Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bardzo dziwna aukcja

115 postów w tym temacie

Ale news, nieźle chłopak musiał się zdziwić jak chciał włożyc jakąś gre do DvD , hehe j a tez tak chce , tylko żeby potem nikt po tą kase nieprzychodził xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w Polsce coś takiego się stało to na pewno bym tego nie zgłosił.. bo już bym tej kasy nie zobaczył nawet jak by się ktoś nie zgłosił :) natomiast w tym kraju i na ich miejscu zgłosiłbym :P gdyż nie wyda się 44k nie wzbudzając podejrzeń a wiem że ludzie np. sąsiedzi są zazdrośni i nie raz spotkałem się z donosami na kogoś (nie znam ich osobiście ale na znajomych ktoś donosił bo np. remont robił):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jakiś mafiozo był, bał się wykrycia jakiegoś szmuglu, to wysłał kasę z konsolą, by mieć święty spokój. Porównajcie z głośnią przed dwoma laty sprawą bezdomnej babki z dworca centralnego w W-Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:10, Domek napisał:

Frajer? Przemyślcie to. Ten ktoś kto wysłał tę kasę ma przecież wszystkie dane tego 16-latka.
I raczej nie zrobił tego specjalnie, chcąc obdarować go workiem gotówki. Całość jest co najmniej
podejrzana, i w teorii wszystko ładnie pięknie, ale gdyby mi się coś takiego zdarzyło, to też
pobiegłbym na policję.

Z tym sie zgadzam - ale moznaby chociaz uchowac czesc takiej gotowki ;)
A skoro to 44 tys. funtow, to pewnie cala sumka wynosilo 50 tys. funtow, wiec rodzinnka musiala zgarnac dla siebie 6 tysiecy, a reszta na policje.
Ciekawe czy znajdzie sie facet, ktory byl wlascicielem :P

Dnia 19.07.2007 o 15:10, Domek napisał:

Nie tylko dlatego, że jestem uczciwy, ale również dlatego, że w sumie życie mi milsze niż 44
tysiące funtów. ;)

Po wplacie do banku, takiej pokaznej sumy nie wiadomo skad, bank by poinformowal policje, Potem bylyby podejrzenia, ze masz jakies czarne interesy...

btw. Sorka za brak polskich liter, ale nie da sie u mnie ich pisac, oprocz chyb a kopiowania. A to troche zmudne to byloby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zimny marketing od strony e-bay. Teraz ludzie sobie pomyślą "ja też tak chcę 40 kawałków dostać" i będą tylko na ich aukcjach kupować ;) To wszystko jest bardzo przemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:10, Domek napisał:

Frajer? Przemyślcie to. Ten ktoś kto wysłał tę kasę ma przecież wszystkie dane tego 16-latka.
I raczej nie zrobił tego specjalnie, chcąc obdarować go workiem gotówki. Całość jest co najmniej
podejrzana, i w teorii wszystko ładnie pięknie, ale gdyby mi się coś takiego zdarzyło, to też
pobiegłbym na policję.


Dziwne, ze ten 16-latek nie ma danych sprzedajacego. Z nim skontaktowalbym sie w pierwszej kolejnosci. Ktos moze nie byc zadowolony, ze kase ma teraz policja.

Dnia 19.07.2007 o 15:10, Domek napisał:

w sumie życie mi milsze niż 44 tysiące funtów. ;)


Masz dziwny system wartosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym negatywa temu komuś wystawił, bo wysłał nie to, co opisał na aukcji.. skoro miała być PS2 i 2 gry, a gier nie było... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiałem po licho ludzie kupują konsole :)
Teraz już wszystko wiem :)

Ale swoją drogą faktycznie wygląda to podejrzanie. Nie chciałbym dostać takiej paczki, bo i tak w końcu ktoś by się zorientował a ja dostałbym swoje za milczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:23, szerszeń45 napisał:

A ja się tak zastanawiałem po licho ludzie kupują konsole :)
Teraz już wszystko wiem :)

tak 44tyś funtów dodawane do każdego egzemplarza PS2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie koniec z allegro, tam by raczej nic nie przysłali(moze gry bez konsoli), od dzis przesiadam sie na eBuy.
Powiedzcie co która osoba dostaje taki prezent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:20, Volvox napisał:

Dziwne, ze ten 16-latek nie ma danych sprzedajacego. Z nim skontaktowalbym sie w pierwszej
kolejnosci. Ktos moze nie byc zadowolony, ze kase ma teraz policja.


Dokładnie i to jest dowód na to, że głównie chodzi tutaj o rozgłos akcji e-bay i kupna konsol PS2, bo można by było załatwić sprawę po cichu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:10, Domek napisał:

Nie tylko dlatego, że jestem uczciwy, ale również dlatego, że w sumie życie mi milsze niż 44
tysiące funtów. ;)


Podejrzewasz nadawcę o tak niecne myśli, a może on chciał tylko dzięki tej darowiźnie coś w przyszłym roku odliczyć od podatku. A jak się kombinuje z fiskusem to zawsze coś z głowy wyleci. Nawet dwie gdy:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dobrze że do mnie to nie dotarło, bo sam nie wiem co gorzej - zgłosić i mieć spokój, czy wydać i liczyć się z ewentualną wizytą smerfów którzy dali by bana na dłuuuuuuugi czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować