Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyka gier przygodowych w sklepie gram.pl!

113 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 16:28, tuteramond napisał:

Ludzie, jak się można podniecać przygodówkami? To jak jesć pączki ze smalcem

To idź graj w młóckę dzieciuchu :D to samo będziesz miał z mózgu :P po następnych kłejkach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:28, tuteramond napisał:

Ludzie, jak się można podniecać przygodówkami? To jak jesć pączki ze smalcem


Mniej więcej tak samo, jak podniecać się filmami. Różnica tkwi jedynie w tym, że przygodówki wymagają użycia głowy. Filmy potrzebują jej tylko jako stojaka dla oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deecom-wolę młóckę, niż brazylijski serial. Widać nie potrafisz ripostować żartem-co świadczyłoby o braku inteligencji. Obrażaj, ale higienę zachowaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:05, deecom napisał:

:P.
To Cię będę dręczył :D jak na serio bierzesz to daj znać czy Ci idzie Grim Fandango na XP bo
ja mam problem z dźwiękiem potrafi się wyłączyć - może to jest też nowsza wersja i to naprawili

Nie masz mnie co dręczyć, bo następne moje zamówienie nie nastąpi za szybko jako że ostatnie zamówienie złożyłem wczoraj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:39, tuteramond napisał:

Deecom-wolę młóckę, niż brazylijski serial. Widać nie potrafisz ripostować żartem-co świadczyłoby
o braku inteligencji. Obrażaj, ale higienę zachowaj

Im a rubber you are glue :P

No a mi się wydawało, że właśnie zaripostowałem żartem :P hmm jak Ci się nie podoba mój post to post veara też na pewno widziałeś - masz tam już wszystko. Jeszcze jedno, młócki to właśnie są brazylijskie telenowele, powstaje ich tyle, nie wiem po co, bo cały czas o to samo chodzi (do przodu i zabić dziada koniec levelu no może jeszcze jakiś boss - straszna mi gra). A przygodówka jak jest dobra to nie musi być telenowelą bo nie powstając już tak często przykład właśnie Monkey 1część 1990 2część 1991 3część 1997 4część 2001 i do tej pory nie ma następnej a przyjemnie się gra a nie tylko odmóżdżona naparzana.

You fight like a Cow!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Deecom. Użyć kawałka kaczuszki ze sznurkiem-może się otworzyć kolejne drzwi, przeżywając niesamowitą przygodę.To nawet dramatyczne, i trzymajace w napięciu doświadczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:55, tuteramond napisał:

Jasne, Deecom. Użyć kawałka kaczuszki ze sznurkiem-może się otworzyć kolejne drzwi, przeżywając
niesamowitą przygodę.To nawet dramatyczne, i trzymajace w napięciu doświadczenie:-)

No fakt nie ma to jak zabić więcej ludu niż Terminator i Rambo a potem to samo - przednia zabawa - a może czasem też trzeba użyć kawałka kaczki ze sznurkiem żeby otworzyć te drzwi to też musi być dramatyczne dla Ciebie :P biegać po piętrach tam i z powrotem żeby dostać się na 2 piętro trzeba nacisnąć guzik na 7 - super jednak jest tam element do główkowania - a jak Ci się nie podobają przygodówki to nie wiem po co tu jesteś, nie masz nic do napisania to nie piszesz - news o BG i ID już był to nie ten temat za to masz degrad za śmiecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie czasem pogłówkować nad przygodówkami. Pierwsza przygodówką w którą grałem był Hopkins FBI z Nowej eXtra Klasyki... później mała przerwa i Post Mortem od którego zajarałem się na dabre grami z tego gatunku. Nie obyło się także od Sill Life... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle... a ja mam gdzieś na jakiejś płycie Full Thorottle (przegrana... ale od kiedy kupiłem swój komputer z 16 MB ramu, i innymi bajerami ^^ pamiętam, że zawsze była. Kiedyś zagrałem, ale nijak nie mogłem zrozumieć dalszej części gry (trudno, żeby 10 latek zrozumiał grę w całości po angielsku no nie?). Co do innych gier... oprócz Brokena nigdy nie byłem jakimś specjalnym fanem przygodówek. Nie mniej jednak to dobrze, że została wydana ta seria akurat przez CDP (bo news na gry. on-line już był z tego co pamiętam w pewnym temacie... o wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze te pozycje sa znow dostepne w normalnej sprzedazy. Ale do tego nowego wydania mam dwa pytania:

1. czy to blad w sklepie czy faktycznie te wersje Monkey Island, X-Wing sa na 1cd (wczesniej 2 plyty)
2. jak wygladaja nadruki na plytach, czy sa kolorowe jak w pierwotnej edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Money Islands jest swietna, szkoda tylko ze nie wypuscili tego taniej ;/ . Teraz zakup gier nie wchodzi w gre, za duzo wydatkow zwiazanych ze slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:25, Garett napisał:

Fajnie, ze te pozycje sa znow dostepne w normalnej sprzedazy. Ale do tego nowego wydania mam
dwa pytania:

1. czy to blad w sklepie czy faktycznie te wersje Monkey Island, X-Wing sa na 1cd (wczesniej
2 plyty)
2. jak wygladaja nadruki na plytach, czy sa kolorowe jak w pierwotnej edycji?

Z tego co wiem to w serii LucasArts Classic nadruki na płytach sa normalnie kolorowe jak w premierowych wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultowe przygodówki!Uzbieram sobie kasę na Monkey Island i Grim Fandango - swego czasu grałem w demko drugiej gry i stwierdzam,że to po prostu masakra!Uwielbiam te gry! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gier Lucas Arts nie wydaje w Polsce CDP, bo wtedy tytuły te byłyby pewnie w eXtra Klasyce o połowę taniej i na pewno kupiłbym X-Wing: Alliance i Episode 1: Racer :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować