnie czytanie dialogów między obrazkami, otoczonych w chmurkę...
Co do tej muzyki to może trochę przesadziłeś, bo komiks to jedno, a muzka to: pop, rock, dance,
metal, rap - są odrębne gatunki... Dlatego slucham tylko hip-hopu, bo pierwsza moja przesłuchana
piosenka z heavy-meralu, była za razem moją ostatnią. ;)



No, jak napisał Niput, np. Kaczor Donald i przypuścmy Lobo to raczej nie ta sama kategoria :P
</offtopic:P>

Kolejne MMO które będzie polegać na bezmyślnym hack''n''slashu wszystkiego, ble.
Lubię Marvela ale czuję, że ten MMO będzie kopią City of Heroes czy jak to tam miało.

PS. Wspólczuje ci, że słuchasz hip-hopu, uh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:23, Seqiu napisał:

Co do tej muzyki to może trochę przesadziłeś, bo komiks to jedno, a muzka to: pop, rock, dance,
metal, rap - są odrębne gatunki... Dlatego slucham tylko hip-hopu, bo pierwsza moja przesłuchana
piosenka z heavy-meralu, była za razem moją ostatnią. ;)


I dalej to samo... znasz 1 komix i oceniasz wszystkie, a komix jest strasznie rozlegla dziedzina - nie poznales jej i sie wypowiadasz... oby tak dalej...

Dnia 18.07.2007 o 23:23, Seqiu napisał:

komiksow tez sa rozne rodzaje... wiec porownanie do muzyki jest jak najbardziej adekwatne


dokladnie :)

Dnia 18.07.2007 o 23:23, Seqiu napisał:

PS. Wspólczuje ci, że słuchasz hip-hopu, uh.


no to dorzuce sie, wspolczujemy Ci razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować