Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSX Extreme 120 już w kioskach!

36 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 11:04, gothix13 napisał:

Mam pytanko dużo jest tam o Xklocku 360?

Testują gry, ostatnio dużo o nim było, nie wiem jak w tym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:04, gothix13 napisał:

Mam pytanko dużo jest tam o Xklocku 360?

Może to Cie zainteresuje:

20070720112046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:21, Ronx napisał:

> Mam pytanko dużo jest tam o Xklocku 360?
Może to Cie zainteresuje:


EeE to wypas może się wybiorę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 11:21, Ronx napisał:

Może to Cie zainteresuje:

Mnie zainteresowała ta ładna wirtualna pani w białym stroju. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupowalem zanim mialem konsole (jakies 2 lata zanim sobie pS2 kupilem) i teraz juz nie mam konsoli a i tak kupuje i nbęde kupowal nadal :D (i nie chodzi o to ze mam prenumerate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z najlepszych tekstów jakie do tej pory przewetowałem to zapowiedź Burnout: Paradise, Uncharted: Drake''s Fortune (to w zasadzie playtest)-gra po prosty WYMIATA!!! i recka Flatout: Ultimate Carnage (tylko 7+ :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam coś. Zamówić prenumeratę PSX Extreme to najgorsza rzecz, jaką możecie zrobić w życiu. :[
Przesyłkę powinienem dostać już wczoraj. Oczywiście jej nie ma. Dzisiaj patrzę - również nie. To zaczyna być denerwujące... (w zeszłym miesiącu miałem tak samo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wg. mnie najlepszy na rynku magazyn o konsolach. Niestety z braku kasy od paru numerów już nie kupuje :(. Ale druga okładka ładniejsza. No po prostu mam słabość do samochodów. A szczególnie jeśli w grze trzeba się starać ich nie rozwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 12:59, Lucas016 napisał:

Ale nowego loga jeszcze nie ma ;] Ja tam kupię chyba z okładką Burnoutową, że tak powiem ;P


Ja tam wolę, żeby pozostali przy starym logo; przez te kilka dobrych lat zdążyłem się już do niego bardzo przywiązać ;)

A co do samego 120. numeru, to jest on nadzwyczaj udany. Wspomniana w newsie relacja z E3 jest bardzo ciekawa, a playtest nowego Burnouta, na którego czekam z niecierpliwością, to IMO jeden z najlepszych tekstów w nowym PE. Warto również wspomnieć, że w sierpniowym numerze PSX Extreme zamieszczono recenzję naszej rodzimej produkcji pt. Call of Juarez, która niedawno ukazała się na Xboxie 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować