Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii eXtra Klasyka neXt i Gold już za tydzień!

101 postów w tym temacie

Baldura chociaż mam muszę sobie sprawić bo gra przezacna a moje płyty nie są w zbyt dobrym stanie. Icewinda też pewnie kupie, reszta podoba mi się już mniej bo nie mam podstawowych wersji więc dodatki odpadają a wyścigówek nie lubię za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, kiedy znów zagoszczę w Dolinie Lodowego Wichru (czytaj: Sagę Icewinda kupię na 1000% :D). Sagę Baldura też kupię, ale trochę później. Z XKN zastanowię się nad kupnem Czarnej Edycji Painkillera. Reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Painkillera black edition kupiłem kiedyś w MM za 10 zł ;) Jeszcze był w tej :"dobrej grze". Nawet dobrze bo na allegro sprzedałem za 18zł teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, miałem Sagę BG, ale ktoś mi ją... ukradł. Został mi tylko komplenty poradnik przejścia BG II, który dołącze do podełka z sagą BG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwartek 26 Lipca:
8:00 - pobudka
8:05 - 8:15 - toaleta poranna
8:15 - 8:25 - śniadanie
8:30 - szaleńcza jazda rowerem do Empiku
9:00 - otwierają Empik, tratuję sprzedawców, dobiegam do stoiska z BG i IWD, porywam obie
9:30 - jestem w domu, instaluje i ZNIKAM Z TEGO ŚWIATA :) Ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów: które to wydanie Baldur''s Gate w Polsce? (licząc WSZYSTKIE wydania, także te dobra cena, złota edycja i inne pierdoły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:19, Taschon napisał:

1 gra na komórkę? To chyba żart? Co jedna gierka na telefon będzie kogokolwiek obchodzić, skoro
kupi obie Sagi?


Gra na komórkę a Saga BG to dwa światy :-) Nie będę polemizować i porównywać wycieczki do Zegrza z wyprawą w Himalaje ;-)
Gra na komórkę to taki bonus wakacyjny dla tych, którzy zarejestrują dwie gry z XKN lub XKG. Zaoszczędzić można ok. 9 zł, bo tyle kosztuje normalnie pobranie takich gier (tych, które obejmie ta promocja).

Można grać bez komputera - w Warszawie bezcenne, zważywszy na czas dojazdu dokądkolwiek :-D W pociągu też można, na plaży i w ogóle :-)

Wycieczka do Zegrza to też fajna sprawa, jeśli ma się mało czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować