Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UT III jednak cross-platformowy?

21 postów w tym temacie

pepsi

Unreal Tournament III, mający pojawić się między innymi na platformach PC i PlayStation 3, być może będzie oferował opcję rozgrywki cross-platformowej. Wcześniejsze wypowiedzi przedstawicieli Epic Games sugerowały, że taka możliwość najprawdopodobniej nie zaistnieje, jednak pojawiło się w tej sprawie światełko w tunelu.

Przeczytaj cały tekst "UT III jednak cross-platformowy?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:51, Pafun napisał:

Prawdziwe strzelanki są tylko na PC. Na konsole to są tylko takie tam pykadełka z padem w tle.

A grałeś kiedykolwiek na konsoli w strzelanki? :\
Czy wypowiedziane przez ciebie słowa są tylko kalumniami? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mogło by być ciekawe ale nie sądzę żeby było opłacalne. Poza tym co za różnica czy grasz z kimś na PC czy na PS3? Też człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uroniony przed wieloma laty pomysł z wieloplatformowością gier mulltiplayer FPS. Ja przynajmniej nie wyobrażam sobie jak rozwiązana tu zostanie kwestia, przykładowo, shock combo. Konsolowcy, którym ułatwią aiming, w przeciwieństwie do PCtów, będą zawsze trafiać w kulki i to w sytuacjach niemożliwych, co na PCtach jest sztuką i świadczy o klasie gracza. News jest jak lokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm news z E3? Już na E3 padło hasło: zobaczymy, jak to się sprawdza w rzeczywistości i zadecydujemy, albo nie wykluczamy takiej opcji. Co do wypowiedzi Reina na forum Epic - z poniedziałku jego post o ile mnie pamięć nie myli - dziś mamy piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra działa lepiej na X360 niż na PS3? Pff... Jeżeli wygląda tak jak na screenie, to cóż, mam na co czekać. Kolejny musthave :)
Co do rozgrywek cross-platformowych - wątpię, by była możliwa gra pomiędzy posiadaczami X360 a PS3 - X360 ma ten cały XBOX LIVE, PS3 ma te swoje usługi i weź to połącz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:05, WorldWar3PL napisał:

Gra działa lepiej na X360 niż na PS3? Pff... Jeżeli wygląda tak jak na screenie, to cóż, mam
na co czekać. Kolejny musthave :)
Co do rozgrywek cross-platformowych - wątpię, by była możliwa gra pomiędzy posiadaczami X360
a PS3 - X360 ma ten cały XBOX LIVE, PS3 ma te swoje usługi i weź to połącz...

Pomyłka + niewyspanie - widzę, że w newsie jest jedynie mowa o wersjach PC i PS3 (nie licząc fragmentu o rozgrywkach crossplatformowych). No i tutaj powinienem napisać, "gra działa lepiej na PC niż na PS3? Pff" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny, które od pewnego czasu są prezentowane z tej gry powalają! Czy mój komp wytrzyma:))) Mam nadzieje, czekam niecierpliwie na Premiere! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wogóle się tym przejmują, przecież wiadomo, że nikt na padzie nie będzie chciał walczyć z kimś, któ gra myszką i klawiaturą. Wrzucenie pecetowców i ps3-owców na te same servy to pomysł beznadziejny, jedynie chwyt marketigowy jest niezły, bo na niezbyt inteligentnych, w szczególności Amerykanach to działa. Jedynie crossplatwormowe rozgrywki jakie dają równe szanse to połączenie ps3 i 360, ale wymagało by to porozumienia między epic, sony a m$, ale to już całkiem Unrealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:55, Lord FANat1c napisał:

Uroniony przed wieloma laty pomysł z wieloplatformowością gier mulltiplayer FPS. Ja przynajmniej
nie wyobrażam sobie jak rozwiązana tu zostanie kwestia, przykładowo, shock combo. Konsolowcy,
którym ułatwią aiming, w przeciwieństwie do PCtów, będą zawsze trafiać w kulki i to w sytuacjach
niemożliwych, co na PCtach jest sztuką i świadczy o klasie gracza. News jest jak lokata.


Uważasz, że niby jak na ps3/xbox ułatwi się aming przy shock combo? :PPPP lol
Może byś pograł najpierw w jakiegoś fpsa na konsoli.
ułatwienia w celowaniu na padzie są minimalne, i wcale nie będzie łatwiej. Pamiętam jeszcze uc1 z xboxa gdzie shock combo było prawie niemożliwe. W uc2 było łatwo i przyjemnie ale tam nie tylko shock, ale cały gameplay został wywrócony do góry nogami;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cross-platformowosc w strzelankach miedzy PC''tami i konsolowcami (Xboxowcami tylko - na razie) jest dosc glupia. Bardzo ciezko jest wtedy odroznic pro od noobkow :/
Na PC''tach latwo - ale miedzy platformami, to niewiadomo czy gostek mowi prawde, ze siedzi na konsoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:48, The Hammerburst napisał:

Uważasz, że niby jak na ps3/xbox ułatwi się aming przy shock combo? :PPPP lol
Może byś pograł najpierw w jakiegoś fpsa na konsoli.
ułatwienia w celowaniu na padzie są minimalne, i wcale nie będzie łatwiej. Pamiętam jeszcze
uc1 z xboxa gdzie shock combo było prawie niemożliwe. W uc2 było łatwo i przyjemnie ale tam
nie tylko shock, ale cały gameplay został wywrócony do góry nogami;

Ty mnie facet nie rozumiesz do czego zmierzam. Nie porównuj UC1 do UT3, bo obie te gry przeznaczone są do dwóch różnych frakcji. UC1 - single, UT3 - szerokopasmowe multi. Gdyby nie ułatwiono aimingu, na to przykładowe SC, na konsolach (jeśli crossplatfor. będzie faktem) nie byłoby mowy o wyrównanych szansach PCtowców i konsolowców. Jakoś nie widzę ich szans w pospolitym DM, w starciu z PCtowcami. Tym samym obalam mit o sensie istnienia, w ogóle, cross-platformingu w tego typu grach. Poza tym nie ma problemu UC1, bo gra nie ukazała się na PCty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos ci sie chłopczyku pomyliło, wersja na PC nie jest ładniejsza tylko szybsza bo tam obsługuje myszke!!!
Ja przynajmniej nie musze sie martwic o wymagania tylko wkładam płyte i gram!! a pozatym do PS3 tez mozna podpiac myszke i klawe i wtedy szanse były by wieksze dla PS3 nie dla tego ze oboje posiadalibysmy myszki tylko dla tego ze wiekszosci z was ta gra bedzie zwalniała a na PS3 wszystko chodzi płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować