Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyka gier przygodowych w sklepie gram.pl!

113 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 18:20, Klimos napisał:

Szkoda, że gier Lucas Arts nie wydaje w Polsce CDP, bo wtedy tytuły te byłyby pewnie w eXtra
Klasyce o połowę taniej i na pewno kupiłbym X-Wing: Alliance i Episode 1: Racer :|

O, raczej wątpię w to LucasArts to taki gigant jak Blizzard i tak samo się ceni wysoko czyli dobrze i gier z Blizza raczej też nie zobaczymy w ExtraKlasyce

knopfler
No to zamów teraz :D - wczoraj na pewno Ci tego nie wysłali, dzisiaj chyba raczej też nie a zaoszczędzisz na przesyłce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już miałbym się na coś skusić, to byłby to Grim Fandango. Pamiętam jak bardzo zawiedziony byłem gdy skończyło się demo... Chętnie sprawdzę co jest dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie byłbym zachwycony , i na pewno wziąłbym Grim Fandago , gdyby gry spolszczono. Niestety , po tylu latach od premiery raczej nie ma co na to liczyć. Ech , trza się uczyc inglisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to! Poluje na te gry ale... SĄ PO ANGIELSKU!!! :(
Nie znam za dobrze angielskiego, a niezrozumienie fabuły w takich grach to...
Jak ja bym chciał aby w polsce wyszły spolszczone te gry: The Curse of Monkey Island, Sam & Max Hit the Road, Grim Fandango, np. w Kolekcji Klasyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:36, Emillo2 napisał:

gry LucasArts wydaje LEM

Przepraszam, miałem na myśli to, że można je kupić na gram.pl bo LEM to niezbyt ciekawy wydawca.

Co do angielskiego nie mam nic przeciwko, w końcu zawsze warto poznać ten humor od lepszej strony, a żeby zrozumieć fabułę myślę, że obecna wiedza mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 19:44, ImRo Nixon napisał:

A niech to! Poluje na te gry ale... SĄ PO ANGIELSKU!!! :(
Nie znam za dobrze angielskiego, a niezrozumienie fabuły w takich grach to...
Jak ja bym chciał aby w polsce wyszły spolszczone te gry: The Curse of Monkey Island, Sam &
Max Hit the Road, Grim Fandango, np. w Kolekcji Klasyki!


Skoro polujesz na te gry (już od jakiegoś czasu - to da się wywnioskować z twojej wypowiedz), to chyba liczyłeś się z faktem, że te gry są po angielsku, bo tych gier nikt nigdy nie tłumaczył... I raczej (na pewno) ich już nie przetłumaczą - są to gry do tego za stare, a i LucasArts niechętnie patrzy na tłumaczenie swoich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...a można by tak Blade Runnera dorzucić?? Hmmm??...:) No i parę inszych perełek...w ogóle renowacja starych hitów to krok w dobrym kierunku, czekam na poszerzenie oferty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej jakby dali coś z FPP/FPS:

Outlaws
Star Wars Episode I: The Phantom Menace
Star Wars: Shadows of the Empire
Star Wars: Battlefront + 2
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars: Republic Commando


a gdzie Indiana Jones

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:04, lurynowicz napisał:

Grim Fandango! Wohohohohoh! BIORĘ!

Nie tylko Ty:) (wreszcie znowu w sklepach)

Dnia 20.07.2007 o 16:04, lurynowicz napisał:

BTW, gdzie TEENAGENT!!!!???

W CD-A był kilka lat temu, chyba dalej można zamówić archiwalne numery... Mi niestety płytka się zagubiła, no i brak niezwykle niezwykłego pudełka, które może gościć na biurku :) To już nie to, mimo to - ważne, aby w ogóle ta gra była, nawet bez pudełka z instrukcją etc.

A tak do newsa, to cieszę się, że wreszcie znów można zakupić Monkey Island i Grima w Polsce ... Szczególnie, że można je teraz tak łatwo zdobyć, za odpowiednią opłatą of coz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 20:32, Emillo2 napisał:

a gdzie Indiana Jones

Tak, chcemy Indiany! Gry - majstersztyki, a kolejna część już w drodze, więc warto by sobie odświeżyć przeszłość.

Co do Teenagenta, to był mój pierwszy CD-A (62/Lipiec 2001) i pierwsza ukończona gra, łzy do oczu się cisną :). Problem w tym, że nie ma sensu wydawać tych kilku mega na jednej płyciszy, jeśli już, proponowałbym zbiorową płytkę z najlepszymi polskimi adventure games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:37, Lord FANat1c napisał:

> a gdzie Indiana Jones
Tak, chcemy Indiany! Gry - majstersztyki, a kolejna część już w drodze, więc warto by sobie
odświeżyć przeszłość.

Co do Teenagenta, to był mój pierwszy CD-A (62/Lipiec 2001) i pierwsza ukończona gra, łzy do
oczu się cisną :). Problem w tym, że nie ma sensu wydawać tych kilku mega na jednej płyciszy,
jeśli już, proponowałbym zbiorową płytkę z najlepszymi polskimi adventure games.


Niestety można zamówić tylko od stycznia 2003......chyba że jest inny sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować