Zaloguj się, aby obserwować  
dawiddawiddaiwd

Najbrzydsze miasto Polski i nie tylko :) :)

129 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 14:09, greg_f napisał:

Najbrzydsze miasta Polski to wg internautów (w tym i mnie) Wałbrzych i Bytom... <żyga>

Bytom brzydki bo na Śląsku a Wałbrzych blisko kopalni to co się dziwić. Mi się jescze nie podoba Legnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się z Nikim spierać! Wygłosiłem opinie, że miasto Wrocław jest przereklamowane! Tak poza tym to kibicuje każdemu dobrze rozwijającemu się miastu w Polsce! Czas gonić Europe! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:11, SzolMisz napisał:

Nie zamierzam się z Nikim spierać! Wygłosiłem opinie, że miasto Wrocław jest przereklamowane!
Tak poza tym to kibicuje każdemu dobrze rozwijającemu się miastu w Polsce! Czas gonić Europe!
Pozdrawiam

to chyba musisz kibicować Włoszczowej bo ona sie szybko rozwija :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie podobają się mniejsze miasta takie do 30 tysięcy nie ma w nich nic ciekawego nuda nuda nuda szaro i ponuro , wiem bo w takim mieście mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włoszczowa chyba nie ma praw miejskich chyba, że się mylę!:) A poza tym w ogóle się nie rozwija poza połączeniem komunikacyjnym! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:15, xwx napisał:

Mnie osobiście nie podobają się mniejsze miasta takie do 30 tysięcy nie ma w nich nic ciekawego
nuda nuda nuda szaro i ponuro , wiem bo w takim mieście mieszkam


O nie zawsze, przykładem może być Koronowo- czasami tam bywam i to bardzo zadbane i ładne małe miasto- położone w fajnej okolicy. Wiadomo, że w małych miastach niewiele sie dzieje, ale na pewno nie można o wszystkich mówić, że są brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:22, Budo napisał:

O nie zawsze, przykładem może być Koronowo- czasami tam bywam i to bardzo zadbane i ładne małe
miasto- położone w fajnej okolicy. Wiadomo, że w małych miastach niewiele sie dzieje, ale na
pewno nie można o wszystkich mówić, że są brzydkie.

Zadbane to są te małe miasta np w moim Opocznie ostatnio wybudowali nowe chodniki z kostki ,wyremontowali drogę , wybudowali Basen i to porządny ładny i nowoczesny w całym mieście postawili od groma drewnianych ławek lecz wszystko psują stare , zdezelowane bloki które są naprawdę bardzo liczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:11, SzolMisz napisał:

Nie zamierzam się z Nikim spierać! Wygłosiłem opinie, że miasto Wrocław jest przereklamowane!
Tak poza tym to kibicuje każdemu dobrze rozwijającemu się miastu w Polsce! Czas gonić Europe!
Pozdrawiam


Może faktycznie przeholowałem z tym sporem, jednak uważam, że dalsza dyskusja na ten temat z całą pewnością przerodziła by się w spór. Zatem można powiedzieć, że uprzedziłem fakty :) Obydwaj pozostaniemy przy swoich stanowiskach. Dla mnie w Poznaniu poza starówką i przereklamowanymi koziołkami też nic nie ma ;) :P Nomen omen kibicowania... Miejmy nadzieję, że dzięki EURO 2012 zarówno Poznaniowi jak i Wrocławiowi przybędzie uroku. Czego sobie i nam wszystkim życzę! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Koszalin i Szczecin. Najgorszym według mnie i obecnym współcześnie trendem budowlanym jest łatanie centrów miast całymi połaciami kostki brukowej (to dobre dla przedmieść i otoczenia marketów). Podobnym obciachem są budynki ZUSu, szczególnie w rozwijających się (podupadłych) miasteczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:37, KOREKTBG napisał:

Według mnie jest to Neapol

Eeeej, no bez przesady. Ja wiem, że tam jest ogólny pierdzielnik, śmieci się walają itp., kupa samochodów, skuterów no ale no... To miasto ma niesamowity urok, dużo bardzo ładnych (choć zaśmieconych.. ech) wąskich uliczek, strasznie przyjemnie się po nich chodziło :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:41, ak.47 napisał:

> Według mnie jest to Neapol
Eeeej, no bez przesady. Ja wiem, że tam jest ogólny pierdzielnik, śmieci się walają itp.,
kupa samochodów, skuterów no ale no... To miasto ma niesamowity urok, dużo bardzo ładnych
(choć zaśmieconych.. ech) wąskich uliczek, strasznie przyjemnie się po nich chodziło
:].


Masz szczęście że nikt ci nie wylał wiadra wody na głowe z okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:11, SzolMisz napisał:

Nie zamierzam się z Nikim spierać! Wygłosiłem opinie, że miasto Wrocław jest przereklamowane!
Tak poza tym to kibicuje każdemu dobrze rozwijającemu się miastu w Polsce! Czas gonić
Europe! Pozdrawiam



Chłopie Warszawki do Wrocka nie porównuj dobrze Ci radzę :P To są dwa całkiem inne miasta a dla mnie najbrzydsza z tych dużych miast jest Warszawka, szaro buro i brudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:50, bartog123 napisał:

Z tego co pamiętam to: Żychlin, Kutno, Łódź.
Ale za to najładniejszym jakie widziałem jest Gostynin :) !

Kutno faktycznie jest brzydkie, ale czemu Łódź? Uzasadnij proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:04, kuba121 napisał:

> Z tego co pamiętam to: Żychlin, Kutno, Łódź.
> Ale za to najładniejszym jakie widziałem jest Gostynin :) !
Kutno faktycznie jest brzydkie, ale czemu Łódź? Uzasadnij proszę.

No co tu dużo rozprawiać nie jest za ładne. To te, które pamiętam. Łódź może się zmieniła, ale dawno jej nie widziałem, więc w mojej pamięci pozostanie jako takie brzydkie miasto :). Tyle. To moje zdanie, wiadomo, że można się z nim nie zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować