Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Juiced 2 - demo na Xbox Live

19 postów w tym temacie

Dlaczego demo jest akurat na Xbox Live >>>Arcade<<< ? Toż tam same starocia są ;> Chyba na zwykłym marketplace dali t odemo.
Co do gry - no cóż, jakoś zbytnio na nią nie czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:18, WorldWar3PL napisał:

Dlaczego demo jest akurat na Xbox Live >>>Arcade<<< ? Toż tam same starocia
są ;> Chyba na zwykłym marketplace dali t odemo.


Zapamiętam sobie jak będę Cię musiał ratować od niechybnej śmierci z rąk Locustów następnym razem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terefere, tym razem będę częściej się krył :P
P.S. Jak będziesz miał już czas przed 18'' , pisz gdzieś na maila czy coś ;>
Co do dema - ktoś po ściągnięciu mógłby jakoś tutaj opisać wrażenia z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Jedynka; to było totalne dno...Nie wiem jak można było zrobić tak głupią gre!?
Fizyka jazdy lepsza w maluch racer była!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przy wymienianiu konsol nie brakło przypadkiem x360?? Bo na początku newsa jest podane że demo gry jest dostępne przez xbox live, a przy konsolach nie ma xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Juiced 2, równolegle z nim ukazało sie także demo FlatOut Ultimate Carnage - ok.750mb ;) No cóż, ale to konsole.. Czekamy na wersje PC (mam nadzieję ze FOUC ukaże się na PC) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Dzięki niemu już teraz ocenić można, czy kontynuacja udanej gry wyścigowej (...)’’ – ja wiem czy takiej znów udanej? Jedynka raczej nie zdobyła przychylności recenzentów, mnie samemu również grało się o niebo lepiej w poczciwego Need for Speeda. Jeżeli w dwójce poprawione zostaną niedociągnięcia znane z pierwszej części, to może wyjdzie z tego całkiem niezła gra wyścigowa, ale tak czy inaczej na rewolucję w temacie samochodówek raczej nie ma co się nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo... a kiedy demko na PieCyki ?
Wyglada na to, ze chyba juz gra prawie ukonczona na X''a, skoro juz demko daja ;P
A w jedynke, gralo sie nawet fajnie, bo miala swoj inny od NFS''owego stylu styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen powala takl? Heh.. ten dym wygląda jak w ostatnich NFS''ach ( ale zostałe poprawiony w PS''ie), czyli cutyjąc wypowiedź pewnego administratora z forum needforspeed.pl "Wygląda jak dym spod kółek rowera " XD. No comments.

Ale i tak zagram w Juiced 2, przetrwałem kilka godzin z jedynką to dlaczego nie z dwójką XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować