Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii eXtra Klasyka neXt i Gold już za tydzień!

101 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 21:48, akne napisał:

Gra na komórkę a Saga BG to dwa światy :-) Nie będę polemizować i porównywać wycieczki do Zegrza
z wyprawą w Himalaje ;-)

W pełni się zgadzam.

Dnia 19.07.2007 o 21:48, akne napisał:

Gra na komórkę to taki bonus wakacyjny dla tych, którzy zarejestrują dwie gry z XKN lub XKG.
Zaoszczędzić można ok. 9 zł, bo tyle kosztuje normalnie pobranie takich gier (tych, które obejmie
ta promocja).

Może i tak, ja po prostu nie trawię gier na komórce. Tym bardziej za 9zł.

Dnia 19.07.2007 o 21:48, akne napisał:

Można grać bez komputera - w Warszawie bezcenne, zważywszy na czas dojazdu dokądkolwiek :-D

Fakt... Nie przypominaj mi... Ale wolę poczytać książkę (tak, zazwyczaj jak gdzieś jadę, to poręczna książka w łapę).

Dnia 19.07.2007 o 21:48, akne napisał:

W pociągu też można, na plaży i w ogóle :-)

J.w.

Dnia 19.07.2007 o 21:48, akne napisał:

Wycieczka do Zegrza to też fajna sprawa, jeśli ma się mało czasu ;-)

I ponownie się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Extra Klasyka Gold to z tytułów jestem zadowolony i wstyd się przyznać, jednak wcześniej nie miałem okazji pograć w obie sagi, więc z pewnością obie zakupie. Co do nowego rzutu Extra Klasyka Next to moim zdaniem jest on najgorszy w historii. (każdy ma swoje własne zdanie :P) Nie lubię ściganek, dodatki mnie nie interesują i jedynie Painkiller jest dość ciekawym tytułem, jednak i jego swego czasu było można zakupić za niższą cenę. Mam nadzieję, że przed następnym Extra Konkursem pojawią się jeszcze jakieś naprawdę interesujące tytuły, bo na siłę gier kupować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flatouta mam, chociaż mógłbym go kupić - marzę o tym spolsczeniu - "jechać po maksie" :D

Reszta gier może być, aczkolwiek nie ma tutaj żadnego WIELKIEGO hiciora. W goldach to zdecydowanie lepsze jest BG, ale to już subiektywna ocena.

Aha, domyślam się, że te gry nie będą za darmo: trzeba będzie pewnie za WAP zapłacić, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę sobie Saga IWD kupić bo 2 częsci nie mam, a dobra gra to jest. BG i tak mam całość a kolekcjonerem nie jestem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad jedną z trzech gier z Extra Klasyki Next. Flatout 2, Moto GP 3 i SWAT 4 Syndykat. Ale raczej wybiorę SWAT 4 Syndykat, bo niedawno w podstawkę grałem. A z Extra Klasyki Gold ... Nie wiem. Nigdy nie grałem w takie RPG-i (z rzutu izometrycznego) ale w końcu musi być ten pierwszy raz :P Poczytam jeszcze recki i się zastanowię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:47, Szymon Witek napisał:

No ja się troche rozczarowałem, miałem nadzieje że będą WORMSY 4, ale mimo wszystko jest pare
extra gierek więc za to serdecznie dziękuje ekipie CD-Projekt ;)


I tak powinniśmy być wdzięczni że cd projekt wydaje gry w cenie na którą nas stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 22:48, kolektor napisał:

Poczytam jeszcze recki i się zastanowię :P


Wstyd i hańba! Baldury i Icewinda TRZEBA mieć i ukończyć, żeby mianować się prawdziwym fanem rpgów :) To taki swoisty rytuał, inicjacja, którą trzeba przejść :) Nie zastanawiaj się, tylko zbieraj kasę, bo z recki i tak się niczego ciekawego nie dowiesz(oh ah, leć do sklepu i kup!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:52, Harvenar napisał:

Wstyd i hańba! Baldury i Icewinda TRZEBA mieć i ukończyć, żeby mianować się prawdziwym fanem
rpgów :) To taki swoisty rytuał, inicjacja, którą trzeba przejść :) Nie zastanawiaj się, tylko
zbieraj kasę, bo z recki i tak się niczego ciekawego nie dowiesz(oh ah, leć do sklepu i kup!)
;)

Hehe. Ja na razie grałem w gry bardziej typu cRPG. Gothic (I i II), Star Wars Knights of the Old Republic, itp. A którą polecasz na początek ? Bo na dwie na razie kasy nie mam, bo kupuję nowego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Baldur. Icewind Dale też jest fajna, ale to jest takie papierowe rpg, tylko, że na kompie, fabuła nie wciąga tak jak w Baldurkach. Baldur''s Gate ma to coś, tą magię, która wciąga i nie wypuszcza, dopóki nie ukończysz gry, a i tak za jakiś czas do niej wrócisz, bo kombinacji postaci i ogólnie wszystkiego jest po pachy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:59, Harvenar napisał:

Zdecydowanie Baldur. Icewind Dale też jest fajna, ale to jest takie papierowe rpg, tylko, że
na kompie, fabuła nie wciąga tak jak w Baldurkach. Baldur''s Gate ma to coś, tą magię, która
wciąga i nie wypuszcza, dopóki nie ukończysz gry, a i tak za jakiś czas do niej wrócisz, bo
kombinacji postaci i ogólnie wszystkiego jest po pachy. :)

Dzięki za radę. Jadę właśnie w tym tygodniu do Łeby na wczasy, ale wyskoczę na pewno do Gdańska. Tam na 100 % jest Empik czy Media-Markt to naciągnę staruszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to kupiłbym tylko Flatout2 i MotoGP3. Reszta (na razie) mnie nie interesuje.

BTW- dopiero teraz zauważyłem, że CDP wycofało kilka gierek z XKN. Szkoda, tak chciałem kupić ToCA 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:29, VolfPL napisał:

Aha, domyślam się, że te gry nie będą za darmo: trzeba będzie pewnie za WAP zapłacić, prawda?

Za darmo = normalnie zapłaciłbyś 9 zł za SMS, który daje ci Wap push. W tej naszej promocji nie zapłacisz nic. Ale musisz wysłać SMS zwykły (wg taryfy), żeby dostać link, a potem musisz połączyć się i pobrać.
Niestety kosztów tego połączenia refundować nie możemy - ale to jasne przecież. W każdym razie oszczędność wynosi ok. 9 zł - koszt wysłania "zwykłego" SMS (nie wiem ile, bo ja mam darmowe w taryfie :-)
Wiem, że to was nie zadowoli :-) ale jak na wakacje, to macie taki drobny bonusik. Duuuuży konkurs ruszy duuużo później.
W promocji będzie 5 gier - w tym Empire Earth, SWAT Force - brzmi znajomo? :-D, Larry (miodzio :-) i dwie zręcznościówki (o ile pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Larry''ego ukończyłem nie wiem czy akurat tą część, ale na komórki jest chyba tylko jedna. Gierki na komórki, mała promocyjka, ale lepsze to niż nic. I przestańcie tak z tymi promocjami - czuje się rozpieszczany! >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:07, Thompson napisał:

Granie na komórkach to nie żadne granie - to udawanie prawdziwego grania.


Ale jak się nudzisz w samochodzie podczas jazdy to możesz pograć i się trochę rozerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:07, Thompson napisał:

Granie na komórkach to nie żadne granie - to udawanie prawdziwego grania.

Tak jak fast food to namiastka domowego obiadu od Mamy :-)

Ale jeśli tkwisz w korku, albo jedziesz 10 h do Zakopca pociungiem, to jak znalazł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:07, akne napisał:

Wiem, że to was nie zadowoli :-) ale jak na wakacje, to macie taki drobny bonusik. Duuuuży
konkurs ruszy duuużo później.
W promocji będzie 5 gier - w tym Empire Earth, SWAT Force - brzmi znajomo? :-D, Larry (miodzio
:-) i dwie zręcznościówki (o ile pamiętam).

Szczerze mówiąc to chętnie kupie te dwie gierki, bo na komórkę coś się przyda. Wszystko co mam już przeszedłem, a jak na coś czekam lubię sobie popykać na komórce.
P.S. Czy ten duuuuży konkurs (nazwa pewnie będzie eXtra Konkurs do sześcianu- dla niekumatych do potęgi trzeciej) będzie jeszcze w tym roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować