Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Kaczor Donald

112 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 13:49, Moras1990 napisał:

> Dzięki :) zapomniałem też dodać, że mam jeszcze trzy numery komksu "Życie i czasy Sknerusa

> McKwacza" :D moim zdaniem te są lepsze od Gigantów :P

Cholercia, myślałem kiedyś, że są tylko dwa tomy "Życia i czasów Sknerusa McKwacza". Ostatnio
gdy sie nudziłem wyjąłem z szafki pierwszy tom i sobie czytałem. Według mnie był lepszy niz
drugi :)


Oj pamietam . Kiedys tylko Kaczory giganty byly w stanie odciagnac mnie od komputera , az mi sie leska w oku zakrecila ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobał ten pierwszy po lewej :) (czyli ten, na którym narysowany jest Sknerus siedzący na forsie, obok kuferka i rozmyślający o "starych, dobrych czasach" :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:53, Nadrill napisał:

Ha, Kaczor Donald... stare czasy.
Mam Życie i czas SM! Super lektura.
Oto moja kolekcyjka:

Noo, łądna kolekcyjka.Pamiętam jak się kiedyś kupowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaczor donald ehh...:) sporo tego mam i jeszcze od czasu do czasu czytam:P normalnie kocham to czasopismo..
i te teksty<lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, jak ja kocham Komiksy GIGANT :D. Mam ich bardzo mało, jak dla mnie są nieco za drogie, ale jeśli mam pieniądze i czas to zawsze kupuję. I zupełnie nie uważam, by komiksy były tylko dla dzieci.. to przecież gigantyczna dawka humoru. Dla każdego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj uwielbiałem to czytac jak byłem mniejszy super sprawa, tylko zawsze szybko się to czytało i po paru minutach już nic nie było :(, ale czytało się też te takie grubsze ksiązki o przygodach Kaczora i przyjaciół, a mianowicie chodzi mi o " Giganty " itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 13:49, Sebo7 napisał:

zapomniałem dodac :
uzbierała się u mnie taka " mała kolekcja ", którą ledwo upchałem w półce :)


Ja miałem około 30, 40 numerów, jak miałem 7 lat( ho, ho, ho jak to dawno :D) to kupowałem prawie wszystkie numery, ale teraz wole CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:53, Nadrill napisał:

Ha, Kaczor Donald... stare czasy.
Mam Życie i czas SM! Super lektura.
Oto moja kolekcyjka:

Ładna. ;) Ja mam akurat mało Gigantów, archiwalne numery chyba sobie zakupię przez neta.

Jak kupowałem Kaczora tak kupuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja kupowałem jakieś 5-6 lat, a potem przesiadłem się na CDA:). Mam jeszcze kilka Gigantów i bodajże jeden nr Kaczora, w którym to został wydrukowany mój dowcip, który z oczywistych względów pominę i spuszczę na niego zasłonę milczenia. Uwielbiałem te komiksy, a i różne "porady" ze środka gazety były fajne:). Ogółem - bardzo miłe wspomnienia z nim mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:50, Baluk25 napisał:

Ja wolę Giganty bo tam jest o wiele więcej komiksów i jakoś bardziej mnie śmieszą...Najlepszy
wg mnie jest Sknerus ;]

A ja też wole giganty. Szczególnie jak grają w gałę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować