Zaloguj się, aby obserwować  
Widow4

West vs. East-z którego wybrzeża sa lepsi raperzy

16 postów w tym temacie

nie no w sumie mógłby zostać ten temat, bo w Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane... dyskusje prowadzi się na ogół o polskim hh, a rzadko o zagranicznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Rap którego mało i tak słucham, to tylko z Zachodniego Wybrzeża. Dr. Dre, Eazy-E, Snoop są właśnie z Zachodu i ich muzykę sobie cenię najbardziej, Wschodni Rap jest bardziej agresywny chce ukazać życie pro gangsta jacy oni są niedobrzy itd. jest o wiele cięższy klimat co nie znaczy że gorszy, Zachód ma po prostu tą melodie która łatwo wpada w ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak wiadomo West Coast Rullez nom i wkoncu z tamtąd sa najlepsi raperzy i byli najlepsi raperzy i z tamtąd wywodzą sie legendy m.in. 2pac i za jakies kilkadziesiąt lat napewno 50 cent :D jak juz mowilem West Coast ist The Best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo słucham "Niggas from Westside" :D 2pac, Snoop Dogg, Lil'' Jon i jeszcze kilku. Z Eastside podoba mi się MIMS ;) (This is why I''m Hot - fajny kawałek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 10:25, Widow4 napisał:

ja też z East słucham tylko DMX

No ja też z East tylko DMX''a słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze raczej West Coast jest lepszy. Znaczy mozna powiedzieć że więcej z ramtych stron jest rapu czyli same początki między innymi 2pac R.I.P Snoop Dogg Dr. Dre nawet 50 Cent The Game oraz Xzibit, do nich chyba sie jeszcze zalicza Ice Cube oraz Ice T ale tego nie jestem pewien żeby nie skłamać ;] pozatym cały ten spór między East a West powstał za czasów kiedy grał 2pac razem ze Snoopem i chcieli go załagodzić jakoś, ale raczej ten pierwszy nie zdążył aa szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować