Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Kaczor Donald

112 postów w tym temacie

Kiedyś zbierałem "Kaczora" (mam chyba gdzieś w piwnicy z 1500 numerów :D), ale już daaawno przestałem. Pamiętam, że najbardziej podobały mi się oczywiście komiksy i "Zagadki Mikiego". Pamiętam jak zawsze oglądałem każdy obrazek po 10 razy :D Natomiast Giganta, Gigant Poleca i Mega Giga zbieram do dziś i mam wszystkie numery :D (ciekawe ile taka kolekcja jest warta xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 00:22, Bambadil napisał:

Kiedyś zbierałem "Kaczora" (mam chyba gdzieś w piwnicy z 1500 numerów :D), ale już daaawno
przestałem. Pamiętam, że najbardziej podobały mi się oczywiście komiksy i "Zagadki Mikiego".
Pamiętam jak zawsze oglądałem każdy obrazek po 10 razy :D Natomiast Giganta, Gigant Poleca
i Mega Giga zbieram do dziś i mam wszystkie numery :D (ciekawe ile taka kolekcja jest warta
xD).

Oj tak to byly czasy

Ja tez czytalem kaczora donalda i to dosc dlugo, chyba z kilka lat, ale w koncu przestalem jednak na poczatku chcialem znowu zaczac, ale wole kupic extra klasyke

Powiem jedno: To wciąga jak arkotyk! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony komiks. Zbierałem go kiedyś jakiś czas. Teraz większość poginęła lub zniszczył (dzięki rodzeństwu młodszemu, grr). Do dziś jednak czasami czytam to. Giganty mam jeszcze na półce, ale dawno nie kupowałem nowego. Będę musiał to nadrobić :)

Bambadil=> Jak możesz, to zapodaj zdjęci swojej kolekcji gigantów. Chętnie bym obejrzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś go kupowałem i nawet mi się podobał. Ale teraz? Eeee to wolę sobie kupić dobrą książkę i mieć z niej frajdę na dłużej niż cieniutki tygodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja też kiedyś zaczytywałem się w komiksach z Kaczorem xD. Fajne czasy ale minęły już. Przeminęło z wiatrem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:29, Jojti napisał:

Ja już bardzo dawnoooo dawnooooo nie kupowałem sobie tej gazetki. Z czasów kiedy jeszcze zbierałem
to czasopismo to bardziej zależało mi na fajowskich gadżetach zamieszczanych w prenumeratach
niż samym czytaniem komiksu ( po prostu miałem w tedy z 5 lat i moje zdolności w dziedzinie
czytania nie były za mocne ;) , oprócz tego podobało mi się jeszcze stronka, na której zamieszczano
parę sposobów jak można komuś wyżądzić psikusa. Czy dalej zamieszczane są te porady ?:P

O, te porady jeszcze są jest ich dużo.
Właśnie moja mama oddała gdzieś ze sto numerów do biblioteki, a tyle na to poszło kasy. :P Ale jeszcze tego mam pod łóżkiem sporo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Kaczora od 96'' zbierałem do 2001 : D Potem sporadycznie kupowałem.
Wiem, że miałem pierwszy numer Kaczora, wydany bodaj w 94 roku.
A teraz od czasu do czasu w Empiku kupuję GIGANTa i mam rozrywkę na ok. godzinę : ) Miło tak poczytać : )
A giganty miałem 3 serie od 97 roku kompletne. A w bibliotece nawe zniuchałem te pierwsze kolekcje z,chyba, 92 czy 93 : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,stary dobry Donald.Kiedyś siekupowało,miałem tego od groma.Ale wtedy głównie kupowałem giganty.Kaczory starczyły mi na pół godziny...ale dzięki nim nauczyłem się lepiej czytać.Super pisemko,nieraz były niezłe gadżety,ale mi głównie na zawartości zależało.Ale że mój młodszy brat uwielbiał takie badziewia,a w czytaniu to on się niespecjalnie lubował,więc z każdym nowym numerem słyszałem pytania typu "Szymon,jaki dali przezent?" albo "Jak mi dasz tą kosmiczną latarkę to ja ci dam mojego Shreka na DVD";].Takie wspomnienia są po prostu bezcenne...a teraz jeszcze nieraz,żadko bo zadko,ale zawsze kupuję...ale głównie Giganta.Kaczora nie miałem w łapach chyba od roku i pół.Ale chwała niech będzie kaczorkowi ;]!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Donald w mojej pamieci zagniezdzil sie ponad 6 lat temu. Do tej pory uzyskalem mala kolekcje 575 gazetek, 46 Gigantów,30 Grubszych Gigantów (600 stron) i 10 Przygód Skautów ;). Jak mozna czytac Giganta (zwyklego bo sa grubsze) 4 h??? Ja jak sie dorwe to przeczytam w 1,5 h a co dopiero 4 h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawniej kaczora Donalda zbierałem nałogowo (nawet miałem prenumeratę przez rok). Zawsze podobały mi się zabawki jakie tam dołączano, no i oczywiście świetne komiksy. Pamiętam, ze w pewnym numerze wygrałem 3 ogromne zestawy klocków lego. Giganta też zbierałem, chociaż nie tak jak "Kaczora Donalda". Ostatnio grzebałem w piwnicy i znalazłem jeszcze dwa grube "zeszyty" Przygody Sknerusa McKwacza, czy jakoś tak. Dwie częśći tego były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:01, RRohen napisał:

Lol, to nie tylko ja czytam " Giganta"? Mam wszystkie numery od numeru : XXXVII i raczej
z tego nie wyrosnę

Masz co czytać. :) Ja też czytuję to, tylko że jak na razie mam 12+jednego giganta wygrałem. Trochę mało ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:47, juke napisał:

Czyta ktoś z was tygodnik "kaczor donald"? Ja uwielbiam tego typu komiksy. Co myślicie ogólnie
o "kaczorze"?

Właśnie komiksy w kaczorze są do niczego. Zero spontaniczności i ekspresji. Nie myśl, że jestem fanem mangi (bo jej nie lubię). Trzeba jednak przyznać kaczorowi, że swego czasu był bardzo popularny wśród dzieci. I te zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaczor Donald!?!?!? jest spoko. Mam gdzieś z 50 numerów przeczytałem chyba ze 100 razy.Kiedyś kupowałem co tydzień a teraz tego nie robie ponieważ już trochę wydoroślałem z komiksów i cena też poszła w góre.Gazetka jest krótka ale zawsze mnie zadowalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gazeta.Zbierałem kiedyś i czytałem.Jak na jego cenę to trochę za mały,moim zdaniem.Lubiałem też czytać Giganty.Pamiętam jak gdy byłem mały to brat czytał go a ja bawiłem się zabawkami z komiksu :) Ale te czasy już minęły.Zbierał bym i może nadal ale zacząłem się interesować samochodami więc teraz kupuję Auto Świat i inne ajne gazety przy których Kaczor Donald miejsca nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, po ile stoją teraz Kaczory? Bo pamiętam z zamierzchłych czasów, że co roku cena rosła o 20-30gr na rok... Gdy kończyłem swoją przygodę z nim cena była już bliska 4 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:51, luzac napisał:

Swoją drogą, po ile stoją teraz Kaczory? Bo pamiętam z zamierzchłych czasów, że co roku cena
rosła o 20-30gr na rok... Gdy kończyłem swoją przygodę z nim cena była już bliska 4 zł...


Teraz Kaczor stoi 4,95 zł: D
A pamiętam jak pierwszy numer kosztował coś ok. 1,50 zł : D Ehh, to były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować