Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyka gier przygodowych w sklepie gram.pl!

113 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 16:04, lurynowicz napisał:

BTW, gdzie TEENAGENT!!!!???

Czyzby nasz TA był wydany przez LucasArts - coś mnie ominęło ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:06, Evil Khan napisał:

Czyzby nasz TA był wydany przez LucasArts - coś mnie ominęło ? ;)

Mój błąd, zapomniałem dodac o BRAKU reedycji NASZYCH przygodówek, o którym tołkuję tutaj już od przeszło 1,5 roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny poglądaowe z gierek :
http://www.scummvm.org/screenshots.php#cat0

Wiem że grafa to w tym przypadku nie najważniejsza rzecz ale 40 zł... za takie spare hity (część prawie abandonware) ?

PS: Gierki mają super klimat ale trzeba naprawdę dobrze znać ang. by skumać dowcipy i fabułę - taki mały warning dla napalonych nastolatków ;)

20070720161023

20070720161028

20070720161034

20070720161041

20070720161047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:06, olki77 napisał:

Cóż klasyka ! Ale i tak nie wybaczę CDP nie wydania Dreamfalla - mam uraz na całe życie.

A co się takiego stało, że to nie CDP wydał Dreamfall''a ???? Koniec Świata normalnie... A i jeszcze jedno te gry nie wydaje CDP tylko LEM... To chyba następny koniec Świata...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 15:57, misiaqu8 napisał:

A oklaski nie dla Lemu a wyłącznie dla gram.pl, gdyż są to najpewniej importy zza granicy.


Tak. W kategorii "gry LEM" są importy, z którymi LEM przecież nie ma nic wspólnego. Gry ściągnięto z zagranicy, ale młotkiem i dłutem zmodyfikowano ich nośniki, by dorzucić polskiego pedeefa, specjalnie też wydrukowano nowe okładki, a to wszystko za cztery dychy. Natomiast news na GOLu (do którego tu już podlinkowano) jest tak naprawdę wierutną bzdurą, wymierzoną przeciwko gram.pl. Wirtus z kolei kradnie gry z transportów gram.pl i sprzedaje je u siebie w podobnej cenie. Get real...

Tymczasem piętno dla LEMa, bądź LucasArts (podejrzewam, że raczej drugiego), za cenę. I za brak reszty gier z serii Monkey Island.
Po cichu liczę, że reszta wydawców zauważy konkurencję i wreszcie zadba o zatkanie rynkowej luki innymi klasykami, przede wszystkim przygodowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:11, Evil Khan napisał:

Wiem że grafa to w tym przypadku nie najważniejsza rzecz ale 40 zł... za takie spare hity (część prawie abandonware) ?

A po co dałeś screeny z pierwszej części Monkeya? Jest tylko 3 i 4 część wyglądają lepiej a są gorsze < mała kryptoreklama :D >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:11, Evil Khan napisał:

Wiem że grafa to w tym przypadku nie najważniejsza rzecz ale 40 zł... za takie spare hity (część
prawie abandonware) ?


Nie ma czegoś takiego jak abandonware. Prawa autorskie wygasają, zależnie od kraju, po upływie 50-70 lat od publikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:06, olki77 napisał:

Cóż klasyka ! Ale i tak nie wybaczę CDP nie wydania Dreamfalla - mam uraz na całe życie.


Kpisz sobie? Przecież dzięki temu Dreamfall tylko zyskał - doświadczenie uczy, że CDP korona z głowy by spadła, gdyby gra oferowała dwie wersje językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i bym kupił Grim Fandango jakby był po 20 zł. ale tak to ja już wolę dopłacić kilka złotych i mieć Sagę Baldura i Painkillera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się łezka w oku zakręciła - ach, piękne tytuły z mojej młodszej młodości :). Polecam gorąco wszystkim - szczególnie Grim Fandango, po prostu arcydzieło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:19, Stwór napisał:

Kurka przegapiłem bo jak ostatnio jak patrzyłem na allegro nie było nic:)

Polecam Ci właśnie tą wersję bo jest na 1CD :) policytuj nie powinno przekroczyć 10zł :D jest też wersja na DVD z innej gazety ale jak masz okazję to bierz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:22, Przemek001 napisał:

Ale mi się łezka w oku zakręciła - ach, piękne tytuły z mojej młodszej młodości :). Polecam
gorąco wszystkim - szczególnie Grim Fandango, po prostu arcydzieło :).

Potwierdzam świeeetna gra - ubaw po pachy. Jak na 9 letnią grę wygląda nadal rewelacyjnie:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=860
i ten humor - mistrzostwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować