Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bardzo dziwna aukcja

115 postów w tym temacie

W czasie ostatnich wakacji byłem u mojego brata w odwiedzinach w Irlandii. Tam ludzie mają zupełnie inna mentalność niż w Polsce. Tam każdy zarabia uczciwie i nikt nie zna słowa "przekręt". Irlandia i Wielka Brytania to prawie dwa bratanki wiec nie dziwi mnie ta sytuacja :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to koleś farci :D takiego fuksa mieć to jest po prostu cud...a każdy pisze że by wziął tą kasę, a tak na prawdę to by stali przerażeni i nie wiedzieli co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze nie mam mentalności irlandzko-brytyjskiej (a może źle)? W każdym razie kasy bym nie oddał, poczekałbym z wydawaniem, a później... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze tych wszystkich postow (nawet jesli czesc z nich jest napisana z przymruzeniem oka) mozna w zasadzie tylko zlapac sie za glowe, a nastepnie spakowac wszystko i wynosic sie z tego kraju pierwszym pociagiem/samolotem. Pomijajac juz to, ze dla wiekszosci szczytem realizacji osobistej wydaje sie byc wydanie takich kwot na "gierki, sprzet, zabawe", to po prostu wlos sie jezy na glowie z przerazenia. Jesli tacy jak wy maja byc "przyszloscia" tego narodu, to ja dziekuje bardzo.

Swoja droga ciekawe, co by bylo, gdyby to WAM zdarzylo sie przez przypadek wyslac taka ilosc gotowki obcej osobie. Rozumiem, ze wiekszosc machnelaby reka - w koncu takie mamy realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nymite no w końcu masz racje to czyjaś kasa ale jakim trzeba być dałnem żeby zapomnieć gdzie się ją wsadziło chyba że to były dla sprzedającego takie małe drobne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 03:00, Nymite napisał:

Po lekturze tych wszystkich postow (nawet jesli czesc z nich jest napisana z przymruzeniem
oka) mozna w zasadzie tylko zlapac sie za glowe, a nastepnie spakowac wszystko i wynosic sie
z tego kraju pierwszym pociagiem/samolotem. Pomijajac juz to, ze dla wiekszosci szczytem realizacji
osobistej wydaje sie byc wydanie takich kwot na "gierki, sprzet, zabawe", to po prostu wlos
sie jezy na glowie z przerazenia. Jesli tacy jak wy maja byc "przyszloscia" tego narodu, to
ja dziekuje bardzo.

Swoja droga ciekawe, co by bylo, gdyby to WAM zdarzylo sie przez przypadek wyslac taka ilosc
gotowki obcej osobie. Rozumiem, ze wiekszosc machnelaby reka - w koncu takie mamy realia.


Wreszcie jakiś głos rozsądku się pojawił, bo już zwątpiłem w nasz naród :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówicie "przez przypadek" jak dla mnie normalni ludzie nie wkładają takiej forsydo ps2.
Pewnie jakiś przemyt i pranie brudnych pieniędzy czyli skoro wszyscy o tym trąbią to chłopak może mieć kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 09:29, Szyneczka007 napisał:

Pewnie jakiś przemyt i pranie brudnych pieniędzy czyli skoro wszyscy o tym trąbią to chłopak może mieć
kłopoty.

Zgadzam się z tym. Kto normalny bez świadomości o tym wsadza do czytnika konsoli tak dużą sumę pieniędzy?
Chcieli chłopaka wrobić.
A skąd wiadomo, że te pieniądze nie są fałszywe? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:44, arek5 napisał:

ja kase bym wziął bym oniczym nie mówił albo wziąłbym 10k i powiedział bym że było tam 33k
zamiast 44k

Skoro było tam 44k a ty wziąłbyś 10k to zostałoby 34k, a gdzie ten tysiączek? zaginął czy problem z odejmowaniem? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować