Zaloguj się, aby obserwować  
stealth1947

Kartka wiedzmina dotarla?

113 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 13:37, Hewios napisał:

a u mnie w skrzynce jak nie bylo tak nie ma :( a moj kumpel juz dostal :( a ja nie :(


ja tez jeszcze jej nie dostałem ale jestem cierpliwy może lada dzien się zjawi w mojej skrzynce ;))
Tobie również radzę być cierpliwym ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy kiedy do mnie dojdzie ;) W zeszłym roku też kartki przychodziły daleko po czasie... Ale mam nadzieję, że w ogóle ona dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem cierpliwy jescze nie mam zamiaru atakowac bomba budynku CDP ale mam nadzieje ze w tym tygodniu juz dojdzie mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:36, bartek_kawa napisał:

A były rozsyłane różne warianty tej kartki? Bo dostałem jakąś otwieraną w kopercie ;)



Kazdy chyba taką dostał bo moja też w kopercie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za to ze pisze nie na temat ale nie moeznalezc t4ematu odpowiedniego do mojego pytania wiec chcialbym sie dowiedziec jaki charakter bedzie mial weidzmin tzn bedzie sie poruszac postacia od 1 osoby jak np w gothicu czy z lotu ptaca czyli z trzeciej osoby.Za odpowiedz z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:14, Tieru napisał:

przepraszam za to ze pisze nie na temat ale nie moeznalezc t4ematu odpowiedniego do mojego
pytania wiec chcialbym sie dowiedziec jaki charakter bedzie mial weidzmin tzn bedzie sie poruszac
postacia od 1 osoby jak np w gothicu czy z lotu ptaca czyli z trzeciej osoby.Za odpowiedz
z góry dziękuję


Będzie się poruszał tak jak w Gothicu z czego bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować