Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 oficjalnie zapowiedziany

61 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 10:31, SKIL napisał:

Kocis1524 niekoniecznie DX 10, spójrz na Crysisa, on jest pod DX 9 i 10:)

Ale to nie dlatego by mogło zagrać więcej ludzi a dlatego, ponieważ gdy zespół zaczynał tworzyć C. jeszcze nikt nie słyszał o DX 10, dlatego został zrobiony tak by działał pod obie wersje (nie było to założeniem twórców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos będzie się chyba raczej rodził w bólach jeśli sukces Crysisa będzie. Nie mniej jednak w Far Cry''a grałem, posiadam i grało mi się bardzo przyjemnie. O dziwo poszedł na większych detalach niż się spodziewałem :)
Co do sequela, jedyne co może przykuć uwagę wszystkich to sam tytuł. Niestety to już nie jest to samo co wtedy, kiedy w oczekiwaniu na Half-life został wydany pierwszy FC- i wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni. Nawet sami twórcy stworzyli bohatera w hawajskiej koszuli ;) . Mam nadzieje, że nie podejdą za bardzo do tej gry inaczej, gdyż to się odbije na tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 10:49, Irc100 napisał:

A crysis jest mocno powiązany z Farcry
(miejsce akcji,....)

Jest mocno powiązany tym że jest robiony przez to samo studio,ludzi, na tych samych zasadach,ale na pewno nie jest powiązany miejscem akcji:) Far Cry ma miejsce w Hawajach, czy też w tych okolicach, Crysis w Azji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<jupi> Przeszedłem całego FarCry (1) I teraz będę czekał na 2 , dobrze ze będzie nowy komputer to będe tylko zachwycał się grafiką ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ! Ja już długo czekałem na 2 część i wreszcie oficjalnie zapowiedzieli. Jedynka była extra, mam nadzieję że dwójka będzie jeszcze lepsza (oby nowi tworcy jej nieschrzanili), a to przeniesienie gry na stały ląd może być bardzo ciekawe :) Mam nadzieję że druga część nie ędzie tylko pod DX 10 bo jego niemam i niemam zamiaru kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem w Temacie numeru (CDA) \na temat Crysisa to można było się domyślić że ten drugi projekt o jakim wspomniano to będzie właśnie FC2.
Co do samej gry to była prawdziwą rewolucją: grafika jak na tamten okres była zniewalająca (wymagania też) oraz co chyba nawet ważniejsze (przynajmniej dla mnie) doskonała, pomysłowa AI której cechy nie skończyły się na kartach zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego fpsa ostatnich lat !? Może było pare rewolucji ale to ze strony technicznej ! Mi się ta gra znudziła dość szybko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 10:55, Beliar-13 napisał:

Nie grałem w jedynkę ale na dwójkę trzeba czekać :D


To żałuj, że w jedynke nie grałeś:)

Ciekawe czy będzie miał grfe jak crysis, a może lepszą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc jestem zaszokowany..... wszystko wskazywało na to że to Crysis będzie(co prawda nieoficjalnym) sequelem Far Cry a tu prosze.... jednak pokładam nadzieje w Ubisofcie... żeby nie schrzanili tylko.... to troche jak z Falloutem też zmienili twórców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować