Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyka gier przygodowych w sklepie gram.pl!

113 postów w tym temacie

gram.pl

W ofercie sklepu gram.pl pojawiły się dziś gry z kolekcji LucasArts Classics - klasyczne przygodówki (i nie tylko!) ze stajni LucasArtsu. W cenie 35,90 każdy, dostępne są takie hity jak The Curse of Monkey Island, Sam & Max Hit the Road, czy Grim Fandango.

Przeczytaj cały tekst "Klasyka gier przygodowych w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za przygodówkami nie przepadam ... Wolę jakiegoś dobrego RPG, choć w niektóre gry przygodowe czasem zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były po 19,99 to na pewno kupiłbym wszystkie trzy, ale tak muszę się zastanowić :( We wszystkie grałem i rzeczywiście wszystkie są świetnie klasyki gatunku. Mam jeszcze pytanie Sam & Max to bardzo stara gra i czy ktoś wie czy działa pod Vistą albo, chociaż pod Xp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 złotych? :):):):) Według mnie to one powinny chodzić po 20 zł max.

Wyprzedzając wypowiedzi kilku ludzi: tak, wiem że to są dobre gry i nie liczy się grafika i wiek, że stare hity są dobre itp. no ale ile razy można zarabiać na tym samym tytule? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się cena 19,90 była by bardziej na miejscu - choć taki Grim F. jest przezarąbisty i wart jest 100 zł - inna sprawa że gry mają kilka ładnych lat i wydanie ich u nas w takiej cenie zakrawa na uśmech politowania. Szczególnie taki cienki SW RACER....
Zauważcie że na okładkach jest napis - instrukcja w PDF na płycie - w srodku zatem jest pewie sama płytka CD.
Ciekawe też czy te wersje działają bez problemu na Win XP i czy nie wyciągają 300 klatek na sekundę przyspieszając tak że grać się nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prosto orgazm :)
Największe klasyki Lucas Artsu po tylu latach rozłąki wreszcie u nas w dobrych cenach. Nic tylko brać.
A oklaski nie dla Lemu a wyłącznie dla gram.pl, gdyż są to najpewniej importy zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:52, Fang napisał:

Sam & Max to bardzo stara gra i czy ktoś wie czy działa pod Vistą albo, chociaż pod Xp?

Działa spokojnie to już i tak pewnie są te nowsze wydania więc mają wbudowany emulator SCUMMVM a jak nie to zawsze można ściągnąć z tej strony jest całkowicie darmowy - miłego grania :D
http://www.scummvm.org/

Gry są super ale ponad 200zeta nie kogoś jak ktoś chciałby kupić wszystko - a załatwcie jeszcze starsze tytuły z LucasArts to pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:57, Evil Khan napisał:

Zauważcie że na okładkach jest napis - instrukcja w PDF na płycie - w srodku zatem jest pewie sama płytka CD.

No bo tak jest w tych wersjach nigdy nie było instrukcji one są na CD jako PDFy - mam tak właśnie Grima i Full Throttle ale jak ktoś kupi Grim to dać znać czy działa pod XP bo moja starsza wersja ma problem. A co do reszty gier to ScummVM jest do tego i działa Full Throttle np. już miał wbudowany emulator i nie było problemu - gry chodzą wyśmienicie tylko nie wiem co z Grim Fandango reszta ma interfejs SCUMM więc pod XP chodzą ale co z Vistą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:02, knopfler napisał:

Super, przy najbliższym zamówieniu biorę Star Wars Racer, Monkey island i Grim Fandango :P.

To Cię będę dręczył :D jak na serio bierzesz to daj znać czy Ci idzie Grim Fandango na XP bo ja mam problem z dźwiękiem potrafi się wyłączyć - może to jest też nowsza wersja i to naprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować