Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii eXtra Klasyka neXt i Gold już za tydzień!

101 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 18:18, YahooPL napisał:

A ten wielki szum wokół Baldura i Icewinda też nie wiem skąd
się wziął. Każdy miał okazję już zdobyć obie te serie przynajmniej kilka razy. Mam nadzieję
że następnym razem będzie lepiej ...

Po pierwsze - to, że każdy miał okazję nie znaczy, że zrobił. Po drugie - nawet jeśli ktoś ma już Baldura, to wydanie jednopłytowe jest naprawdę nie lada gratką, bo żonglowanie 6 płytami wersji CD nie jest najlepszą formą rozrywki przeciętnego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emm.. czy to tylko u mnie tak, czy w tytule newsa pisze "Nowoci z serii eXttra Klasyka neXt i Gold ju za tydzie"? A gdzie ś, ż i ń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 18:30, Smerdek napisał:

Znowu Baldur? To już n-te wydanie tej gierki...ile razy można ?


Do skutku. Wreszcie wydania z eXtra Klasyki nie będą osiągały cen 60 a czasem i więcej złotych na aukcjach internetowych. Mowa oczywiście o jednej części BG, bo obie to był już wydatek ponad 100 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może czy egzemplarze wysyłają równo 26?no bo wiecie 26 to czwartek więc jak nie to cały weekend będzie trzeba czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesującą grą jest Painkiller z dodatkiem. Niestety, albo stety już je mam (w wersji Black Edition, ale także w wydaniach premierowych, zaraz po tym jak się ukazały). Pudełko było ładniejsze w wersji wydawanej przez Dobrą Grę (Black Edition) niz w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O słuszności wydania sag BG i IWD świadczy choćby zainteresowanie, jakim te gry się cieszyły na Allegro. Zwykłe, liche wydania z Ekstra Klasyki chodziły nawet po 70 złotych. To kolejny dobry ruch marketingowy ze strony CDP. Ja na pewno kupię obie sagi, bo wcześniejsze wydania sprzedałem. :)

Ze swojej strony sugeruję, aby CDP wydało Sagę Settlersów. Na pewno bym się skusił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! FlatOut''a 2, Juiced''a i Moto GP kupię jak będzie nowy eXtra konkurs :D Idealne zestawienie, bo lubię wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Na coś się może skuszę. Najfajniej by było, jakby jeszcze wprowadzili promocję: za dwie gry trzecia gratis, albo coś takiego, to wtedy pewnie więcej osób by się skusiło. I wilk byłby syty i owca cała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować